Skoči na vsebino

SMRAD


zohi

Priporočene objave

mal zajebancije noo, brez zamere ;)

teorija :D

Če imam nekoga zadaj vozim zelo počasi, no ja, dosedaj s sopotnico naredil cca 20 km :D

... ker je po 20 km dol padla :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, eni pa ste...

drgač ne vidm razloga, zakaj bi bla neumna tema?! Ko pa nekdo odpre temo, kaj narediti s škornji, ker mu smrdijo, je pa kul?! Tuki smo zato, da si pišemo, pomagamo z nasveti..., ne pa da se skoz eni in isti oglašajo in delajo "kažin"...vrjetno zato, da se povečuje število objav!?

no,drgač pa,problem se še ni rešil . . . tle na gorenskem mamo mraz in se ne vozimo :headbang: je pa res, da tud nismo kej poskušal reševat.

je pa sopotnica rekla, da mormo šparat, tko da se mogoče ne bo več vozila z mano :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

ajde, zej pa taPAMETNI, boj se ponovno začenja... :fight1: :fight1: :fight1:

lp

zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni čudno, da se noče voziti s tabo, če si na forumu napisal, da smrdi.......

Se bo raje vozila s kom, ki ne bo celi vesoljni motosloveniji razlagal, da njegova punca smrdi, ampak si jo bo brez besed stuširal in jo naskočil.

sicer pa moj deda pravi, da se je v starih časih, ko je šel na veselico z bencinom pošprical, da so frajle mislile, da ima avto ali pa vsaj moped... :naughty: :worship:

vidim, da tvoj dedek ni bil to, kar si ti ( navadni pizdek), ampak je bil pravi ded.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, eni pa ste...

je pa sopotnica rekla, da mormo šparat, tko da se mogoče ne bo več vozila z mano :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

lp

zohi

pol se glede na to da je rekla, da je zdaj šparanje na sporedu tudi ti ne boš več vozil (saj ravno to stane). :), sicer se pa lahko tolažiš s tem da je sezona pri koncu :whistle:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni čudno, da se noče voziti s tabo, če si na forumu napisal, da smrdi.......

Se bo raje vozila s kom, ki ne bo celi vesoljni motosloveniji razlagal, da njegova punca smrdi, ampak si jo bo brez besed stuširal in jo naskočil.

vidim, da tvoj dedek ni bil to, kar si ti ( navadni pizdek), ampak je bil pravi ded.......

čuj ti... bomo vidli kdo je pravi ded, ko bo treba drugič špricare pit... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kolikor razumem je problem končno REŠEN.

ali? :huh:

Kokr js razumem... problem NI rešen.. PROBLEM SE NADALJUJE... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj ni bil začetni problem v tem, da sopotnica smrdi po plinu?

sedaj pa je itak prišlo do tega, da se ne bo več vozila z njim, torej če se ne bo vozla, ne bo mogla smrdet.

po moji logiki je torej problem rešen, ali pa gre za napake v mojem razumevanju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni čudno, da se noče voziti s tabo, če si na forumu napisal, da smrdi.......

Se bo raje vozila s kom, ki ne bo celi vesoljni motosloveniji razlagal, da njegova punca smrdi, ampak si jo bo brez besed stuširal in jo naskočil.

vonj po izpušnih plinih imajo oblačila, ki jih ima na sebi med vožnjo.

lp

zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj ni bil začetni problem v tem, da sopotnica smrdi po plinu?

sedaj pa je itak prišlo do tega, da se ne bo več vozila z njim, torej če se ne bo vozla, ne bo mogla smrdet.

po moji logiki je torej problem rešen, ali pa gre za napake v mojem razumevanju :hmm:

Problem je pol v tem, k bo ženska najedala " A spet se greš vozit, a js nj pa doma sedim" ... kapiš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem mopedu, ki ima tudi izpuhe pod sedežem, ne smrdi nobeden. So pa luknje usmerjene rahlo navzdol. Tako da po mojem je to rešitev problema (ali menjava celega izpuha ali pa modifikacija starega tako, da privariš kakšno strehico nad luknjo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol bo cunja smrdela!?!? Pa bo treba odpret še eno temo.

hahahahhahahahahhahhahahahahahhahahhahahhahahahahahhahahahahaaa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem, ko s sopotnico prideva s fure, ona dobesedno smrdi po izpušnih plinih - če se nebi stuširala preden bi kaj počela, bi vrjetno mislil da nabijam v izpuh. :D :P :P

vonj po izpušnih plinih imajo oblačila, ki jih ima na sebi med vožnjo.

lp

zohi

daj se odloči kdo smrdi ona ali oblačila........

ali pa razmisli, kaj boš napisal, preden napišeš.....

čuj ti... bomo vidli kdo je pravi ded, ko bo treba drugič špricare pit... :naughty:

če bo vse po sreči, že mogoče v petek........

najprej :fight2:

potem :beer2:

nato :drunk:

in čisto na koncu :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vonj po izpušnih plinih imajo oblačila, ki jih ima na sebi med vožnjo.

lp

zohi

In ti se na njo spraviš, ko je v popolni motoristični opremi? :unsure:

Hm očitno nova definicija varnega seksa. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh malce butasta tema, ampak naj bo... na 1000 rr 04 sem naredil 20.000km veliko večino v dvoje, na novi 1000rr 07 dosedaj sicer šele 1000km zopet večinoma v dvoje, pa nobeden ni nič smrdel ne z originalnim izpuhom in ne z akrapotom. Tako, da se mi zdi tole malce čudno. predvidevam, da problem verjetno ni v motorju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da se mi zdi tole malce čudno. predvidevam, da problem verjetno ni v motorju..

Imaš popolnoma prav. Problem je v avtorju te teme :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!