Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Glede na to , da je bila Martinova........ :beer2:

Previdi in podobno O:-) niso izuzeti.... Sam pol se ne vozt, je nevarn! :naughty:

Zame ni blo martina sem frišn voznik in...

So pa v kmalu po Kozini prvega iz moje skupine ustavili policaji in ga temeljito izprašali kateri letnik je motor kakšne gume ima koliko je vreden... in take bedarije :headbang:

Še dobro, da nismo šli prehitro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zgledalo je kot bi bili vsi trije v skupini.

Bo držal sem glih prehitu eno črno(mislu da je XVA) in enga na nakedu al neki podobenga ,so zelo počas peljal malo za Divačo proti LJ pol sem mi pa zdi da sem sreču še eno varo ,a to si bil ti Scotie?

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držal sem glih prehitu eno črno(mislu da je XVA) in enga na nakedu al neki podobenga ,so zelo počas peljal malo za Divačo proti LJ pol sem mi pa zdi da sem sreču še eno varo ,a to si bil ti Scotie?

Jap :)

Pred mano pa prjatu z Guzzi California.

Od kje si se vračal?

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap :)

Pred mano pa prjatu z Guzzi California.

Od kje si se vračal?

Ja če so LV mem zasekal pol sem bil pa res jaz :naughty: .Drgač pa iz Izole sem šu mal državno prvenstvo gledat v ORC jadranju pa so bli tok delč da sem komi kaj iz Belvedera vidu. Nazaj sem ga mal žgal tam čez :whistle: (kar ni običajn- sem bi brez naviga(gnjava)torja,pa je šlo mal hitrej) Jebat ga drugič pa pomahi pa bomo kšno rekl al pa šli :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jebat ga drugič pa pomahi pa bomo kšno rekl al pa šli :beer2: ...

Bi mogu imet zastavo oranžne barve z velikim belim napisom ORANGE, da bi te pri tej hitrosti prepoznal ;)

Drugič mormo raje plane uskladit pa to :beer2: vključit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držal sem glih prehitu eno črno(mislu da je XVA) in enga na nakedu al neki podobenga ,so zelo počas peljal malo za Divačo proti LJ pol sem mi pa zdi da sem sreču še eno varo ,a to si bil ti Scotie?

vsak me pa tud ne more prehitet sploh pa če me ni tam sem pa danes mal po gorenski potegnu sam sonce nazaj domov pa megla da bi plug rabu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenc, nehi se upirat! :headbang: So te prehitel na primorskem in konc debate! :naughty:

ZGLEDA DA BO TREBA RES NA PRIMORSK :evilgrin: DONS JE MARTINOVO VERJETN VSI TAKOLE GLEDATE :evilgrin: :evilgrin: DRUGAČ PA TUD JEST ŠE NISEM NEČ SPUCOV BO ŠE KAKŠEN DOBER DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZGLEDA DA BO TREBA RES NA PRIMORSK :evilgrin: DONS JE MARTINOVO VERJETN VSI TAKOLE GLEDATE :evilgrin: :evilgrin: DRUGAČ PA TUD JEST ŠE NISEM NEČ SPUCOV BO ŠE KAKŠEN DOBER DAN

Mora bit! Na en deci pa lhk zmeri prideš, tud k ni mrtina! (sem sam pol gorenca, ti ne bom nič računu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit! Na en deci pa lhk zmeri prideš, tud k ni mrtina! (sem sam pol gorenca, ti ne bom nič računu)

Vendar sm najdu kje so te tvoje Skrilje :)

Je to to? KLIK

Katera hiša je tvoja če se kdaj peljem mimo?

Pa sej to je čisto blizu mojega servisa v Potočah :).

Pa bi res lahko šla na kak drink, ko naslednjič na servis prpeljem.

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar sm najdu kje so te tvoje Skrilje :)

Je to to? KLIK

Katera hiša je tvoja če se kdaj peljem mimo?

Pa sej to je čisto blizu mojega servisa v Potočah :) .

