Skoči na vsebino

Se sezona končuje?


zohi

Priporočene objave

Pravkar sem gledal vremensko napoved...do četrtka naj bi bilo max 13° C ??!!! :hmm: :hmm: :hmm:

slabo kaže, da bo sezona dolga... :( :( :( :(

lp

se pa zato ful ful ful oblečš :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem gledal vremensko napoved...do četrtka naj bi bilo max 13° C ??!!! :hmm: :hmm: :hmm:

slabo kaže, da bo sezona dolga... :( :( :( :(

lp

Za pravega motorista ni slabega vremena, :naughty: je lahko samo slaba oprema! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol ne gre na koleno :naughty:

ja.. to pa tut če si normaln oblečen ni varn pri tko mrzli temperaturi it na kolenu.. se gume ne ogrejejo dost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. to pa tut če si normaln oblečen ni varn pri tko mrzli temperaturi it na kolenu.. se gume ne ogrejejo dost :)

sej to sm mislu-zarad mraza, ne zarad obleke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo taka zima kot je bila tazadnja. :worship: Sicer pa dela motor po hladnem lepše, pa še prevroče ni. Najraje se vozim spomladi in jeseni, sam da je suho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že poletje je biu bolj v kurcu :headbang: vsaj kar se tiče temperatur, en dan 35°C čez en tedn pa 19° :headbang: upejmo, da bo zima mila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je blo I-DE-AL-NO! Sonca ni blo(da ti od cure ne teče), dežja pa tut ne(tud, da ti od cure ne teče)... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se končuje ... za pussije. :evilgrin:

Ma sezona se nikoli ne konča! Lansko zimo skorajda naredil več km kot pa letos preko poletja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi je jesen najboljša. Toplo je še zmeraj in na cestah ni toliko peska kot spomladi. Tudi pozimi gre, če le ni pod 10 stopinj. Ko se konča poletje, grema z Rdečim švistom/Komunističnim bavarcem najraje malo po Beli krajini. Izogibam pa se Dolenjski trgatvepress.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim da bojo še lepi dnevi! Sam neki dosti jih pa po mojem tudi ne bo več! Pač treba bo izkoristit vsak lep sončen dan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med mazanjem ketne sm ugotovil da je kettenspray skor prazen. med čiščenjem opreme ja se tak isto ponovi z kremo za usnje. . . . zjutraj je komaj kej čez 5 stopinj...jp. zdi se mi, de so lepi dnevi šteti. Ni konc, je pa blizu. (se mi zdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ostalo z razlogom nekaj prostih dni, pa mislim, da jih bo jesen vidla :naughty:

V petek (07.09) se odpravim na fur'co... Bo treba 17-im tisočakom letos dodati še kakega... Za to se bom trudil vse do 16.09. Jap, sezona se šele dobro začenja. Vsaj kar se tiče uživaške vožnje.

Letos sem prve kilometre naredil ravno 1. januarja, ko sem si v obrtni coni postavil "mini poligon" in malo vadil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene (kaki tedn ziher, da moped popravim) :(

Prekršil prvo pravilo, :headbang: :headbang:

posodil moped, pa dobil nazaj šrot... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!