Skoči na vsebino

Hudoben/na


Priporočene objave

Tko na večer se zbudi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ponavad.....in zdle se počutm res :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem že včeraj, pa se me danes še vedno drži :devil: :lol:

In to se bo vlekl še naslednjih 12 mescev :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa 12 ne samo 9 mesecev bo! :naughty:

:slap: :lol1: dobra sza vidva :hmm:

No..še vedno se me drži - že 3ji dan :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji starši se obnašajo kot da sem največji nacistični zločinec :devil: Jaz pa jim bom jutri dal da si jeb.jo... Če je imel kolega rojstni dan in smo se ga malo nažgali pomoje ni to še tako narobe. Da pa sem mogel zunaj spat... Pa sem vdrl v bajto kakor meni paše...pa pojstla brez blazine...to se bomo še kregali...prokleta mafija hudičeva...bodo že vidli svojga b.ga !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji starši se obnašajo kot da sem največji nacistični zločinec :devil: Jaz pa jim bom jutri dal da si jeb.jo... Če je imel kolega rojstni dan in smo se ga malo nažgali pomoje ni to še tako narobe. Da pa sem mogel zunaj spat... Pa sem vdrl v bajto kakor meni paše...pa pojstla brez blazine...to se bomo še kregali...prokleta mafija hudičeva...bodo že vidli svojga b.ga !

Zakaj se pa pizdiš?

Pejt na svoje, pa ti ne bo nihče zaklepal vrat in ti težil. Simpl še bolj kot si misliš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grr, ušesa bi odgriznila "nekomu" tle gor :evilgrin: in v oči bi "onemu" zabodla dva svinčnika. Tako!

Bog naj te kaznuje, kaj sploh imaš od tega, da veš za vsako objavo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam povej koga nej kaznujem :naughty: oz dam mal na hladno :krneki:

ušesa niso za grist lahko jih grizljaš vsekakor pa jih ne smeš grist :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ušesa niso za grist lahko jih grizljaš vsekakor pa jih ne smeš grist :winkiss:

hehe :D kako Sanda takoj zavoha grizljanje uhljev B) kaj greva vsaka na eno ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ... čist mau sm

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tistih živalskih itaq ne bi :slap:

sem pa že mislila, da mi boš pomagala ;)

sem pripravljena pomagat brez skrbi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak dons,zdle,v tem trenutku, pa sm, bl hudobna kt največja hudoba z najbl hudobnimi mislimi, kr žge :evilgrin: .....in bognedj d začne tole vn it k bo hudo hudejše :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji starši se obnašajo kot da sem največji nacistični zločinec :devil: Jaz pa jim bom jutri dal da si jeb.jo... Če je imel kolega rojstni dan in smo se ga malo nažgali pomoje ni to še tako narobe. Da pa sem mogel zunaj spat... Pa sem vdrl v bajto kakor meni paše...pa pojstla brez blazine...to se bomo še kregali...prokleta mafija hudičeva...bodo že vidli svojga b.ga !

Morda imajo pa prav. Povedal si že, da trpiš za depresijo, morda alkohol res ni prava stvar zate?

To je vse samo - morda. No, ti že veš. Vlamljaj še naprej. Al pa motor prodaj pa pejt na svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!