Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Čestitam in srečno.

LP Filipe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

No zdj pa po pameti na kšno daljkšo furco !ČESTITAM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITKE!

Si zrihtal stopalko?

Stopalko mi je Leteči naročil iz David Silver spares in baje pride drugi teden.

Sem pa polomljeno nesel zavariti na VARGALANT pa so taki pacarji, da ne morem verjet.

Namesto, da bi na mestu loma pripravil prostor za koren vara (faze) in tako zavaril, da bi se koren vara ene strani povezal z korenom na drugi strani je navaril samo po vrhu in nato še ves var stran odbrusil, da je dobilo nazaj obliko.

Zadeva je držala slabše kot bi bila zalimana tako, da bi kmalu padel, ko sem med vožnjo nogo naslonil na stopalko.

Dobro, da sem tipičen slovenec in jih ne tožim.

Torej:

!!!NE NOSITE ŽIVLJENSKO POMEMBNIH STVARI VARITI NA VARGALANT V VRHNIKI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopalko mi je Leteči naročil iz David Silver spares in baje pride drugi teden.

Sem pa polomljeno nesel zavariti na VARGALANT pa so taki pacarji, da ne morem verjet.

Namesto, da bi na mestu loma pripravil prostor za koren vara (faze) in tako zavaril, da bi se koren vara ene strani povezal z korenom na drugi strani je navaril samo po vrhu in nato še ves var stran odbrusil, da je dobilo nazaj obliko.

Zadeva je držala slabše kot bi bila zalimana tako, da bi kmalu padel, ko sem med vožnjo nogo naslonil na stopalko.

Dobro, da sem tipičen slovenec in jih ne tožim.

Torej:

!!!NE NOSITE ŽIVLJENSKO POMEMBNIH STVARI VARITI NA VARGALANT V VRHNIKI!!!

To, da bi lahko bilo to (varjenje) nevarno, si ugotavljal že ta isti dan, ko si nosilec zlomil! Pa si vseeno "rinil" v to packarijo :slap:

Dobro, da se ti je zadeva takoj zlomila. Zamisli si, da po daljši vožnji hočeš malce oddahnit zadnjico, pa pri hitrosti recimo 100 na uro malce vstaneš in "pohopsaš" ......

Prav, da si to "neumnost" obelodanil - v opomin drugim "homemaderepairerjem" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bi lahko bilo to (varjenje) nevarno, si ugotavljal že ta isti dan, ko si nosilec zlomil! Pa si vseeno "rinil" v to packarijo :slap:

Dobro, da se ti je zadeva takoj zlomila. Zamisli si, da po daljši vožnji hočeš malce oddahnit zadnjico, pa pri hitrosti recimo 100 na uro malce vstaneš in "pohopsaš" ......

Prav, da si to "neumnost" obelodanil - v opomin drugim "homemaderepairerjem" :worship:

Itaq sem stopalko takoj novo naročil ampak ker toliko časa traja sem upal ta čas prebroditi z zasilno rešitvijo, ki bi bila za previdno vožno začasno dovolj dobra, pa še podjetju VARGALANT sem zaupal, da bodo zadevo konkretno opravili saj je bila cena storitve vendarle 10€. Pa sem se zmotil in samo sreči se lahko zahvalim, da se je tako končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

vse najboljše za jutrišnji rojstni dan, dobro da si skopiral patentin, da vem da imaš rojstni dan, na zdravje!!!!!!!!

LP Filipe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse najboljše za jutrišnji rojstni dan, dobro da si skopiral patentin, da vem da imaš rojstni dan, na zdravje!!!!!!!!

LP Filipe :worship:

Hvala filipe :P

Drugače pa imam datum rojstva tudi v profilu tako, da itaq ni neka skrivnost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Živ, brskam po spletu in kaj odkrijem? Danes ima rojstni dan nihče drug kot Scottie.

VSE NAJBOLJŠE!!!!

:whistle:

Nadja in Zdravko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ, brskam po spletu in kaj odkrijem? Danes ima rojstni dan nihče drug kot Scottie.

VSE NAJBOLJŠE!!!!

:whistle:

Nadja in Zdravko

Hvala, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj :beer2: !

Alenka Bojan

Najlepša hvala vsem skupaj za lepe želje.

