Skoči na vsebino

Euro custom


HazardousZ

Priporočene objave

Če ga slučajno zvrnete ali ste naveličani svojega si lahko, recimo za "male novce", ustvarite prelep custom motor... Tak klasičen, evropski, zažigalen...

post-17435-1189758502_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej veš, enemu je to všeč drugemu to... Kul, vsak po svoje. Meni je super. Predvsem "custom" ideja. Se mi zdi da imamo v evropskih motorjih precej potenciala da jih pedenamo... rajš kot pa kopiramo ameriko, ki je za naše ceste bolj tko-tko uporabna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amerika se pr customih že par let usmerja v točno tak stil ...

A tko. Jih glih ne spremljam. Tud u redu. Bi bilo pa vrhunsko če bi "naše delavnice" začele kaj takega delat... Da ne bi zmeraj to ameriko čakal, al pa druge..

Dam prec mojga Kawlna ražagat za kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej veš, enemu je to všeč drugemu to... Kul, vsak po svoje. Meni je super. Predvsem "custom" ideja. Se mi zdi da imamo v evropskih motorjih precej potenciala da jih pedenamo... rajš kot pa kopiramo ameriko, ki je za naše ceste bolj tko-tko uporabna..

Ja se čist strinjam-lep primer tega so cafe racerji iz 60ih-70ih let Mam tud jaz že nekaj časa v glavi kakšen podoben projekt, ki ga mislim v prihodnosti tudi izvršiti.

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se čist strinjam-lep primer tega so cafe racerji iz 60ih-70ih let Mam tud jaz že nekaj časa v glavi kakšen podoben projekt, ki ga mislim v prihodnosti tudi izvršiti.

Vrhunsko. A si že kaj "začrtal" kaj in kako? Boš vse sam? Se da v Sloveniji kakšno robo dobit oz. si s kom kaj pomagat? Če gledamo Discovery potem vidimo da grejo z vozičkom v štacuno in namečejo not od raznoraznih feltn, sedežev, vilc, ..... Kot da bi šel v šoping v Merkur. Kot je meni znano za širšo množico tega ni na voljo.

post-17435-1189770815_thumb.jpg

post-17435-1189770838_thumb.jpg

post-17435-1189770859_thumb.jpg

post-17435-1189771227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

A te lahko prosim, če limaš samo po dve ali tri slikce vštric, da se mi ni treba gonit levo desno po ekranu ??

:worship:

A seveda...ni blema.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grejo z vozičkom v štacuno in namečejo not od raznoraznih feltn, sedežev, vilc, ..... Kot da bi šel v šoping v Merkur. Kot je meni znano za širšo množico tega ni na voljo.

To je vedno na voljo, samo vprašanje, če imaš dovolj široko denarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vedno na voljo, samo vprašanje, če imaš dovolj široko denarnico.

Ja sej... če ni zdrave konkurence. Pa motorizem nikoli ni bil ravno zastonj. No, ja sej navsezadnje je štos, da kej sam narediš pa kakšne nove "prijatle" dobiš...

Lahko bi se tu nabral podatki kje je kdo ki kaj takega dela, prodaja... ker kot kaže zna bit, da zanima več ljudi. Bolj je na kupu lažje je bo izbirat.

post-17435-1189776261_thumb.jpg

post-17435-1189776436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste da je Akrapo d.o.o. ratal d.d.? :eek: ... al spet sam jest ne vem nč o tem?!?!

Gremo u šoping delnic!

post-17435-1189777944_thumb.jpg

post-17435-1189777951_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za kombinacijo Nortonovega okvirja in Triumphovega motorja. Triumph je takrat proizvedel odlično mašino vendar je bil okvir motocikla premalo rigiden. Norton je sproduciral pa za takratne čase odličen okvir. No entuziasti so se odločili združiti najboljše obeh. Kolikor vem ponekod v GB še vedno delajo te motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za kombinacijo Nortonovega okvirja in Triumphovega motorja. Triumph je takrat proizvedel odlično mašino vendar je bil okvir motocikla premalo rigiden. Norton je sproduciral pa za takratne čase odličen okvir. No entuziasti so se odločili združiti najboljše obeh. Kolikor vem ponekod v GB še vedno delajo te motorje.

Ja-zadevi se je reklo Triton-skovanka iz obeh besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunsko. A si že kaj "začrtal" kaj in kako? Boš vse sam? Se da v Sloveniji kakšno robo dobit oz. si s kom kaj pomagat? Če gledamo Discovery potem vidimo da grejo z vozičkom v štacuno in namečejo not od raznoraznih feltn, sedežev, vilc, ..... Kot da bi šel v šoping v Merkur. Kot je meni znano za širšo množico tega ni na voljo.

Ja mam že kar splanirano zadevo-sprva sem imel v mislih kakšnega Guzzija ali pa nortona nato pa je prevladala honda 750 cb-pri nas se jo namreč laže dobi, prav tako ni problemov z deli, poleg vsega je pa še zelo lepo vozen motocikel. Dele za predelavo se splača naročiti po internetu, pregledati tudi e-bay, željeno krmilo sem pa našel celo pri nekem slovenskem uvozniku bo pa M- Narest pa mislim vse sam le barvanje bom morda prepustil kakšnemu profesionalcu. Žal pa bo projekt mogoče moral še nekoliko počakati, ker bom prej verjetno kupil še en mal modernejši motocikel.

post-15998-1189961176_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nekaj časa zagret za tega.

A to pomeni da se ga da kupit novega? Se mi zdi kot starejši brat tegale... ki je meni ful všeč.

post-17435-1190017127.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mam že kar splanirano zadevo-sprva sem imel v mislih kakšnega Guzzija ali pa nortona nato pa je prevladala honda 750 cb-pri nas se jo namreč laže dobi, prav tako ni problemov z deli, poleg vsega je pa še zelo lepo vozen motocikel. Dele za predelavo se splača naročiti po internetu, pregledati tudi e-bay, željeno krmilo sem pa našel celo pri nekem slovenskem uvozniku bo pa M- Narest pa mislim vse sam le barvanje bom morda prepustil kakšnemu profesionalcu. Žal pa bo projekt mogoče moral še nekoliko počakati, ker bom prej verjetno kupil še en mal modernejši motocikel.

To bo hudo dobr izgledal.

Barvanje je po mojem mnenju za prepustit strokovnjaku. Predhodno pa če se da na računalniku igrat z barvami. Barva bo dala piko na I.

Recimo, meni se zdi, da je ful pomembno tank zamenjat, pa feltne... To robo dobit pa verjetno ne gre brez interneta oz tujine.

Če smo že obsojeni na Internet....Tukajle sem nekaj našel za vse žive klasike; Classic Fiberglass Fuel tanks http://www.classic-motorcycle-fiberglass.c...Fuel%20Tank.htm

Slika Dunstall Honda CB750 Tank

post-17435-1190018303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!