Skoči na vsebino

SMRAD


zohi

Priporočene objave

Pol bi mogla cela Slovenija smrdet :kva1: :yawn: :slap: :lol1: - v ASu so jih prodali cca. 800 :yea1: :OK: :P :P :P .

Nevem kaj maste zdaj to za ene finte :kva2: 3. sezono vozim RR-ko pa nikoli nisem smredela niti sopotnik :grrr

no ja prebrat je treba.........

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo podobn problem je imela honda hornet 900, prva generacija. kolega je namontiral neoriginalne lonce, žal nevem katere. ti so bili cm ali 2 daljši in drugače zaključeni kar je problem rešilo. Pozanimaj se, kateri aftermarket lonec je malenkost daljši od tvojega lonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit tok pametn. Tina ga že en cajt vozi "solo" ...

Tuki je caka........

S sopotnikom.......se zrak vrtinči popolnoma drugače!!!!!!!

Probaj poiskat nastavke.......tko kot sem reku.........je najcenej varjanta.

Al pa rore menjaj.......strošek......cca 1000ojrotov...........da ne preračunam kolk je to pirov........nastavki pa ........poglej v Luis, HG........

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je CBR katerakoli RR namenjena samo eni osebi, tisti sedežček zadaj je bolj ali manj za okras, ali pa za to, da svojo prijateljico pelješ na kavico v najbližji lokal.

In ker se pelješ v najbližji lokal počasi, plini lepo tečejo nazaj in prijateljica ne smrdi.......

Po drugi strani, pa, če bi bil malo zaj...., bi lepo šel k uvozniku motorja in mu lepo povedal, da je motor registriran za dva in ga kot takšnega tudi prodajajo. In ker sopotnik smrdi, ti mopeda ne moreš uporabljati za to, za kar si ga pravzaprav kupil, oz. za kar so ti ga oni prodali in dobili cekine.

In zato je zadevo treba rešiti in sicer na stroške proizvajalca......

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr no, a lohk že nehate...

kupte si ne vem tomos 4 alpa 6 pa boste lohk svoje "lepotice" okol vozil....

uglavnm tema je blesava pa nekak bojo taki tut naši odgovori...

p.s.

"prpelu sm motor nazaj k moja smrdi" :worship: :worship: :worship: :worship:

res ti bo usak motor nazaj uzeu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa še za tuš pa pranje ti bo nazaj dau.....

pa deodorant tut dobiš....gratis...pel nazaj u as domžale....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne grem se več....

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SEBA: Dej no Seba, a morš čist zmerej pjen ene poste pisat.....

.) ps: Jest nč ne vem za kaj se gre. :grrr

LP PEČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem motorju gre očitno za konstrujcijsko napako.

Zakaj bi si jaz potem moral sam predelovati motor, da bom lahko z njim normalno vozil.

Akrapota mi nihče ne bo dal zastonj, pa cevke s katero si bom preusmeril pline tudi ne.

Tak da zadevo mora porihtat proizvajalec, ki je mogoče celo ponudil rešitev, a naši uvozniki so preleni, da bi kupce o tem obvestili, kupci pa raje okrog razglašajo, da njihove ženske smrdijo, namesto, da bi se o problemu pogovorili z uvoznikom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem motorju gre očitno za konstrujcijsko napako.

Zakaj bi si jaz potem moral sam predelovati motor, da bom lahko z njim normalno vozil.

gre za RR - Race Replica - ne vem, folku še kr ne potegne, da so ti motorji primerni in narejeni v glavnem za dirkališče... kjer smrad od izpuhov in gum naj ne bi nikogal motil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, brum, tisti tadrugi R naredi svoje.

Zadeva je replika. Poleg tega v prometnem dovoljenju piše, da je moped registriran za 2, v tovarni so mu naredili sedež za sopotnika.

Po drugi strani pa imaš prav.

Kdor bi s Hondo rad vozil sopotnika naj si kupi Transalpo ali Varadera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem motorju gre očitno za konstrujcijsko napako.

...

morda pa za nepravilno uporabo :evilgrin:

Če se voznik in sopotnik držita SS motorju primerno, potem tudi za sopotnikovim hrbtom potuje zrak nazaj in s tem izpušni plini za motor. V kolikor pa sta oba (ali le sopotnik) čisto pokonci pa je IMO možno da se za sopotnikom delajo zračni vrtinci, ki del izpušnih plinov prinesejo nazaj na sopotnika. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda pa za nepravilno uporabo :evilgrin:

