Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Kaj Kotzi, a se zumo tm odspredej voz? Prazn nosilc, pa "papir" v tank torbi? :whistle:

A si že kej porihtal mape? Če ne boš kmalu, bo treba nove zapečt, k te bodo stare! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte za to potovanje so ble tako skrbno izbrane, da bi se dalo o tem govorit...a ne, a ne, a ne??? :blush:

Ampak če je tvoj guide :worship: sam Calmo, osebno :worship: , bi blo pa žaljivo, če bi za njim človek vozu s prižgano navigacijo?

To, Raza, je blo iz spoštovanja, verjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato se ženske odzadi vozjo de lohk slikajo. Moja se pa na svojmu Transalpu preserava. :headbang:

Jest jo mam tud zad sam namest stativa....pa da gre plačat benzin. :whistle: :lol: :lol1: :photo: :kva2: :kva2: :kva2: :whistle:

post-12239-1224045209_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte za to potovanje so ble tako skrbno izbrane, da bi se dalo o tem govorit...a ne, a ne, a ne??? :blush:

Ampak če je tvoj guide :worship: sam Calmo, osebno :worship: , bi blo pa žaljivo, če bi za njim človek vozu s prižgano navigacijo?

To, Raza, je blo iz spoštovanja, verjem

:worship: :worship: :whistle: Kaj čemo, perfekcionizem pač :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAJSTER a si se zgubu a morske pse loviš :naughty: , a si že nazaj? Sem čaku še kekšno poročilo! ( da te niso plavi začopatil ke maš preglasne Akrapoviče) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAJSTER a si se zgubu a morske pse loviš :naughty: , a si že nazaj? Sem čaku še kekšno poročilo! ( da te niso plavi začopatil ke maš preglasne Akrapoviče) :headbang:

Evo prišel nazaj....in res me je od ilirske bistrice naprej pralo do ajdovščine....ampak sej nismo s cukra varaderci, a ne?

Torej....nazaj po isti poti...največje doživetje pa je cesta paklenica-senj....naravnost fantastično...na koncu sem že tolko vživel, da sem mislu, da polagam ovinke na dirkališču... :naughty: :naughty:

V glavnem bla je super furca, če bi imel še časa pa bi še malo ostal dol...ker je to mesto res enkratno...

post-6161-1224169058_thumb.jpg

post-6161-1224169065_thumb.jpg

post-6161-1224169070_thumb.jpg

post-6161-1224169076_thumb.jpg

post-6161-1224169098_thumb.jpg

post-6161-1224169103_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem ti fovš...slikce...bomba....vara pa k bi mojo bivšo gledal (barva, givi ograja, akrapo)....a db killerje si pa kar doma pustu.....ja ja, more lepo brundat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je lep sončen dan??!! Gremo na morje na kavico, pa papico? Tri vare gredo iz Štajerske! :naughty:

Lp! Iztok

če ne boste predolgi se vam pa res lahko pridružim.....prašam še pmali in tetko vinjetko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je lep sončen dan??!! Gremo na morje na kavico, pa papico? Tri vare gredo iz Štajerske! :naughty:

Lp! Iztok

Če boste izdali skrivno ciljno lokacijo se zna zgodit ........da se vidmo :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zlo žalosten, moram službeno na kasaške dirke v Ljubljano. Upam da bo lepo vreme da bom lohko šel z motorjem! Se pa mogoče dobimo na pol poti ( Postojna ) popoldan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zlo žalosten, moram službeno na kasaške dirke v Ljubljano. Upam da bo lepo vreme da bom lohko šel z motorjem! Se pa mogoče dobimo na pol poti ( Postojna ) popoldan!

hm...škoda...

po mojem, da gremo do pirana se sončit in spit eno dobro kavo...tako kot spomladi letos, a ne kotzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...škoda...

po mojem, da gremo do pirana se sončit in spit eno dobro kavo...tako kot spomladi letos, a ne kotzi?

Če se boste vračali čez Vremščico (priporočam, ker je lepa turca) in posledično čez Pivko bi vas prišel malce pogledat in se kak km zapeljat z vami.

