Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Če bo vreme ob 11 h na Belo jezero (Weissensee;Austrija)

Bova imela družbo?????

Dans žal ni znesl! Ju trpa verjetno nekam plunem !Ma gdo kakšo idejo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans žal ni znesl! Ju trpa verjetno nekam plunem !Ma gdo kakšo idejo? :whistle:

Sej gornja opcija je za jutr. dons je 11 že davno mim! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gornja opcija je za jutr. dons je 11 že davno mim! :naughty:

HM zanimivo a mau delc ker mamo kosiu ob 13 nekje na Jančah(tašča časti :devil: )!Bom vidu če se lah zmunem te pokličem :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti misliš štartat ob 11 al boš že na jezeru? :unsure:

Ja, ja ob 11 od doma, saj ni daleč, mal čez 100 Km v eno stran. Tam ob jezeru eno HaisseLibe :wub: pa nazaj :grim

Pa ne pozabt, da se ura menja na zimski čas!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakava!

Jaz bi šu tut sam mal prej da bi bil do 13 v Lj ! :naughty: 9:30 :whistle: !Sam za kotzija bo prehmal !Ma Nč fajn se mejte če se pa izmuznem prletim za vami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Pogled skozi okno mi je vzel sapo! Vremenarji so ga spet v kamen. Napovedovali so sicer oblačno, ne pa mokro!

Torej pri nas je nič kaj prijazno, megleno z rahlim pršenjem in 7 stopinj. Cesta je mokra, ne pa sprana, tako da verjetno precej drsi.

Plani so pod velikim ?

Toliko v vednost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Pogled skozi okno mi je vzel sapo! Vremenarji so ga spet v kamen. Napovedovali so sicer oblačno, ne pa mokro!

Torej pri nas je nič kaj prijazno, megleno z rahlim pršenjem in 7 stopinj. Cesta je mokra, ne pa sprana, tako da verjetno precej drsi.

Plani so pod velikim ?

Toliko v vednost!

Evo parkiru!

Sonce najdu Šele v Cerknici !Pa je spet zginu ke prot Ribnici :devil: in se zopet prikazal na Golišu nad Kresnicami.Nazaj prot LJ je blo pa sonca za izvoz!Sreču eno Varo pr Dolskem (nič znanega???)

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Pogled skozi okno mi je vzel sapo! Vremenarji so ga spet v kamen. Napovedovali so sicer oblačno, ne pa mokro!

Torej pri nas je nič kaj prijazno, megleno z rahlim pršenjem in 7 stopinj. Cesta je mokra, ne pa sprana, tako da verjetno precej drsi.

Plani so pod velikim ?

Toliko v vednost!

Kvajedejejga a ste pol šli ke čez ?A si kr doma lepo Moto GP gledu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvajedejejga a ste pol šli ke čez ?A si kr doma lepo Moto GP gledu? :naughty:

Pri nas je blo cel dan zabit, vlažno in mrzlo. Sem si v miru GP pogledal, pa tudi dirka ni bila kej prida. En živ dolgčas.

Po dirki sem mislil mal motor spucat, pa mi tudi to ni ratal. Me je kar nekaj mrazil! Najbolj je pasal podolgem, pa čaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je blo cel dan zabit, vlažno in mrzlo. Sem si v miru GP pogledal, pa tudi dirka ni bila kej prida. En živ dolgčas.

Po dirki sem mislil mal motor spucat, pa mi tudi to ni ratal. Me je kar nekaj mrazil! Najbolj je pasal podolgem, pa čaj!

živ, mi trije (Zdravko, Alenka in Nadja) smo pa včeri bli na morčku, smo šli čez Ilirsko, pa prot Reki, Opatija, Ičiči, pol pa nazaj. Je blo prav fajn, Lep sonček, 17 stopinj, dans smo pa GP gledal, je blo pa tud fajn. Na Vrhnk sicer ni padal,sončka pa tud ni blo.

Ampak, mogoče bo pa v petek kam za it.

Pozdrav vsem

Nadja in Zdravko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je blo cel dan zabit, vlažno in mrzlo. Sem si v miru GP pogledal, pa tudi dirka ni bila kej prida. En živ dolgčas.

Po dirki sem mislil mal motor spucat, pa mi tudi to ni ratal. Me je kar nekaj mrazil! Najbolj je pasal podolgem, pa čaj!

Res? Pri nas pa sonce cel dan :)

Prijatelj je skočil do Novega Vinodolskega na kafe pa pravi, da je bilo toplo za se kopat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva z Vinjetko taprvo 10,5 na maratonu pretekla, potem pa gas domov pa na mopede pa v hribe. Super turca: Čez Predmejo pa po mcAdamu do Lokev in Čepovana (20km McAdama) pa do Mosta na Soči ( so z asfaltam uničli 7 km odlične mc poti) do Kobarida (da so se oči mal zarosile) Pa po Soški nazaj. V Volarjih sva prehitela eno modro VARO polno zasedeno MB reg. A je kdo od tuki? Midva sva mela otroke doma pa se je nama mudil!

Aja sem pozabu na Primorskem je blo SONCE!

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tudi jaz sem bil v soboto na super furci. Prvo v Portorož na tekmovanje, potem pa čez mejo do Rijeke (toplo) pa na Delnice (mraz) in Brod na Kolpi, Kočevje, Trebnje in domov(500 lepih km). Na celi poti srečal samo 5 motoristov. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstr!

a ti si že na zimskem spanju? :zzz: niti pohajat n hodš več?

Jaz sm tud včeri lepo turco udaril s prjatli (caponord in Versys).... Ajdovščina-podkraj-logatec-postojna-pivka-ilirska-kozina (kupu v dainese za 200 EUR robe)-podgorje-Vodice (HR)-Buzet-livade (kupu tartufe)-Buje-Koper-Sežana-Ajdovščina....

Motor sem parkiral ko je bla tema... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz dežja pod kap! Divača - Slape - Abitanti ( najbrž zadnji motoristi po makedamu v Abitante, so bli tam že stroji in valjari, mislim da so polagali asfalt) Strunjan ( Pater Niko je probu Transalpa ( Krpan na kobilci) in dal joto) Kras in domov (Vipavska v dežju) krasna turca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ste kr poniknl k Unica zdj k mal prši !Sj bo še vreme sem ravno podaljšal registracijo :naughty:

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ste kr poniknl k Unica zdj k mal prši !Sj bo še vreme sem ravno podaljšal registracijo :naughty:

Ko bi vsaj pršil! Se bojim, da ne bodo spet kakšna izredna poročila zaradi povodni! Sava v zgornjem toku dere, da je struga jedva...

Motor daj na stalažo, da ne bo frgazarje zalil! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam, da ni dejstvo, da sem vendarle dobil patentin pripomoglo k slabemu vremenu ;) (sindrommanjvrednostipress)

Za vse, ki jim to kaj pomeni še dokaz :naughty:

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

ČESTITKE!

Si zrihtal stopalko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam!! :worship: :worship:

Zdej boš pa lahko šel na daljšo furo!!

Po pameti! Ko sem jaz naredu izpit sem se pelu z izpitne vožnje z kartončkom in skoraj ...., !!!!

Lepe in varne km!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!