Če se voznik in sopotnik držita SS motorju primerno, potem tudi za sopotnikovim hrbtom potuje zrak nazaj in s tem izpušni plini za motor. V kolikor pa sta oba (ali le sopotnik) čisto pokonci pa je IMO možno da se za sopotnikom delajo zračni vrtinci, ki del izpušnih plinov prinesejo nazaj na sopotnika. :krneki:

uglavnem misty hoče povedat, da se more punca z joškam naslont na voznika, pol pa nau panike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni normalno, da motoristi smrdimo po bencinu, olju, nafti in po dolgi vroči turi tudi švicu?

ali pri vožnji več motorjev skupaj tisti zadaj ne pokasirajo del plinov tistih pred njimi?

aja, sm pozabu, tukej gre za SS kjer ni fiksno določene četice pred potjo in se zadeva ob večkratnem prehitevanju porazdeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem misty hoče povedat, da se more punca z joškam naslont na voznika, pol pa nau panike :whistle:

pa za štango se mora prjet, za štango :D

A Honda še kar smrdi al so jo zluftal? Resno sprašujem malce neresno. ;)

sedaj mi je jasno zakaj ima tvoj kawasaki še vedno izpuh ob strani :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sva z Rudetom nardila skupno furco ca. 100 km, smrdela nism nič bolj kot na prvem zicu :rolleyes:, je pa zadnji zic definitivno za tiste ki so za vročeeee :naughty: .... model CBR 600RR 07, auspuh slip on Akrapovič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da ta motor ni namenjen za vožnjo v dvoje :grrr. Jaz sem ustrezno ukrepala in zdaj imam mir pred sopotniki in njihovim morebitnim pritoževanjem :evilgrin: .

Če pa komu ustreza pa tudi ni panike, samo ne z mano in na mojem motorju :D

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj mi je jasno zakaj ima tvoj kawasaki še vedno izpuh ob strani :naughty: :P

Nevem na podlagi česa ti je sedaj to postalo jasno ampak ok. Samo, da ti je pa je namen teme delno dosežen. Ninja ma avspuh ob strani zato, ker mam v cevi spelano da olje, ki ga ne požre ven meče pa zadaj pol nad denfer le-to ven leti, da se slučajno nebi zapacala. ;)

Drugače pa sem resno vprašala, če se je problem rešil. Ka pa vem, mogoče bom kdaj mela moped, ki sigurno ne bo honda sicer, ki ne bo olja ven metal pa žrl... :P :grim

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da ta motor ni namenjen za vožnjo v dvoje :grrr. Jaz sem ustrezno ukrepala in zdaj imam mir pred sopotniki in njihovim morebitnim pritoževanjem :evilgrin: .

Če pa komu ustreza pa tudi ni panike, samo ne z mano in na mojem motorju :D

ja hahahaha tazadne tačke preč, fejst dobra ideja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda pa za nepravilno uporabo :evilgrin:

Če se voznik in sopotnik držita SS motorju primerno, potem tudi za sopotnikovim hrbtom potuje zrak nazaj in s tem izpušni plini za motor. V kolikor pa sta oba (ali le sopotnik) čisto pokonci pa je IMO možno da se za sopotnikom delajo zračni vrtinci, ki del izpušnih plinov prinesejo nazaj na sopotnika. :krneki:

A ti tole iz teorije al iz izkušenj :rolleyes: ??? Se mi zdi da "pokončen" sopotnik/ca ne bi glih dolg ostal s tabo .) ..... bojzaobstanekpress

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem na podlagi česa ti je sedaj to postalo jasno ampak ok. Samo, da ti je pa je namen teme delno dosežen. Ninja ma avspuh ob strani zato, ker mam v cevi spelano da olje, ki ga ne požre ven meče pa zadaj pol nad denfer le-to ven leti, da se slučajno nebi zapacala. ;)

Drugače pa sem resno vprašala, če se je problem rešil. Ka pa vem, mogoče bom kdaj mela moped, ki sigurno ne bo honda sicer, ki ne bo olja ven metal pa žrl... :P :grim

mal zajebancije noo, brez zamere ;)

A ti tole iz teorije al iz izkušenj :rolleyes: ??? Se mi zdi da "pokončen" sopotnik/ca ne bi glih dolg ostal s tabo .) ..... bojzaobstanekpress

teorija :D

Če imam nekoga zadaj vozim zelo počasi, no ja, dosedaj s sopotnico naredil cca 20 km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr no, a lohk že nehate...

kupte si ne vem tomos 4 alpa 6 pa boste lohk svoje "lepotice" okol vozil....

tomos... haha... kolega je imel modro belo motoristično jakno, ki je bila take barve dokler ni prvič vozil za mano...... iz mojega preljubega ATX-a je špricalo olje tako, kot bi gnojil njivo... pa kaj... smo vse preživeli...

:whistle:

sicer pa moj deda pravi, da se je v starih časih, ko je šel na veselico z bencinom pošprical, da so frajle mislile, da ima avto ali pa vsaj moped... :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!