Skoči na vsebino

Potovanje po USA,pa še kaj.


dvabatta

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
Si bom mal cajta vzel za prebrat tole. Mogoce pa enkrat tud jst ke ke...

No Rok, videl sem tvoj blog in korajze ti sigurno ne manjka! ;)

Pa tudi "moto rider" je ze stari macek..... bi bilo zanimivo spit kaksno pivo skupaj... nekega dne...nekje! :)

Pozdrav iz Miamija, Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral,zanimivo in lepo doživetje,res pa zahteva tud velik financ.Pozdrav mi LA če boš kaj v kaliforniji(čeprav ne priporočam da hodiš tja),edin Venice beach pejt pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral,zanimivo in lepo doživetje,res pa zahteva tud velik financ.Pozdrav mi LA če boš kaj v kaliforniji(čeprav ne priporočam da hodiš tja),edin Venice beach pejt pogledat.

LP billy.

Če bi vse prebral,ne bi pisal, da pozdravi LA :whistle: :rolleyes: :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral,zanimivo in lepo doživetje,res pa zahteva tud velik financ.Pozdrav mi LA če boš kaj v kaliforniji(čeprav ne priporočam da hodiš tja),edin Venice beach pejt pogledat.

Hi Billy :)

Kar se financ tice ni tako hudo, kot se mogoce na prvi pogled zdi. Nakup motorja + davek, zavarovanje in se nekaj opreme je bilo okoli 5.700€, pa se to so mi lepo razbili na obroke in zdaj placujem nekje 140€/mesec (in racunam, da bom nekaj vendarle dobil nazaj, ce prodam motor). Ostalo pa.., no, sem bolj skromen tip in zaenkrat mi rata ziveti ceneje kot doma. Saj ves kako je zdaj z $$$! ;)

Sicer pa imas prav, LA-ja sem imel tudi jaz v dveh dneh dovolj (to bo verjetno odvisno od posameznika). Je pa Kalifornija cudovita dezela, ce si za njo vzames cas! ;)

Matej

(se vedno Miami...najbolje bo da pocakam, da se vreme malo ustali... ) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Rok, videl sem tvoj blog in korajze ti sigurno ne manjka! ;)

Pa tudi "moto rider" je ze stari macek..... bi bilo zanimivo spit kaksno pivo skupaj... nekega dne...nekje! :)

Pozdrav iz Miamija, Matej

Pivo :nono: !

Sok in Cola :yes: :grim :grim tud' ponoč!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da se da,mislu sem bolj na motele pa to,če se hočeš spočit na taki poti;izpod 50 dolarjev na dan težko najdeš kaj kulturnega za prespat.Drgač pa srečno pot pa veliko užitka. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, tudi jaz bi šel, če ne bi mel otroke in službo. Tako bo treba pa na naslednje leto počakat pa še to po moje ne bo časa, sem pa sicer že prevozil Ameriko v 42 dneh, samo to z avtom.

lp

Saint

p.s.

Če boš hodil mimo kakega ameriškega army shopa z originalnimi (issue) MARPAT marinskimi uniformami bi te prosil če kako pošlješ v Slovenijo, dobiš $$$ in še :beer2: , pri nas se jih ne dobi niti v sanjah, v Ameriki so pa skoraj zastojn. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hi Billy :)

......Nakup motorja + davek, zavarovanje .....

Caki no malo... zloglasnega leta 2000 so na DMV totalno komplicirali za registracijo/zavarovanje v USA kupljenega vozila, če nisi rezident (deset let prej ni bil problem). Ali se je kaj spremenilo na bolje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ciao suzyq, ;)

zadnje case nisem imel kaj dosti casa za internet, sorry! :unsure:

Ja, to je res, DMV rad komplicira, se posebaj ta v Kaliforniji, a ce je volja se vedno najde tudi nacin. :)

No, zame je bilo nekaj manj ovir, ker sem bil dovolj priden, da sem si pred leti prisluzil SSN... pol gre kot po maslu :)

Pozdrav iz San Francisca

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!