Skoči na vsebino

Miran iz Črnomlja


majcyy

Priporočene objave

miran ti si naš heroj

za teboj v poslednji boj

do zadnje flaše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pri pehtranovi ima pa občasno vnetje zadnjične odprtine, tako da se je zadnje čase tudi izogiba...mi je pa priporočil eno fajn kremco za podobne težave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tut poznam enga Mirana..

ja sam ta k ga ti poznaš je iz Maribora...

mi pa nea rabmo tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pa tist iz maribora sploh ni miran ampak je radovan :rolleyes:

samo kličejo ga miran :naughty:

Morda je res radovan, samo mi ga kličemo Radko. Piše se pa nekaj na M..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa se nam je Miran sam razkril... to je lepi dasa............................................................................

.................................................................................

.................................................................................

.................................................................................

.................................................................................

.................................................................................

.................................................................................

..........ČIKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to tisti Miran, ki je včasih vozil Ducati Monster 900 dark, njegov opis pa bi šel nekako takole... manj kil in las kot jaz... Je pravi? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa se nam je Miran sam razkril... to je lepi dasa............................................................................

................................................................................

.

................................................................................

.

................................................................................

.

................................................................................

.

................................................................................

.

................................................................................

.

..........ČIKO.

pe se mate vesele name spravlat, pa tk vredu dečko ko sem !!!

post-15096-1218637633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to tisti Miran, ki je včasih vozil Ducati Monster 900 dark, njegov opis pa bi šel nekako takole... manj kil in las kot jaz... Je pravi? :worship:

Bi to lahko name letelo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pe se mate vesele name spravlat, pa tk vredu dečko ko sem !!!

pa ne mi rečt.... :lol1: :lol1: :lol1: ....še tuki nas boš razveseljeval.... :D ...js bi mela kr cel tvoj katalog....bi šlo??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pa ne mi rečt.... :lol1: :lol1: :lol1: ....še tuki nas boš razveseljeval.... :D ...js bi mela kr cel tvoj katalog....bi šlo??? :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opazil Mirana kako je pral traktor

tractor%20wash%20with%20a%20kranzle%20machine.jpg

Očitno se je odzval na burno temo o koruzi in traktoristih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!