P. S. v tem primeru pijačo častim jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boste vračali čez Vremščico (priporočam, ker je lepa turca) in posledično čez Pivko bi vas prišel malce pogledat in se kak km zapeljat z vami.

P. S. v tem primeru pijačo častim jaz :D

Kje je ta fura čez Vremščico? Se zna zgodit da bova midva tudi kaj lezla po teh koncih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta fura čez Vremščico? Se zna zgodit da bova midva tudi kaj lezla po teh koncih.

V bistvu greš iz avtoceste dol na Divačo in v križišču nad Divačo zaviješ levo proti Ležečam in nadaljuješ pot po vremski dolini do odcepa za Pivko. Lahko bi šli recimo še v Škocjanske Jame ali pa samo na pijačo.

post-21039-1224244122_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je tule veliko dobrega McAdama :)

Prav ta cesta je prav lepo asfaltirana ampak, če želiš, gremo pa lahko tudi po McAdamu. Tudi lepa furca, ki lahko pripelje v Laže pri Senožečah ali pa v Slavino. V bistvu bi naredili 2/3 furce čez Vremščico in nato zavili po McAdamu.

Po želji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da je cilj Piran, se malo spočijemo, okrepčamo in dogovorimo kako in kam od tu.

Lahko tudi čez Vremščico ali kod drugod, da bo le lepa fura.

Iz Polzele bi krenili ob ene 8.30 ali nekaj takega, po dogovoru, se vmes dobili z drugimi v LJ oz. Brezovici, Logatcu ... se tipkamo ali telefon.

Predlogi?!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je tule veliko dobrega McAdama :)

Če češ makedam greš pa iz Senožeč proti Divači, zaviješ pri tabli Vremščica levo potem pa pri križišču z turist tablo spet levo. Super pot zate! Ni prov lep makedam in od pastirskega stana naprej do Neverk orenk sprana in polna velkih kamnov.

Popravljeno . Popravil Vinjetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da je cilj Piran, se malo spočijemo, okrepčamo in dogovorimo kako in kam od tu.

Lahko tudi čez Vremščico ali kod drugod, da bo le lepa fura.

Iz Polzele bi krenili ob ene 8.30 ali nekaj takega, po dogovoru, se vmes dobili z drugimi v LJ oz. Brezovici, Logatcu ... se tipkamo ali telefon.

Predlogi?!

Lp! Iztok

Vreme bo!! Sicer čez barje bomo malce zmrzovali in se v megli iskali, si mogoče kak čaj z rumom privoščimo; potem pa sonce In morje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če češ makedam greš pa iz Senožeč proti Divači, zaviješ pri tabli Vremščica levo potem pa pri križišču z turist tablo spet levo. Super pot zate! Ni prov lep makedam in od pastirskega stana naprej do Neverk orenk sprana in polna velkih kamnov.

Hvala za info, mogoče jo pa z mojo pihneva v tele konce sliši se zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info, mogoče jo pa z mojo pihneva v tele konce sliši se zanimivo.

Če rabiš kakšne informacije o Primorskih McAdamih kar poklič, če bom le kej vedu ni blema, če bo pa cajt pa grem (greva z vinj.) tud zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če češ makedam greš pa iz Senožeč proti Divači, zaviješ pri tabli Vremščica levo potem pa pri križišču z turist tablo spet levo. Super pot zate! Ni prov lep makedam in od pastirskega stana naprej do Neverk orenk sprana in polna velkih kamnov.

No saj v bistvu je to ta ista McAdam-ka ampak ker bi prišli od morja bi jih na njo pripeljal iz smeri Vremščice pol pa nad Neverkami proti Lažam in namesto v Laže bi prišli ven v Slavini in nato na cesto proti Postojni, Ljubljani...

McAdam pa niti ni tako spran kot pravi Vinjetka, jaz sem ga prevozil z Metzeler Tourance-kami in ni panike.

Torej, če se le odločite za to smer bom zelo vesel, da se spoznamo.

Če pa ne pa drugo leto ko bo patentin nared. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!