Skoči na vsebino

Naša "znanstvenica" Mojca


HHV

Priporočene objave

Spomnim se plakatov pred tistimi volitvami, ko se je pojavila na njih po naših koncih.

In še bolj se spomnim komentarjev krajanov, ki so jo volili "ker zgleda dobra pička, ne pa tisti po cipresah smrdeči starci".

Torej, kot že dolgo ugotavljamo, sex prodaja tudi v politiki. Povprečen kmečki mladec voli stranko, ki na svojih plakatih reklamira Mojco, ker si ga z drugo roko menca, ko s prvo izpolnjuje volilni listič za pregrado. In seveda ne smemo pozabiti starih atov in mamc, ki v vsem svojem navdušenju in poštenju volijo taisto Mojco, ker je pač "njihova Mojca" in je tako lepa na tisti sliki v Našem časopisu v svojih belih nogavičkah in beli birmanski oblekci. :naughty: (rajslih, a ne?). Nekako tako, kot še leta poprej je moja soseda volila Marjana, ker tako lepo poje. :whistle:

No to moje intelektualno tako vzvišeno okolje sedaj doživlja srečne trenutke, saj se njihova Mojca v belih nogavičkah in globokem dekolteju tam kjer je treba, strumno povzpenja. Pred dnevi sem prebral politični komentar, da sedaj JJ spušča bebce v žerjavico po krompir. A kaj ko je ta krompir oblasti tako sladak.

Kakorkoli, v Mladini se o tem tudi nekaj zanimivega bere. Sicer je ni resno jemati, saj to je vendar Mladina, ki se je je bati in karat, pa vendar.

Izvolite in predvsem v branje priporočam komentar :naughty: :

post-499-1190792828_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno, sedaj pridejo na vrsto maturanti, da zasedejo ostale položaje.JJ je car, Bajuk pa njegov oče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se njihova Mojca v belih nogavičkah in globokem dekolteju

a je kaka slikca..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno, sedaj pridejo na vrsto maturanti, da zasedejo ostale položaje.JJ je car, Bajuk pa njegov oče.

...dr.Rugelj pa mentor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Irglovo še kam nastavijo, pa bo. :P

Jaz bi jo......kar na en organ..... :naughty:

le kaj ma ta mojca pod krilom ha? :unsure:

Isto kot Miran iz Dolenjske, k ma hondo 600 cbf.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
slike ?

Ewo jih

post-1242-1191615469_thumb.jpg

post-1242-1191615498.jpg post-1242-1191615523.jpg

Osebna izkaznica

Rojena: 26.8.1972

Dosedanje delo

Unierzitetna diplomirana pravnica, Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov RS,Samostojna svetovalka za splošne in pravne zadeve

Aktivno udeležena v družbenopolitičnem življenju v svoji lokalni skupnosti

Konjički in osebnostne zanimivosti

Kot političarka se želi zavzemati za ...

... jasno zakonodajo, za takšno izvršilno in sodno oblast, ki bo skrbela za dejansko enakost državljanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo jih

post-1242-1191615469_thumb.jpg

post-1242-1191615498.jpg post-1242-1191615523.jpg

Osebna izkaznica

Rojena: 26.8.1972

Dosedanje delo

Unierzitetna diplomirana pravnica, Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov RS,Samostojna svetovalka za splošne in pravne zadeve

Aktivno udeležena v družbenopolitičnem življenju v svoji lokalni skupnosti

Konjički in osebnostne zanimivosti

Kot političarka se želi zavzemati za ...

... jasno zakonodajo, za takšno izvršilno in sodno oblast, ki bo skrbela za dejansko enakost državljanov.

Ja seveda Ajgor, veš da!

Zavzema se za tisto, za kar se zavzema vsa NSi!

Za povrhu premore še dobršno mero nesramnosti!

Lovski družini pošlje čestitke ob obletnici v imenu stranke, ki odločno minira lovstvo! Višek nesramnosti in arogantnosti, ki se bo izkazal tudi v njenem delu. To garantira njena strankarska pripadnost, neizkušenost in povzpetnost značilna za vse njej podobne, ki sedaj ko zmanjkuje že od nekdaj manjkajočega strokovnega kadra v koaliciji izkoriščajo priliko in zasedajo stolčke.

Pri vsem tem me tolaži le velika verjetnost, da bodo ne/rezultati tega obdobja prikazali njihove ne/sposobnosti in jih za vedno onemogočili v politiki.

Te nevarnosti se stari mački dobro zavedajo, zato se ne pustijo nafarbati in sedanjih ponudb ne sprejemajo. Naivna mularija pa naseda! Tudi v redu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!