Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Nagradno vprašanje! :whistle:

Kaj je to: Bencin je, iskra je, akumulator poln, svečki suhi - pa ne vžge, samo "vergla"!! :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje! :whistle:

Kaj je to: Bencin je, iskra je, akumulator poln, svečki suhi - pa ne vžge, samo "vergla"!! :? :cry:

Odpri pipce za bencin,al pa prever becinsko pumpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje! :whistle:

Kaj je to: Bencin je, iskra je, akumulator poln, svečki suhi - pa ne vžge, samo "vergla"!! :? :cry:

A ti to resn? :eek:

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje! :whistle:

Kaj je to: Bencin je, iskra je, akumulator poln, svečki suhi - pa ne vžge, samo "vergla"!! :? :cry:

Lastnik nima volje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri pipce za bencin,al pa prever becinsko pumpo.

:naughty: Tudi pipca je odprta, šment! Kaka ajnšpric pumpa. Sam ne mi reč!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAloo !Matr boste sam šraufal al se morm jaz za vse okol furat!Dans lepa furca LJ-Gorica -Kras Grahovo Brdo (osmica)-LJ .Sreču pa sam eno Varo (srebrno-pa ni bil Raza)tam nekje pri Postojni (okol 16:30)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje! :whistle:

Kaj je to: Bencin je, iskra je, akumulator poln, svečki suhi - pa ne vžge, samo "vergla"!! :? :cry:

Ni bencina če sta svečki suhi ! :headbang: Bencinska pumpa je šla mrbit! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta sveči suhi potem ni bencina. A si mogoče pozimi kaj dol jemal rezervoar? Lahko bi pretisnil kakšno cev za gorivo, se je že dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu komplet servis (ole, svečke, ketna, zobniki, bremze) in menu zadno gumo (Heidenau). Probu gumo (cca 300km) zaenkrat BP tako na asfaltu kot na MC Adamu. Jo bomo probal še na dežju, konc sezone bomo pa vidl kolk KM bo nardila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons še 150km do Trojan nazaj preko Mengša, Vodic in Medvod !Še mal pa Metzelerke gor (Bridgestonke majo že skor 11kk-še jurčka bodo zdržale. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Tudi pipca je odprta, šment! Kaka ajnšpric pumpa. Sam ne mi reč!! :nono:

Se sliši da ti črpalka zalaufa ko daš kontakt :? , rdeče varnostno stikalo imaš iskolopljeno..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons še 150km do Trojan nazaj preko Mengša, Vodic in Medvod !Še mal pa Metzelerke gor (Bridgestonke majo že skor 11kk-še jurčka bodo zdržale. :whistle:

pa si kdaj pomislu da bi dal gor kontinentalke TRAIL ATTACK :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maw še manjka pa boste tud mene lahk ugledal na Vari he he.... Tačas pa nohte grizem... Še malo pa bo...

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si kdaj pomislu da bi dal gor kontinentalke TRAIL ATTACK :naughty:

Letos bom probu ta nove Metzelerke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom probu ta nove Metzelerke :naughty:

Metzeler Tourance EXP; meni so kar všeč.

Z njimi do sedaj (lani) skupaj prevozil slabih 11.000 km. Profila še cca 3,7 mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler Tourance EXP; meni so kar všeč.

Z njimi do sedaj (lani) skupaj prevozil slabih 11.000 km. Profila še cca 3,7 mm.

Ma sj moje Bridgestonke (še original ) majo še dovolj profila sam pri straneh so neenakomerno izrabljne.V smeri vožjne so bollj izrabljenev drugo smer se je pa naredu rob.(govorim o zadnji gumi),Sprednja je še dokaj dobra sam mislm da je 12ooo dovolj za komplet !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj naslednji komplet bo tudi Metzeler Tourance EXP. :naughty:

Delam pa tudi nekje 12 tkm na komplet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so neenakomerno izrabljne.V smeri vožjne so bollj izrabljenev drugo smer se je pa naredu rob.(govorim o zadnji gumi)...

Tlak v gumah redno preverjaš? Baje je dosti važno za obrabo gum da je tlak vedno pravi. Bi znala biti tudi kaka logika v tem.

Jaz sem si nabavil digitalni tester tlaka v Conradu (obesek za na ključe) in vsakič pred vožnjo preverim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom probu ta nove Metzelerke :naughty:

JAZ SEM VOZIL KONTINENTALKE NA BIVŠI VARI GUMA JE PRAV DOBRA PAŠE OBRABA GUME PO SREDINI JE MANJŠA ZARADI RAZLIČNE STRUKTURE GUME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je dej a dons gremo kam al boste še kr počival? :naughty:

Gremo, gremo! Na Gorensk ke je na Primorsk prevč toplo! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!