Skoči na vsebino

Se sezona končuje?


zohi

Priporočene objave

Jaz sem tudi danes nekaj km naredil. Če se fajn oblečeš ni panike. Do snega se bom ziher še vozil. Pa tudi pozimi če bo kakšen lep dan, motorja ne mislim posebej konzervirat za čez zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki! Kaksen konec sezone, danes sem se se po kolenu vozil, pa je eden najhladnejsih dni bill. Tako kot je nekdo rekel, treba se kaksno gumo zradirat letos :naughty:

Jp. Je še nova guma gor in jo rabi znucat, tako da ne bo še nč s koncem sezone. Pa tudi danes se je dalo lepo število km narest. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ofkos... :worship:

Eeeej, Motoristek, varno in uživaško zimsko vožnjo!

Ko prideš nazaj pa boš povedal, če si se spremenil v pingvina ali v severnega medveda.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeej, Motoristek, varno in uživaško zimsko vožnjo!

Ko prideš nazaj pa boš povedal, če si se spremenil v pingvina ali v severnega medveda.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Še en teden bom imel čisto trdega... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, zimske rokavice v kufer, dolge gate, kot se za nas oldike :naughty: spodobi, pa včeraj so mi zimske gume na moped namontirali ... pa gasaaaaaaaaaaa !!! :OK:

Kakšen konec sezone, lepo vas prosim, moj (bivši) motoristični norc je vedno govoril:"Stara, ko je pod nulo, so ceste suhe kot poper! Takrat se moraš vozit!" :D

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en teden bom imel čisto trdega... :winkiss:

No, potem pa hitro nazaj, da bo imel še kdo drugi kaj od tega!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se nikoli ne konca :rolleyes:

Napača. :headbang:

Sezona se konča vsako leto na 31. decembra.

Začne pa vsako leto na 1. januarja.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pokličem... :lol1:

Tudi Adam je pogledoval preko plota svojega raja, pa glej, kaj se mu je zgodilo; ... za vedno je ostal brez trdega dela telesa.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača. :headbang:

Sezona se konča vsako leto na 31. decembra.

Začne pa vsako leto na 1. januarja.

:)

Najbolj me jezi, da tistega trenutka vmes ne morem izkoristit za motoriranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj me jezi, da tistega trenutka vmes ne morem izkoristit za motoriranje :D

Kdo prav' da ne... Namesto petard se poigraš s stikalom za "hard kill" pri polnem gasu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih da se končuje ne morem rečt sam glede na tole vreme pa konjiči prekomerno počivajo :headbang:

Moj konjiček pa čisto nič ne počiva kljub takemu vremenu, saj moram nekako pridet iz dopusta. Danes mi je uspelo z boljšo polovico narediti celih 90km iz Prage do Plzna potem pa sva v silnem deževju, močnem vetru in temperaturi 7°C vseeno obupala saj sem imel roke tako ledene, da mi ni šlo niti zaviranje več od rok :grrr . Sva pa namesto tega uživala v pivovarni Pilsen :beer2: . Upam da jutri ne nabašem še kakšen sneg po Avstriji :worship:

P.S. Moj konjiček bi tudi počival, če bi bil doma :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja vidim, da kar vztraja tudi po takem vremenu. Madona ma veselje, ob pol7 zjutri po dežu, na šiht z motorjem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!