Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

ni še vse izgubljeno :naughty:

Louhku tebi ke z aspirinčki na kavču filozofiraš! :evilgrin: jest pa iz avta na soncu gledam kje vse bi se lahko pelu :headbang: No se po dežju pa res sonce posije, sploh na primorskem tok de :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louhku tebi ke z aspirinčki na kavču filozofiraš! :evilgrin: jest pa iz avta na soncu gledam kje vse bi se lahko pelu :headbang: No se po dežju pa res sonce posije, sploh na primorskem tok de :naughty:

sm že dober....danes sm bil že v portorožu z mopedom... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva bom jaz upisu v "mojo" knjigo, v Razino pa se vsak sam na srečanju - unim tapravim srečanju. (če ne bote rekl drugače) :naughty: :whistle:

Iztok

Ko že ta knjiga obstaja bi bilo mogoče dobro notri zabeležiti ustanovne člane tehle Varadero srečanj :)

Se še spomnite stare sablje, ko smo se septembersko soboto davnega leta 2007 prvič dobili v Aeroklubu, potem pot nadaljevali proti Kočevju in v Ambrusu obiskali zloglasno Jelko Strojan in njenih 32 otrok povsem v žarišču dogajanja :naughty:

Kolikor se spomnim smo bili takrat Majster, Makib, Vanga, Kotzi, Sayo in moja malenkost če sem koga slučajno spustil se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že ta knjiga obstaja bi bilo mogoče dobro notri zabeležiti ustanovne člane tehle Varadero srečanj :)

Se še spomnite stare sablje, ko smo se septembersko soboto davnega leta 2007 prvič dobili v Aeroklubu, potem pot nadaljevali proti Kočevju in v Ambrusu obiskali zloglasno Jelko Strojan in njenih 32 otrok povsem v žarišču dogajanja :naughty:

Kolikor se spomnim smo bili takrat Majster, Makib, Vanga, Kotzi, Sayo in moja malenkost če sem koga slučajno spustil se opravičujem.

Ja, si pozabil!! Šminkerja!!! Rdeča, nova, akrapoti, usnje, grba - skratka Cb 1300. :worship:

Seved se spomnim. Takrat sem še bil čisto frišn. Me je še blo malo strah Vare.

Po tisti prvi vožnji iz Kočevja proti Jelki, sem spoznal kaj vse zmore Vara.

V tej knjigi smo že vpisani vsi, razen Saya, škoda, menda prodaja!? :unsure:

Lahko pa dodamo stran z ustanovnimi člani?!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z največjo lahkoto obogatimo knjigo z dvema listoma! Dodamo stran z ustanovnega srečanja na letališču in stran z drugega srečanja v Braslovčah, da bo stvar ažurna! Imena se pa tudi vejo, ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že ta knjiga obstaja bi bilo mogoče dobro notri zabeležiti ustanovne člane tehle Varadero srečanj :)

Se še spomnite stare sablje, ko smo se septembersko soboto davnega leta 2007 prvič dobili v Aeroklubu, potem pot nadaljevali proti Kočevju in v Ambrusu obiskali zloglasno Jelko Strojan in njenih 32 otrok povsem v žarišču dogajanja :naughty:

Kolikor se spomnim smo bili takrat Majster, Makib, Vanga, Kotzi, Sayo in moja malenkost če sem koga slučajno spustil se opravičujem.

Zelo dobro se spomnem...ni neumna ideja!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ, zahvaljujemo se (Zdravko, Nadja in Alenka) za topel sprejem v Portorožu, čeprav nismo vedl, da greste, bo treba sledit, kaj piše. Men je mankal sončem pa smo se moral it še mal pogret. Upam, da se letošnja sezona še ni zaključila in da bo še kak lep vikend, če ne pa motor na prikolico pa do Bakarca pol pa mal za dušo ob obal. Pol me pa zanima, če se da dobit še kakšno majco.

Vsem pošiljava en lep pozdrav

Nadja in Zdravko

p.s.

pa še dve moji slikici z Grobnika (13. 10. 2008) pošiljam, mal za skomine, več se ni dal prpet (al pa ne znam)

jutr pa pošljem še kakšno od Zdravkota, da boste vidl, kako se "plazi" po kolenih

post-19903-1224571856_thumb.jpg

post-19903-1224572149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, kot sem oblubla včeri, pripenjam še slikico z Grobnika od Zdravka.

Pa da se ne bi narobe razumel, Varadero je zakon, ampak za dušo je pa tud treba neki nardit, kajne?

Pozdravček vsem, če pa bo v nedelo lep dan, bi blo pa res treba kam it.

Nadja

post-19903-1224665165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, kot sem oblubla včeri, pripenjam še slikico z Grobnika od Zdravka.

Pa da se ne bi narobe razumel, Varadero je zakon, ampak za dušo je pa tud treba neki nardit, kajne?

Pozdravček vsem, če pa bo v nedelo lep dan, bi blo pa res treba kam it.

Nadja

Jaz bi šel za dušo raj na offroad :naughty: mi bl sede!Zato pa mamo endure a ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel za dušo raj na offroad :naughty: mi bl sede!Zato pa mamo endure a ne :whistle:

ja, seveda, zato jih imamo, par krat na let pa je treba tud na Grobnik it da se pol lohk po cest normaln voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel za dušo raj na offroad :naughty: mi bl sede!Zato pa mamo endure a ne :whistle:

A, včasih paše tud kaka solza od hitrosti na uč! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja bo zopet lepa! :naughty:

Iztok

če boste hodili skozi lj , lahko pridete navijat na lj maraton zame in za pmalija.

Se greva malo matrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jo prvi dan tja nalimou...pa še čist na spredn konc vilc, tko da se vid šele takrat k mam kaksnga uzad k je motor mal nižji :krneki:

Pa kaj komplicirate za eno nalepko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boste hodili skozi lj , lahko pridete navijat na lj maraton zame in za pmalija.

Se greva malo matrat!

Bosta laufala mem mene !K bosta na Vodnikov mem Španca bom pomahu!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!