Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Zadnji teden v Maju, (29/30/31) če se bo le dalo grem dol!

Četrtek zgodaj zjutraj štart, v nedeljo in ponedeljek pa nazaj!

Ali ima kdo iskušnje koliko rabiš do teh turkov in kakšne so variante za dol?( Grčija, Bolgarija, Italija + trajekt)

Živjo Majster :naughty: ! Te vidim kuk ku!

Do Istanbula je dva dni vožnje, če greš čez HR, SRB, BG, Istanbul - cca 1500 km.

Sem že gledal eno varijanto s trajektom pa je dokaj drag in vozi mislim, da okoli 72ur do Izmirja, do Istanbula je pa še kr 1 dan vožnje - cca 550 km.

Tako, da najhitrejša je zgornja varijanta.

Mene tudi mika, da bi šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole opcijo, kolikor toliko humano bi potreboval 3 dni dol in 3 dni gor. PA še to je več ali manj autobahn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled iz mojega okna nekam vabi! :naughty: :krneki: post-20301-1229854940_thumb.jpg

Nehi rajcat sem bil mal prej že skor na mopedu pa so me v službo klical!!!! :headbang: !Jutr pa 1000%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lihkar odhajam :D juhuuuuu

Super dan za furco po krasu in brkinih :)

Super tale December ;)

post-21039-1229887959_thumb.jpg

P.S. slikano ob prihodu domov pa malce napumpano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Istanbula je dva dni vožnje, če greš čez HR, SRB, BG, Istanbul - cca 1500 km.

Sem že gledal eno varijanto s trajektom pa je dokaj drag in vozi mislim, da okoli 72ur do Izmirja, do Istanbula je pa še kr 1 dan vožnje - cca 550 km.

Tako, da najhitrejša je zgornja varijanta.

Mene tudi mika, da bi šel.

Za razmislit! :hmm:

post-14349-1229971482_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast mislim da se da prvi dan mal stisnt ke dol do Bolgarije, pol pa počas mal raziskavat do turkov, dva dni dol uživat pol pa počas nazaj. Sej konc koncev tud do Afrike se ne voste po makedamih, tako da mal avtoputa nobu škodl za ventile spucat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razmislit! :hmm:

Vinjeto lah kr odšteješ ker jo itaq že maš!Hrvati so pa znižal cestnine za motoriste :naughty: !Sicer ne bi pa noben nikamor šel če razmišljal o stroških !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot rečeno vinjetko nalimal na zadnjo desno vilico...

post-21039-1230050452_thumb.jpg

In še novost. Da me boste lažje spoznali in peljali na kavo sem na centralni kufer nalimal moj nick :)

post-21039-1230050289_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot rečeno vinjetko nalimal na zadnjo desno vilico...

post-21039-1230050452_thumb.jpg

In še novost. Da me boste lažje spoznali in peljali na kavo sem na centralni kufer nalimal moj nick :)

post-21039-1230050289_thumb.jpg

Matr mate srečo tle v Lj se pa kar noče sonce pokazat da bi šu en giro !Še iščem volo da se prebijem do Logatca na sonce ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tolk lepo vreme da bo treba k božičnici z motorjem :naughty:

Super idea :) le dolge gate nase pa bo ;).

Danes spet sonce vabi in verjetno bom navkljub včerajšnjemu čiščenju danes ljubico spet umazal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjeto lah kr odšteješ ker jo itaq že maš!Hrvati so pa znižal cestnine za motoriste :naughty: !Sicer ne bi pa noben nikamor šel če razmišljal o stroških !

Ni bilo mišleno kot cviljenje nad cenami ampak, da se začne nekje pripravljat in računat koliko kaj stane in koliko še zraven vzet. Pa koliko rezarvnih gat pa kopalke itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo mišleno kot cviljenje nad cenami ampak, da se začne nekje pripravljat in računat koliko kaj stane in koliko še zraven vzet. Pa koliko rezarvnih gat pa kopalke itd..

Gate daš zjutraj na cesto, pa trikrat čez zapeleš, pa so spet dobre! :naughty:

Ga ni čez higieno na potovanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!