Skoči na vsebino

Kdo zmore?


enduraš

Priporočene objave

No pod ta del foruma spadajo tudi blodnje... in tole je moja... he he... preveč časa in domine... pa se zgodi.

Torej a zna kdo iz 25 domin sestavit kej višjega od tega k sm jz naredu? Moje ma 50cm.

post-914-1190707483_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa še videl zelene domine.... :slap:

Točno!

To po moje sploh niso prave domine, ampak Haribo domine, te pa itak ni problem eno na drugo postavljat, ker so ful lepljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa zelooo NEpravokotne in NEravne :glare:

.............skratka, niso domine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi te ta prve dve ujele, me zanima če ne bi bil tudi ti kukavica in reševal kar bi ti od premoženja še ostalo! :naughty:

Mu ne bi pomagal niti kamion uniona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kaj se čudiš? 25 bab na kupu in to z biči, pa raznoraznimi drugimi čudnimi "napravami".....

Čeprav bi jih blo zanimivo eno na drugo postavit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se čudiš? 25 bab na kupu in to z biči, pa raznoraznimi drugimi čudnimi "napravami".....

Čeprav bi jih blo zanimivo eno na drugo postavit. :D

Ena v drugo verjetno ne bi šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena v drugo verjetno ne bi šlo?

Jah, teoretično bi sicer šlo. :hmm: Bi morale bit pa različno visoke, v razponu od 140 do 190 cm. Potem bi pa vse, razen seveda najmanjše, vrezal s štilerco na pol in jih potem lepo zlagal eno v drugo, polovičke pa zlepil nazaj skupaj (s superkleberjem al pa kr z izolir pantom). V bistvu sistem babušk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se čudiš? 25 bab na kupu in to z biči, pa raznoraznimi drugimi čudnimi "napravami".....

Čeprav bi jih blo zanimivo eno na drugo postavit. :D

Svetsko! Pol pa poleg njih obesiš lestev iz vrvi in se plaziš gor in dol in guncas in ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetsko! Pol pa poleg njih obesiš lestev iz vrvi in se plaziš gor in dol in guncas in ...

Super, al jih uležeš eno poleg druge, namažeš , pa se drsaš dol in gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, al jih uležeš eno poleg druge, namažeš , pa se drsaš dol in gor.

Dobra ideja, čeprav je moja boljša.....sestaviš en tak ring, al pa še boljše, naj si ga same, potem jih vse skupaj not fukneš, pa naj se v stilu ultimate fighta do konca spolamajo.

Zmagovalka ti ga pa lahko na koncu za nagrado potegne. Seveda samo, če ni preveč krvava. V tem primeru se podelitev nagrade prestavi za 15 delovnih dni (za tiste, ki iz takšnih ali drugačnih razlogov ne delajo, so to trije tedni), ali pa na njeno mlajšo sestro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za crknt.... kako vsako temo obrnete na sex in nabijanje postov :worship:

Kdor zmore, ta zmore... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!