Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Jaz in Vinjetka k maši v Strunjan (Pater Biker ma mašo ob 9.00) pol mal plavat, za nazaj so pa možne vse variante.

od kdaj pa ti k maši hodiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga že šajna v Ljubljani :naughty: !Popoldne bo že suho in! bo treba mal pajčuno omest!

neč ne bo pri nas gre dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar ma Niko maše, prej v Novo Štifto zdej pa v Strunjan! ma pa tale pater tud hud motor pa še kaj za spit pa pojest za zraven!

http://www.mzm-slo.com/

Lepo, lepo.

Kdaj bo naslednje žegnanje?

Čigava pa je ljubica na tej sliki?

thumb_P4270002~0.JPG

P.S. vreme pa kot kaže ne bo ravno za na motor :( . Upam, da mi bo le uspelo ukrasti kako urco in odrolati kakih 30 km-čkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč ne bo pri nas gre dež

Ja si meu prou :headbang: !Sicer se je zdele naredu vreme a je malo prepozno !Bo pa jutr bolje jo bom mahnu mal dol na primorsk! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne mi je uspelo (samo malo sva bila mokra) odrolati slabih 30 km in upam, da bova ju3 še kakšnega. Če bo moja za, prideva mogoče v Strunjan.

Nič ne bo, šele popoldne mogoče.

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa opral motor ( z rahlo pomočjo mlajših članov družine), napel ketno, zašramfov dva vijaka ke sta vn padla, se mal po vasi zapelov jutri damo pa gas na morje če bo šlo po sreč!post-20301-1226169462_thumb.jpg

Za nasledstvo se ni za bat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar lepo vreme (slabše na morju) prot primorski !Zjutraj še malo mokro nazaj že kar v redu malo prometa.Srecu eno cno Varo (pomoje pmali)ter prehitu (najbrz xva ) se eno crno varo pri Divaci :naughty:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar lepo vreme (slabše na morju) prot primorski !Zjutraj še malo mokro nazaj že kar v redu malo prometa.Srecu eno cno Varo (pomoje pmali)ter prehitu (najbrz xva ) se eno crno varo pri Divaci :naughty:

Če je bla Vinjetka zraven mene, sem bil jest, kje si me pa srečal, jez sem videl ene dve al tri vare na kupu pri Kopru in še eno skupino z Varo na Krasu!!

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Gorenjskem sončno in dokaj vlažno, tako da je malo grizlo v kosti. Motoristov na cesti še kar nekaj, vendar nisem srečal nobene Vare!

V mraku, ko sva se vračala so naju že kar malo čudno :blink: gledali!

Pa se je obrnila verjetno zadnja stotica na števcu za letošnje leto.

Nasledni teden je napovedano deževje, pa bom Varo kar malo na dež postavil, da odmoči prisušeno nesnago! Danes dodala nekaj svežega blata, kajti nekaj km terena je moglo bit vmes :headbang: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bla Vinjetka zraven mene, sem bil jest, kje si me pa srečal, jez sem videl ene dve al tri vare na kupu pri Kopru in še eno skupino z Varo na Krasu!!

Ma mislim da pri Kozini !Nism porajtu Vinjetke je pa bil en naked zravn! Jah pol je bil pa kšn drug :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Gorenjskem sončno in dokaj vlažno, tako da je malo grizlo v kosti. Motoristov na cesti še kar nekaj, vendar nisem srečal nobene Vare!

V mraku, ko sva se vračala so naju že kar malo čudno :blink: gledali!

Pa se je obrnila verjetno zadnja stotica na števcu za letošnje leto.

Nasledni teden je napovedano deževje, pa bom Varo kar malo na dež postavil, da odmoči prisušeno nesnago! Danes dodala nekaj svežega blata, kajti nekaj km terena je moglo bit vmes :headbang: !

Nč bat bo še kšna nedela ker kukr zgleda bo spet ena k..... zima :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar lepo vreme (slabše na morju) prot primorski !Zjutraj še malo mokro nazaj že kar v redu malo prometa.Srecu eno cno Varo (pomoje pmali)ter prehitu (najbrz xva ) se eno crno varo pri Divaci :naughty:

mene ni blo danes nikjer videt bom pa jutr probov kakšen km nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni blo danes nikjer videt bom pa jutr probov kakšen km nardit

Ups!Ja pol se pa opravičujem!Ne vem bla je ena črna vara z KR registracijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa dans zadnje km nardil...jo fino spucal in jo dal na zimsko spanje...narejenih je blo prijetnih cca 11.800 km...

See you next year!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lepa furca: Komen Gorjansko, Italijanski Kras, Koper, Strunjan (praznik Kakijev)v Žusterno mal v bazen pa Črni kal, Podgorje, po makadamčku do Kozine, Divača, Lipica, po Krasu domov ( pred Štanjelem sreču skupino z dvema Varama, nisem vidu registracij). Jaz sem optimis, pa zanalašč nisem opral motorja da vidmo če bo še kkšn dan za zapelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lepa furca: Komen Gorjansko, Italijanski Kras, Koper, Strunjan (praznik Kakijev)v Žusterno mal v bazen pa Črni kal, Podgorje, po makadamčku do Kozine, Divača, Lipica, po Krasu domov ( pred Štanjelem sreču skupino z dvema Varama, nisem vidu registracij). Jaz sem optimis, pa zanalašč nisem opral motorja da vidmo če bo še kkšn dan za zapelat.

Jaz sem tudi včeraj nad Senožečami srečal dve Vari eno Oranžno in eno črno sivo z še enim drugim motorjem, kdo je bil?

Namreč za sedaj imam z seboj in z mojo Varo še preveč dela da bi folk prepoznal alpa registerske videl :) bo bolje.

Aja pa v okolici sv. Antona sem tudi srečal enega z Varo ko smo stali, da se je žena na telefon oglsil a spet nisem uspel dovolj dobro pogledati da bi sploh barvo videl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž gre tko hiter da zgleda kot da vidiš tri!

Glede na to , da je bila Martinova........ :beer2:

Previdi in podobno O:-) niso izuzeti.... Sam pol se ne vozt, je nevarn! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!