Skoči na vsebino

HP-tiskalnik


dr.looney

Priporočene objave

Imam HP tiskalnik photosmart C3180.

Nastala pa je naslednja težava nikakor ga ne morem inštalirati . skener je zaznalo , tiskalnika in kopirca pa ne.Do sedaj nisem imela težav s tem. Zaj pa kar naenkrat ne gre .

Imam licenčne xp-je, prej sem imela piratske :whistle: pa sem lahko brez problemov inštalirala, zdej pa ne gre :headbang: .

Prosim za pomoč.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hmm... čudno, ponavadi se glih HP zadeve zlo gladko instalirajo...

poskusi odinstalirat karkoli se je že instaliralo, se pravi scanner, potem ugasni mašino in po restartu zalaufej instalacijski CD in instaliraj po navodilih od tam dalje... tko bi moralo gret :)

PS če slučajno nimaš instalacijskega CDja ga DLaj z Neta, www.hp.com :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je enkrat tudi napol instaliralo. Lepo zbrisal kar je instaliralo, pa ponovil vajo. Potem je šlo. Ni neka umetnost, včasih pač vse ne gre iz prve... Aja, imam HP F370. Edini shit pri HP-jih je pač cena kartuš, izpisi so pa O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost še vedno nič. vse sem že poskusila. odvlekla sem ga do kolega, kjer sva ga lahko inštalirala, pa še to ni šlo čist brez problemov. na mojemu rač. pa ne gre in ne gre.

vem , da je inštalacija čisto preprosta, (sem ga že nekajkrat brez problemov zdaj pa ne gre in ne gre)

Napiše mi, da zahevanega odseka ni v INF-ju. :? :?

Nimam več nobene ideje, kaj bi še lahko poizkusila. :headbang:

Ali bi lahko bila kriva matična plošča?Imam GigaByte P4 Titan 8SQ800 Ultra.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri hpjih morš najprej software naložt, pol pa loh šele printer prklopiš

sem inštaliral mojga ene parkrat pa preprosto ni hotu delat, pol se pa spravm malo bolj navodila brat in vidm da je treba najprej s cedeja stuff nalož, pol pa šele printer prklopit

just in case

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

During the Plug and Play section of the software installation, the following error message may appear: The required section was not found in the INF . This error can occur during both the software first or the hardware first installation. Uninstalling and then reinstalling will not resolve this issue. This issue is caused by a missing, corrupt, or incorrect version of a critical system INF file. There are three known variations of this error. Follow the supplied solution for each error type.

Povezava na HP stran z navodili, kako resiti tezavo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je enkrat tudi napol instaliralo. Lepo zbrisal kar je instaliralo, pa ponovil vajo. Potem je šlo. Ni neka umetnost, včasih pač vse ne gre iz prve... Aja, imam HP F370. Edini shit pri HP-jih je pač cena kartuš, izpisi so pa O.K.

Ni res da so kartuše drage, ti morš gledat kolk tebe pride ena stran in ne kolk kartuša. K majo use firme različne kartuše( kolk gre notr barve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je enkrat tudi napol instaliralo. Lepo zbrisal kar je instaliralo, pa ponovil vajo. Potem je šlo. Ni neka umetnost, včasih pač vse ne gre iz prve... Aja, imam HP F370. Edini shit pri HP-jih je pač cena kartuš, izpisi so pa O.K.

Imam HP cp1700. A3

V petih letih zamenjal barve le 1x crno pa 2x. PA študiram arhitekturo in veliko printam. Kartuše res dolgo zdržijo. Je pa res da stane komplet vseh 3 barv in črne malo manj kot 200 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa neki zanima. Ali se lahko kartuša, še zapakirana posuši. Vstavil sem namreč 6 let staro (original zapakirano) kartušo cyan. In mi tiskalnik še vedno javlja, da ni barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa neki zanima. Ali se lahko kartuša, še zapakirana posuši. Vstavil sem namreč 6 let staro (original zapakirano) kartušo cyan. In mi tiskalnik še vedno javlja, da ni barve.

Ja po moje lahko. 6 let je kar dolga doba, še za kaj drugega, ne pa za kartušo.

Poskusi s krpico, namočeno v alkohol parkrat potegnit po spodnji strani, kjer so šobe, mogoče jo boš zbudil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po moje lahko. 6 let je kar dolga doba, še za kaj drugega, ne pa za kartušo.

Poskusi s krpico, namočeno v alkohol parkrat potegnit po spodnji strani, kjer so šobe, mogoče jo boš zbudil ?

Ne delaj tega.

Raje zmoči papirnato brisačo in nanjo položi kartušo, da/če bo barva sama pritekla ven.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

During the Plug and Play section of the software installation, the following error message may appear: The required section was not found in the INF . This error can occur during both the software first or the hardware first installation. Uninstalling and then reinstalling will not resolve this issue. This issue is caused by a missing, corrupt, or incorrect version of a critical system INF file. There are three known variations of this error. Follow the supplied solution for each error type.

Povezava na HP stran z navodili, kako resiti tezavo

lp

vse skupaj sem odnesla na servis in so mi pregledali in ugotovili, da je treba na novo naložiti xp-je. no ja tiskalnik mi zdaj dela, je pa skener mrknil. bo treba en popoldan spet vse na novo nalagat :yawn: :wacko:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nekaterih tiskalnikih je potrebno PREJ namestiti vse potrebno programovje NATO šele priključiti tiskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

JSt bi pa lepo vprašu kaj bi blo narobe ko kliknem na računalniku natisni pa noče natisnt,barvo sm zamenju,je dost barve,bog si ga ved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!