Jaz pa si želim da bi se vreme popravilo in bi lahko preiskusil ta vražji patentin :cry:

No saj za nedeljo nekaj napovedujejo... upam da bo sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem skupaj za lepe želje.

Jaz pa si želim da bi se vreme popravilo in bi lahko preiskusil ta vražji patentin :cry:

No saj za nedeljo nekaj napovedujejo... upam da bo sonce :OK:

malo z zamudo ČESTITKE za r dan in še za patantin.

čim več varnih km-jev!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bodo jutr Štajerci mel sonce jo bom mahnu ke prot MB da mal pajčuno ometem z rorov!Če se kje vidmo gremo na kofe! :naughty:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že naredu en krog s tamalo hčerko,pol sem ga pa spucal,in dal spat.(varo)Supert vreme ,srečal eno srebrno varo na Vrhniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff :) lihkar izpod tuša po opravljenih prvih bajnih 264 km.

Z še tremi prijatelji smo jo usekali po Jadranki in se nekako ustavili šele v Svetem Juraju (cca 10km za Senj-em).

Tam ena Kavica nato pa nazaj v Novi Vinodolski na Kalamare k Ireni in nato domov.

Vreme za motor kot naročeno Jadranska magistrala prijetno vijugasta z super grobim asfaltom.

En sam užitek.

Upam, da ste uživali skoraj tako kot jaz :)

post-21039-1225646615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turo(Belo jezero, A), ki je prejšnjo nedeljo odpadla, sva prevozila danes. Zastavila sva jo proti Ratečam, nadaljevala skozi Trbiž do Pontebe in preko Mokrin (cesta uradno zaprta do 17.11.) do Hermagora. Od Weissbriacha proti Weissenseeju sprobala nov asfalt čez prelaz (to bo meka za polagače!). Bankine še urejajo, vendar bo do pomladi sigurno vse tipi top spedenano. Na Belem jezeru me je presenetilo turistično mrtvilo, zato sva jo kar mahnila proti domu. Tokrat čez Korensko sedlo in večerjo pri Rudijo v Logu. Motor parkirala, še bolj umazan zaradi gradbišča na Italjanski strani Mokrin, v mraku.

Zaradi opranega ozračja fenomenalni razgledi! Tudi temperaturne razmere, kljub višinam, so bile OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi smo dons eno furco za pozdrav soncu nardil! Ajdovšna, Predmeja, (se veste da mora bit Mcadam) Lokve, Trnovo, Solkan (sladoled) pa domov. Tud na fotki lohk vidte kok smo srečni!

Jutri je pa itak nov dan! Vare še ne damo na zimovanje!

post-20301-1225659357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno sli ste vsak na svoj konc !Jaz sem šel do Slo Konjic (sreču srebrno in oranžno varo -nč znanega )nato nazaj čez Dobrno, Velenje (pržgat stari mami svečke )Paška vas ,Braslovče (sorči Koci ni blo časa te pozdravt),Trojane (kupu krofe)ter domov !Definitivno še ne bom pospravu lubice :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!Definitivno še ne bom pospravu lubice :naughty:

Jaz je verjetno sploh ne bom :D

Ji bom tudi kak snežen dan z suhim asfaltom pokazal, da ne bo žalostna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam govort, ampak v akcijo! danes: Ajdovščina, Postojna, Senožeče, Avber, Štanjel, N.Gorica, Kanal, Lig, Cubitz (kar pomatrejte se kje je to, tam žvijo slovenci) brez Mcadama ne gre po dolini Idrje do Golo Brdo čez brda v gorico in domov (čez 250 jih je ratal) Upam da sem vam skomine nrdu!

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam govort, ampak v akcijo! danes: Ajdovščina, Postojna, Senožeče, Avber, Štanjel, N.Gorica, Kanal, Lig, Cubitz (kar pomatrejte se kje je to, tam žvijo slovenci) brez Mcadama ne gre po dolini Idrje do Golo Brdo čez brda v gorico in domov (čez 250 jih je ratal) Upam da sem vam skomine nrdu!

Uff sm foušššššššš :D

Kje najdeš čas? Jaz sem bil v službi do noči ti pa tako lepo turco oddelal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff sm foušššššššš :D

Kje najdeš čas? Jaz sem bil v službi do noči ti pa tako lepo turco oddelal :)

Službeno se vozi! To je to. In potem nas "fabfčane" (tiste ki delamo v tovarnah) rajca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!