Skoči na vsebino

kymco fever zx


speedfighter

Priporočene objave

Najprej vs vse lepo pozdravljam zanima me pa sledeče:

En moj frend ma kymcota k je naveden zgorj in mu gre brez da je dau kksne blokade vn 65 km/h. Pravi pa , da ce bi dal vse blokade vn da bi mu sel z orginalnim avspuhom 110 km/h.

Ce ima kdo podoben motor ali se na te motorje spozna bi ga lepo prosil ce mi lahko pojasni oziroma razcisti oba problema!

Ze vnaprej se lepo zahvaljujem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj skuter je štud že iz trgovine 65 km/h. So what?

Kot prvo, pelji se za njim z avtom in boš videl, da je to tko al tko 50km/h.

Kot drugo, kako tipo ve, da mu bo šlo brez blokad 110? Najprej naj jih ven vzame, potem pa naj govori. In sploh, ko bo šel Kymco z originalnim avspuhom 110 km/h pridem osebno do njega, mu kušnem oba podplata in obenem pojem himno.

Zgolj moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj kolega si ne naj ne domišlja da ima nevem kak dober skuter če mu števec laže ko pra.. Tak da mu reči naj vzame ven blokade pa bo vido koliko mu bo šel po števcu pol pa naj preveti to z avtom.

Pa brez zamere

tako pač je

8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam stevc mu ne laze k sm ga jest meru z mojmu motorjm (speedfight) pa se en sosolc z aprilio sr, pase fotr moj je za njemu pelou tko da tolk mu sigurn gre sam ne gre nm u glavo kuko je t mozn :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa naj vrže ven blokade pa bo vido kolko bo mu šel. Kaj še te ma sploh blokade noti. Pa naj ne trdi da mu bo šel 110km/h če sploh neve da tlko ne gre noben seriski skuter brez blokad 8) 8) 8)

Brez zamere!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... en prijateljski nasvet. Ne preverjaj točnosti skuterskega števca z drugim skuterskim števcom.

Naprimer Speedfightu števec ravno tako kar krepko laže. Po mojih kalkulacijah 7% preveč.

Pa lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Najprej vs vse lepo pozdravljam zanima me pa sledeče:

En moj frend ma kymcota k je naveden zgorj in mu gre brez da je dau kksne blokade vn 65 km/h. Pravi pa , da ce bi dal vse blokade vn da bi mu sel z orginalnim avspuhom 110 km/h.

Ce ima kdo podoben motor ali se na te motorje spozna bi ga lepo prosil ce mi lahko pojasni oziroma razcisti oba problema!

Ze vnaprej se lepo zahvaljujem!!!

Kymco pa da bi tolko letu. Vprašaj ga po zdravi pameti. Naj kaj druga kupi pa bo res šlo.

Apriliji SR pa se bolj.