Pa bi res lahko šla na kak drink, ko naslednjič na servis prpeljem.

To je to, se piše v profilu "sz bajčov" dost nakonc pred hribom prva desno! Ti se kar oglas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to, se piše v profilu "sz bajčov" dost nakonc pred hribom prva desno! Ti se kar oglas!

Živ, sva tud midva z Zdravkom hodila v nedeljo tam okol, Lokavec, Predmeja, Ajdovščina, Štanjel, Ankaran pa pol prot Vrhnk, sam da sva šla iz smeri Črni vrh, pol pa po makedamu pa tja čez, noro, ni kaj. Ti varaderoti so pa res zakon. Sva pa srečala tud kar nekaj motoristov.

pozdrav

Nadja in Zdravko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ, sva tud midva z Zdravkom hodila v nedeljo tam okol, Lokavec, Predmeja, Ajdovščina, Štanjel, Ankaran pa pol prot Vrhnk, sam da sva šla iz smeri Črni vrh, pol pa po makedamu pa tja čez, noro, ni kaj. Ti varaderoti so pa res zakon. Sva pa srečala tud kar nekaj motoristov.

pozdrav

Nadja in Zdravko

So zakon, ne....kar spomnita se, kako sta mene pred leti zajebavala, ko sem se z varo pripeljal :naughty: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So zakon, ne....kar spomnita se, kako sta mene pred leti zajebavala, ko sem se z varo pripeljal :naughty: :whistle: :whistle:

Dej Gregi, sej ni blo tko hudo, jest te sigurn nisi, ker si bil z mojga kluba ap še tvoj motor mam. Pa sej veš, z leti človek zori pa ve, kva je dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoz bolj se boste gnetli na Primorski, ke vas bo gor na Gorenskem zametlu! Vas pa z dilcami pridemo obiskat, pa lepe slikce naših zimskih fur vam bomo pošiljali! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoz bolj se boste gnetli na Primorski, ke vas bo gor na Gorenskem zametlu! Vas pa z dilcami pridemo obiskat, pa lepe slikce naših zimskih fur vam bomo pošiljali! :devil:

:) double that (čeprav me je zadnjič v prste kar malce zeblo, moram še rokavice za bordanje nataknit na vrh motorističnih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend bo spet lep :) juhuuuu.

Sam morm res kej za v rokavice nabavt pa biker spodnjo majico si bom verjetno nabavil Ali ima kdo kak boljši predlog (glede podmajice oziroma rokavic seveda)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend bo spet lep :) juhuuuu.

Sam morm res kej za v rokavice nabavt pa biker spodnjo majico si bom verjetno nabavil Ali ima kdo kak boljši predlog (glede podmajice oziroma rokavic seveda)?

Z Biker's zadevami neboš brcnil v temo, ziher. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Biker's zadevami neboš brcnil v temo, ziher. :OK:

če bo tako sel dež boš za vikend varo kar v čoln naložu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta odgovor verjetno leti na en post više??

Drugače pa za vikend:http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/napoved.html, na primorskem sonce, v Lj in okolici megla, na Gorenjskem pa zima nad 1000m!

Hehe spet bomo morje vohali, če bo po sreči :) alpa vsaj do krasa malce se zapeljat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe spet bomo morje vohali, če bo po sreči :) alpa vsaj do krasa malce se zapeljat :)

Tud midva z Zdravkom razmišljava, da bi se kam zapelala v nedelo popoldan. Če bo kakšn predlog, povejte, se prdružva. Vreme bo.

N&Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr Portorož mau trenirat (na žalost z avtom ker bo še burja) v nedelo pa na eno kratko furco definitivno! :naughty: Kam že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend bo spet lep :) juhuuuu.

Sam morm res kej za v rokavice nabavt pa biker spodnjo majico si bom verjetno nabavil Ali ima kdo kak boljši predlog (glede podmajice oziroma rokavic seveda)?

će te zebe v roke si lahko nabaviš ogrevane ročke :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!