Skoči na vsebino

SMRAD


zohi

Priporočene objave

Zej pa tako...mam probleme! Vozim cbr600rr-izpuh ma pod sedežem. Kar pa mi povzroča težave. Drugače sem z motorjem zele zadovoljen.

uglavnem, ko s sopotnico prideva s fure, ona dobesedno smrdi po izpušnih plinih - če se nebi stuširala preden bi kaj počela, bi vrjetno mislil da nabijam v izpuh. :D :P :P

če imam kaj pod zicom, tud smrdi za pop..dit. na mene pa se vonj ne prenese, pa če sem sam ali s sopotnico.

zej me pa zanima, če ima še kdo take probleme, al je sam z mojim motorjem kej narobe. povprašejte mal znance ki imajo tak motor, oglasite se pa tudi lastniki teh motorjev.

se da taka teževa kako rešiti? razen z zamenjavo motorja

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej če bi bil pravi motorist, bi ti vonj po izpušnih plinih bil nekaj podobnega afrodizijaku in te zadeva ne bi nič motila, ravno nasprotno :evilgrin:

Drugo je če gre za poziranje od kafiča do kafiča. :whistle:

Rešitev če si punca res želi vozit z motorjem: zamenjava voznika :krneki:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, nisi torej pravi motorist...meni naprimer ja najbolj fajn če pička smrdi po bencinu in zažganih gumah, take mam najrajši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa tako...mam probleme! Vozim cbr600rr-izpuh ma pod sedežem. Kar pa mi povzroča težave. Drugače sem z motorjem zele zadovoljen.

uglavnem, ko s sopotnico prideva s fure, ona dobesedno smrdi po izpušnih plinih - če se nebi stuširala preden bi kaj počela, bi vrjetno mislil da nabijam v izpuh. :D :P :P

če imam kaj pod zicom, tud smrdi za pop..dit. na mene pa se vonj ne prenese, pa če sem sam ali s sopotnico.

zej me pa zanima, če ima še kdo take probleme, al je sam z mojim motorjem kej narobe. povprašejte mal znance ki imajo tak motor, oglasite se pa tudi lastniki teh motorjev.

se da taka teževa kako rešiti? razen z zamenjavo motorja

lp

Ojoj, svašta :wacko: :lol1: . Ti maš prevohe ali pa bujno domišlijo :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sem mislil, da tak hudo voziš, da se puncka userje, pa potem smrdi.

V tem primeru bi priporočal, da ji nadeneš plenico.

Če pa smrdi po bencinu, pa naj si kupi svoj motor in se vozi na sprednjem sedežu.

Ali pa zamenjaj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to z izpuhom pod zicom je bla res tema, na srečo je ta moda trajala le kratek čas. Itak, da smrdi, ker se za motorjem dela vrtinec, ki nese pline v sopotnika. Ne vem, če hočeš, se da itak vse predelat in speljat lonce kakor jih ima večina starejših motorjev. Še lažje pa je prodat, pa kupit kaj druzga. Nikol ne bom pozabil, ko mi je kolega pravu, da se mu je pri beneliju stopila plačilna kartica, ker ima pod sedežem hladilnik. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda itak že sama po seb smrdi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, kaj ma to že veze z on the road & off-road???

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa ugotovu zakaj men noge smrdijo k z motorja pridem

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

LOOOL hahahahahahah :lol1: ti nis resn :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da je to tema za hondine inžinjerje,kajti verjetno pride do vrtinčenja izpušnih plinov in sploh,če ima katalizator to res grozno smrdi pri večjih obremenitvah.Jaz mislim,da je edina rešitev spremeniti kot izhoda izpušnih plinov nakoncu dušilca potrebno bo narediti vložek,ga podalšati za par cm in spremeniti kot izhoda izpušnih plinov.Poglej naprimer slip on vložek od Akrapoviča OK

Ps.neoziraj se na tako trapaste odgovorje,saj med to druščino,ki ti je odpisala kaj pametnega nemoreš pričakovati,pa spet malo pluvajte!!!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem-to nemorš več verjet... Človek resno vpraša, ker ima problem in vi se delate norca iz njega! Sram vas bodi!

Drugače pa tako kot pravi Brumer ja... Naredi si vložek, ki ga lahko pritrdiš na več načinov(pod različnimi koti, bolj ven ali bolj not v lukno)... In, da ne poškoduješ obstoječega avspuha(torej kakšna objemka itd.)! Porabil boš veliko časa in uspeha morda sploh ne bo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pomoje dogaja kar pri vseh motorjih, ki imajo auspuh pod sedežem, le da nekaterih smrad ne moti.

Kot sopotnica na R1 lahko potrdim, da je tudi pri Yamahi tako ne samo pri Hondi cbr 600rr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda itak že sama po seb smrdi :winkiss:

Pol bi mogla cela Slovenija smrdet :kva1: :yawn: :slap: :lol1: - v ASu so jih prodali cca. 800 :yea1: :OK: :P :P :P .

Nevem kaj maste zdaj to za ene finte :kva2: 3. sezono vozim RR-ko pa nikoli nisem smredela niti sopotnik :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi mogla cela Slovenija smrdet :kva1: :yawn: :slap: :lol1: - v ASu so jih prodali cca. 800 :yea1: :OK: :P :P :P .

Nevem kaj maste zdaj to za ene finte :kva2: 3. sezono vozim RR-ko pa nikoli nisem smredela niti sopotnik :grrr

A pa je že bil kak sopotnik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj maste zdaj to za ene finte :kva2: 3. sezono vozim RR-ko pa nikoli nisem smredela niti sopotnik :grrr

Verjetno je mocno odvisno od velikosti in lege voznika in sopotnika (-ce), kako se zadaj vrtinci zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!