Apriliji najmanj ostalim pa res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drguace tudi jast vozim kymcota, vitality-ja in mi gre brez blokad okol 80km/h, torej 75 resnicnih.Nevem, kuko mu bi pa su z originalmu auspuham 110??????????????Jest bom vesel ce bo su 90 resnicnih po temu k bom auspuh nov nabavu.Pomojem je to nemogoce, razn ce jk e auspuh predelov pa ga je cist spremeni al pa ma turbino na motoju.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sam jas mam u fiftiju polini pa zdej še nov auspuh bom dav pa filter pa bo mogoč šov okoli 120km/h :OK: sam kymco pa ni možno(pomoje) .) da samo brez blokad potegne tolko tudi če gre res 65km/h :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auspuh leovinci ZX :OK: , pa športn filter(pomoje zadost za 120km/h :blink: al pa malo manj no pol bi ga mal bl porihtu še :OK: .....(tvoj ki ga prodajš pa mora bit zelo dobro poštiman) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš ti polinija, po verjetnosti je to navadni gus 70ccm cilinder, ZX-a in športni filter, neboš nikoli videl 120km/h, še na števcu težko. Če boš še dal kakšen večji fergazer in menjal prenose bi pa lahko šal malo več kot 100km/h realnih. Aja pa ta tema je o Kymco-tu, pa stara je 4 leta :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js rečem da bo mal več kot 100km/h lahk mogoč celo 115km/h :blink: pa frgazer bom itak dav večji) :OK: sam...........ja res je stara 4 leta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Na omenjenem skuterju je bila že blindirana ena slepa cev na izpuhu,zraven te je še ena,ki vodi na "membranski ventil".To sem odrezal in isto zavaril,ker sem mislil da bom kaj profitiral na hitrosti,vendar se je zgodilo nasprotno.Zdaj,ko ga vžgem,komaj da kam gre-mori ga.Eni pravijo da je mogoče svečka,da bi moral kupiti svečko z večjo toplotno vrednostjo(zdaj imam NGK-br8HSA),ta ko jo imam notri se je že enkrat pregrela.ČE KDO KAJ VE,BI PROSIL DA MI POMAGA-HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastimi frgazar za zrk :? sam pomoje ni to to...poglej filtr pa a si zihr da si tapravo ceu dol odrezu? :? ce ne pa drug auspuh :OK: k ga prodajajo u btcju zravn trznce!!!:D:D Hebo :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si varil kar na scoot-u, al si auspuh dol vzel?? ker pravijo da če variš kar gori, ti lahko el. zj**e...pa verjetno ni to...drugače pa tak ko je cilindr reko...filter&dizo spucaj, al pa drug auspuh gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce ti je am filtr dol mau poadu in ti dodatn zrk not vlece..to se je men zgodil 1x vs panicn...rinu dam cez pou lj pol pa doma popravu u 5 min ......jebat ga ...zacetnik sm biu se...sej sm se zdej recmo :P vec znam kokr ene par folka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na omenjenem skuterju je bila že blindirana ena slepa cev na izpuhu,zraven te je še ena,ki vodi na "membranski ventil".To sem odrezal in isto zavaril,ker sem mislil da bom kaj profitiral na hitrosti,vendar se je zgodilo nasprotno.Zdaj,ko ga vžgem,komaj da kam gre-mori ga.Eni pravijo da je mogoče svečka,da bi moral kupiti svečko z večjo toplotno vrednostjo(zdaj imam NGK-br8HSA),ta ko jo imam notri se je že enkrat pregrela.ČE KDO KAJ VE,BI PROSIL DA MI POMAGA-HVALA

Slepo cev je prav, da si odrezal in zavaril, tista pri membrani pa ma svojo funkcijo za hladen motor. Isto sem naredil s kymco izpuhom, vendar sem ga montiral na keeway-a. Naknadno sem ga še razrezal in navrtal nekaj lukenj v notranjosti, pa ravno zarad tiste cevi ni blo kej velik boljše. Priporočam ti drug izpuh, naprimer od tecnigasa pašejo: BASIC, SILENT PRO, NEXT R in RS. MOntiraš lahko tud LEO VINCE ZX hand made, pa boš imel probleme rešene. Pridobiš boš kakih 15 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slepo cev je prav, da si odrezal in zavaril, tista pri membrani pa ma svojo funkcijo za hladen motor. Isto sem naredil s kymco izpuhom, vendar sem ga montiral na keeway-a. Naknadno sem ga še razrezal in navrtal nekaj lukenj v notranjosti, pa ravno zarad tiste cevi ni blo kej velik boljše. Priporočam ti drug izpuh, naprimer od tecnigasa pašejo: BASIC, SILENT PRO, NEXT R in RS. MOntiraš lahko tud LEO VINCE ZX hand made, pa boš imel probleme rešene. Pridobiš boš kakih 15 km/h.

hvala vsem,za predloge-pelal sem ga na servis,frgazar je blo treba naštimat,zdej je spet vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!