Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Jest letos že čez taužent! V soboto z Vinjetko lepih 100 po Krasu, v petek pa do Kopra. Gor mal viši kar zebe, na obal in v Vipavski dolini je pa 1A. Peska po cestah pa za izvažat.

DOBR SE IMATA JES SEM PA DO KONC MAJA NA KLOCNIH :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se od mraza vsi poskrili okoli peči.

Jaz sem danes naredil eno krajšo furco, malce offroada, malce asfalta sam kurc ko so mi očala zamrznila in sem moral zaključit event.

-12 je pa le malce hladno :naughty:

Čao,kako se obnese vara na hladnem asfaltu,oziroma na snegu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,kako se obnese vara na hladnem asfaltu,oziroma na snegu?

Odvisn od riderja ! :naughty: Leteči je kr ta prav ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na 3-h jurjih jutr pa prot 0- li !A bo jutr kakšen pajčuno ometu z rorov?Jaz mam plan prot morju brcnt ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na 3-h jurjih jutr pa prot 0- li !A bo jutr kakšen pajčuno ometu z rorov?Jaz mam plan prot morju brcnt ! :naughty:

Jutr bomo v firmi ob današnjega mlaja :krneki: pajčuno ometal!!!!!!!!!!!! :oops: :klicaj: Bo pestro, zeeloo! Uživaj!

P.s.(roči so zaliman, reglar razžagan, montaža štroma jutr pa šihtu, da mal možgane počijemo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange že ve za kakšen projekt na Vari gre! Ostali zveste ko bo zaključen!

Jap dans bom mal moj projekt sprobu če še deva ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na 3-h jurjih jutr pa prot 0- li !A bo jutr kakšen pajčuno ometu z rorov?Jaz mam plan prot morju brcnt ! :naughty:

Hmm sem bil včeraj v Kopru. Neverjetno toplo je bilo mislim da okrog 16 stopinj. Danes pa sem nažalost dežuren, torej do 5-ih v Ljubljani :(

Mogoče kaj ju3, če mi bo uspelo ob dveh pobrisat proti domu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mal me drejarji zaje......, tko, da računam, da drug teden zna bit fertik.

Saito deva 100 na uro tko da ni nč zeblŠu do unih sllavnih rid in 80km je padl !Drgač pa Metzeler- ke so že v garaž!Še jurčka nardim pa menjava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oskubil dobrih 210 km-čkov.

Vreme kot nalašča za motorje saj sem jih gotovo videl 200 pa dve Vari sta bili med njimi. Eno rdečo sem videl menda dvakrat za k morju in nato za domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: jaz in moja sva jo pa uzgala do Kocevja na kafe k frendu zvecer pa v nocno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo tudi našo nastjo danes malo pri tašči in tastu pustili pa smo šli en krog po dolenjski.

Sem ugotovil, da se nam tole zimsko spanje malo pri kg pozna, sem komaj hlače oblekel.

Spet bo treba kolesarit.

Kdaj se bomo zmenili za kakšno furo?

Al nas bo še sneg zametal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se bomo zmenili za kakšno furo?

Al nas bo še sneg zametal.

Kaj pravte na tole"SPOMLADANSKA OTVORITVENA VOŽNJA "OD RIHEMBERGA DO BRD" midva bova verjetno šla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte na tole"SPOMLADANSKA OTVORITVENA VOŽNJA "OD RIHEMBERGA DO BRD" midva bova verjetno šla.

kje pa so ti kraji?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero Banda lep pozdrav z Djamejke !S temle se pa trenutno vozm !

JA JA HONTO JE PA TREBA ES ČASTIT :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: PA ŠE MAM JO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid spomlad kaj naokoli greva lahko npr.v Kamniško Bistrico na en kafe al pa sok.razen če ti ne bo nerodn se peljat na furco v družbi V-Stroma :kva1:

post-19018-1236108213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!