Skoči na vsebino

Pohvala in vprašanje


Sergiy

Priporočene objave

Živjo!

Tukaj sem se registriral danes, ampak forum obiskujem že nekaj časa kot gost. In moram pohvaliti da je vzdušje res dobro in veliko se da zvedeti in najti.

Imam pa še eno vprašanje. Namreč opazil sem da imate zelo lepo preveden celoten IPB. Pa me zanima če se da ta slovenski prevod kje dobiti?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, MS je postal podoben kot kakšno veliko mesto... Velika gužva, vrvež na glavnih ulicah, veliki plakati in oh in sploh, v stranskih ulicah pa je svinjarija in en mali človek vodilnim nič ne pomeni... :doze: Še odgovoril ti nihče ni... Kar počasi se umiri ''fant iz vasi''... Če hočeš kaj doseč moraš osebno poznati vodilne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AH in oh užaljenost, kaj Lowrenc?

No, pa da odgovorim na zgornje vprašanje jaz: prevod je delo podjetja, ki skrbi za tehnične stvari okrog foruma. Več info dobiš na PM pri Codeinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tukaj sem se registriral danes, ampak forum obiskujem že nekaj časa kot gost. In moram pohvaliti da je vzdušje res dobro in veliko se da zvedeti in najti.

Imam pa še eno vprašanje. Namreč opazil sem da imate zelo lepo preveden celoten IPB. Pa me zanima če se da ta slovenski prevod kje dobiti?

Lep pozdrav

Oj!

Tudi jaz sem bolj nova tu kot ne in tudi meni so celo prijatelji rekli, da sem polna začetniškega navdušenja.

:rolleyes:

Sama pa zbiram izkušnje in se ravnam po lastnih občutkih. Verjetno je dobro malo zavore uporabit, toliko, da iz visokega hriba prehitro ne zgrmiš v dolino. Kot vsepovsod v življenju.

Vedno naletimo na stranske ulice, ne glede na to, če bi želeli hoditi le po glavnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, MS je postal podoben kot kakšno veliko mesto... Velika gužva, vrvež na glavnih ulicah, veliki plakati in oh in sploh, v stranskih ulicah pa je svinjarija in en mali človek vodilnim nič ne pomeni... :doze: Še odgovoril ti nihče ni... Kar počasi se umiri ''fant iz vasi''... Če hočeš kaj doseč moraš osebno poznati vodilne...

Dotični uporabnik ima odgovor na PM, kjer lahko dobi tudi vse nadaljne odgovore glede tega od mene. Nikakor pa ne mislim o tem debatirati tukaj, samo zato, da boš lahko to videl tudi ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla: Moja razočaranost nad nekaterimi detajli na tem forumu(iskalnik in avtopikanet) se odraža s posti, ki kažejo na užaljenost!

@Codeine: Zakaj je ta tema sploh še odprta, če se o tem ne sme govorit/pisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tako težko razumet, da je forum privat zadeva in ne splošna javna last, da ima lastnike, ki so določili pravila igre za vse udeležene z namenom neke preglednsosti foruma.

In več kot jasno je, da vsem željam in zahtevam vseh uporabnikov niso niti dolžni niti zmožni ugoditi.

Torej....gospodič, ki je odprl temo je nedvomno dobil svoj odgovor, tem, kjer lahko izražaš svoje mnenje okoli foruma, tehničnih težav in dela motosvet teama je tudi še kar nekaj....

Lep dan še naprej. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!