Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Vsak dan bo treba ene 2 urce, da mašina ne zariba. Najbrž v smeri Kras, italijanski del slovenske obale Gradež ipd.

lahko tebko si dol bliz jest pamorem do dol pot najti po megli

post-19018-1226762998_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Ta odgovor verjetno leti na en post više??

Drugače pa za vikend:http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/napoved.html, na primorskem sonce, v Lj in okolici megla, na Gorenjskem pa zima nad 1000m!

Čau,

sva bla danes popoldne z Zdravkom na eni lepi turci. Začela na Vrhniki, potem pa Predjama, Podgrad, Ajdovščina, Gorica, Bovec, Vršič,

Kranjska Gora, Ljubljana, Vrhnika. Okol 300 km. Na Vršiču je blo kr neki snega, cesta pa prevozna, brez poledice. Policaji naju niso ustavl,

hvala Bogu, ker nisva mela zimskih gum. Skratka, blo je supr. Pa še zebl ni. Jutr pa proti morju.

N&Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se vračal iz Dan preko Gornjih Ležeč, ko kar na enkrat vidim dvojno senco.. pogled v ogledalo in vidim, da za nama vozi še ena Vara ravno tako lepo črna kot moja :) z Goriško targo.

Kmalu naju je prehitel in v Famljah se je srečal z še enim motoristom in nato sta krenila proti Škocjanskim jamam. Si bil ti pmali z vinjetko?

Full mi je bilo žal, da nisem ustavil in vprašal po imenu, da bi se spoznali ampak preveč sem se bal, da se motim in nista vidva :?

No midva sva se zapeljala še do Suhorja in nato čez Ribnico domov. Lepo odrolano popoldne :)

P.S.: Nekako moramo najti kako razpoznavno znamenje, da se prepoznamo... Mogoče kaka zastavica na zadku... ali na kovčku.

Nevem nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Čau,

sva bla danes popoldne z Zdravkom na eni lepi turci. Začela na Vrhniki, potem pa Predjama, Podgrad, Ajdovščina, Gorica, Bovec, Vršič,

Kranjska Gora, Ljubljana, Vrhnika. Okol 300 km. Na Vršiču je blo kr neki snega, cesta pa prevozna, brez poledice. Policaji naju niso ustavl,

hvala Bogu, ker nisva mela zimskih gum. Skratka, blo je supr. Pa še zebl ni. Jutr pa proti morju.

N&Z

In se peljeta mimo in se ne ustavita na en topu čaj???????? Mislim!!!!!!! Število kilometrov bi bilo samo za slabe 3km večje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ročke že kurm ,Vnašam ruto v Zumota da najdem iz megle še navigatorja zbudim in pičim prot Krku! :naughty: !

PS:Ma heceam se, čez dve urce pa res! :whistle:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se vračal iz Dan preko Gornjih Ležeč, ko kar na enkrat vidim dvojno senco.. pogled v ogledalo in vidim, da za nama vozi še ena Vara ravno tako lepo črna kot moja :) z Goriško targo.

Kmalu naju je prehitel in v Famljah se je srečal z še enim motoristom in nato sta krenila proti Škocjanskim jamam. Si bil ti pmali z vinjetko?

Full mi je bilo žal, da nisem ustavil in vprašal po imenu, da bi se spoznali ampak preveč sem se bal, da se motim in nista vidva :?

No midva sva se zapeljala še do Suhorja in nato čez Ribnico domov. Lepo odrolano popoldne :)

P.S.: Nekako moramo najti kako razpoznavno znamenje, da se prepoznamo... Mogoče kaka zastavica na zadku... ali na kovčku.

Nevem nekaj.

130 kg mam sam jez :naughty: , tisti ki si ga ti vidu pa jest nisem bil! Sem bil sam na Krasu mal po makedamčkih okol Trstelja in Cirja (sranje sem pogrnu na enem blatu :headbang: , če se bom hotu po McAdamu vozit bom res mogu kopačke nabavit) pa mal dirkanja po Italijanskih cestah pa domov (dve uri). Dons mal ponovim če me bojo otroc od doma spustil. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se peljeta mimo in se ne ustavita na en topu čaj???????? Mislim!!!!!!! Število kilometrov bi bilo samo za slabe 3km večje!!!

Čau, ne boš verjel, sva o tem razmišlala, sam je bla ura že 5, ko sva štartala iz Kranjske Gore. Če pa napišeš naslov, pa drugič z veseljem prideva.

A dons kam greste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj malo megle tja do Postojne(ni blo problema zumo našu pravo pot)Pol sonček 16 st na Krku !Nazaj je SAITO kuru na ful je blo glih en prov toplo v roke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes čez Gorico, prek Krasa do Postojne in domov. Sreču eno temno plavo Varo, prehitu eno črno z goriško targo in eno plavo z srebrnim tankom, vidu tud Scottya in Letečega :yea2: , super turca, gume držale kot salotejp, sam zvečer je že mal zazebel iz Postojne domov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Logaška ekipa(XLMV,Maki),je opravila eno prijetno turco do Izole.Nazaj je blo že kar malo frišno.Zeblo v prste,ampak je blo za zdržat.Srečali Valentinčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Logaška ekipa(XLMV,Maki),je opravila eno prijetno turco do Izole.Nazaj je blo že kar malo frišno.Zeblo v prste,ampak je blo za zdržat.Srečali Valentinčke.

Ojla, kam ste pa zginl, kar na enkrat vas ni blo nikjer, midva sva samo motorje zamenala v Izoli,pol sva šla pa do Črnega kala po avtocesti, pol pa po tastar naprej. Je blo res super, upam, da bo še kaj lepga vremena. Raza, hvala za naslov, zdej bova znala prit do vaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sta nas prehitela po avtocesti.Mi smo vozili bolj zmerno,ker je blo že kar hladno.Pri Postojni smo ujeli celo karavano motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sta nas prehitela po avtocesti.Mi smo vozili bolj zmerno,ker je blo že kar hladno.Pri Postojni smo ujeli celo karavano motoristov.

A pol ste šli skoz po ta stari cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bil tale kratki izletek tja do Izole. Skoda ker je bilo tolk ljudi da so bile skoraj vse mize zasedene (vsaj tiste prve kjer lahko skoraj noge namakas :rolleyes: )

Mal hladu je bilo, vendar nic hujsega, le boljsa polovica je skoraj "primrzlna" na mene :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bil tale kratki izletek tja do Izole. Skoda ker je bilo tolk ljudi da so bile skoraj vse mize zasedene (vsaj tiste prve kjer lahko skoraj noge namakas :rolleyes: )

Mal hladu je bilo, vendar nic hujsega, le boljsa polovica je skoraj "primrzlna" na mene :winkiss:

se mi zdi da bo zima sem dons mal noge pretegnu :whistle:

post-19018-1226869885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz sem jo danes malce rezal po krasu in goriškem ter nato v Postojno k Letečemu po taco in oiler. Spoznal tudi njegovo boljšo polovico in Pmali-ja.

Nedelja pa itaq kot naročena za rolanje :)

se mi zdi da bo zima sem dons mal noge pretegnu :whistle:

U kako lepa slika. Malo me je sram ampak... je to triglav??? :?

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz sem jo danes malce rezal po krasu in goriškem ter nato v Postojno k Letečemu po taco in oiler. Spoznal tudi njegovo boljšo polovico in Pmali-ja.

Nedelja pa itaq kot naročena za rolanje :)

U kako lepa slika. Malo me je sram ampak... je to triglav??? :?

bo nekaj takega slikan z soriške planine :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!