Skoči na vsebino

Skuter Leopard


Gal5

Priporočene objave

post-16145-1188685106.jpgpost-16145-1188685106.jpglepi za videt,poleg še vodno hlajeni pa da ne pozabimo še kovček podarijo in vse to za 150 ccm niti 2000 evrov!vem,vem sem razmišljal tudi jaz!če bi gledal na lepoto bi ga sigurno vzel,sej je kopija honde!vendar hitrost je kar je ,niti 100!rajše kupiš rabljenega 5let za isto ceno,pa bo hitrost,pospeški,vzdržljiv seveda priznanih znamk!naprimer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da ne odpiram nove teme pišem kar tukaj.

Zanimam se za 50ccm skuter, ker jih je na trgu ogromno ne vem katerega. Večina priznanih znamk ima kar zasoljene cene, ker denarja ni ravno veliko želja pa je iščem nekaj kar lahko kupim.

Zato me zanimajo leo pard skuterji, oblika, karakteristike so podobne ostalim, cene so pa bistveno nižje.

Všeč sta mi modela Sachs sx 1, ki je 2taktni in Sonik b 10, ki je 4 taktni. Nekoliko boljši se mi zdi drugi-4taktni, manjša poraba in zanesljivejši-naj se ne bi toliko kvaril motor.

Zdaj me zanima, ima kdo kaj takšnega, so ti motorji sploh dobri, se pravi, da ne crkujejo, enostavno, da niso zanič? Ne mislim nekaj noreti z njim, običajna vožnja, verjetno vsakodnevna par km po mestu, včasih kakšnih 10km, kaj več pa ne. Bil bi mestni skuter.

Predelave ne pridejo v poštev zato ni pomembno koliko se ga da predelati, le blokada bo odstranjena. Končna hitrost ni pomembna, želim le, da gre 60km/h, več ni treba, toliko gre pa vsak brez blokade.

Torej zanima me kvaliteta te znamke in rezervni deli, se sploh dobijo, če se kaj pokvari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Da ne odpiram nove teme pišem kar tukaj.

Zanimam se za 50ccm skuter, ker jih je na trgu ogromno ne vem katerega. Večina priznanih znamk ima kar zasoljene cene, ker denarja ni ravno veliko želja pa je iščem nekaj kar lahko kupim.

Zato me zanimajo leo pard skuterji, oblika, karakteristike so podobne ostalim, cene so pa bistveno nižje.

Všeč sta mi modela Sachs sx 1, ki je 2taktni in Sonik b 10, ki je 4 taktni. Nekoliko boljši se mi zdi drugi-4taktni, manjša poraba in zanesljivejši-naj se ne bi toliko kvaril motor.

Zdaj me zanima, ima kdo kaj takšnega, so ti motorji sploh dobri, se pravi, da ne crkujejo, enostavno, da niso zanič? Ne mislim nekaj noreti z njim, običajna vožnja, verjetno vsakodnevna par km po mestu, včasih kakšnih 10km, kaj več pa ne. Bil bi mestni skuter.

Predelave ne pridejo v poštev zato ni pomembno koliko se ga da predelati, le blokada bo odstranjena. Končna hitrost ni pomembna, želim le, da gre 60km/h, več ni treba, toliko gre pa vsak brez blokade.

Torej zanima me kvaliteta te znamke in rezervni deli, se sploh dobijo, če se kaj pokvari?

Kot sem slišal, so rezervni deli dobavljivi samo iz kitajske in da dobiš ta rezervni del moraš čakati najmanj 1 mesec + so zelo dragi :headbang: . Boljše če kupiš rabljen motor priznane znamke.

Drugače pa jaz prodajam motor Peugeot v-clic še ne star 1 leto za 900€ :naughty: !

lp Domen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!