Skoči na vsebino

najbol neumne izjave


pinktomos

Priporočene objave

haha,js sem zadnjic enga dobrga zasledila..

Pahor nej bi uvedu nove zakone,ki naj bo pomagali razresit tezave,ki so nastale s pokojninami..:

-upokojenci med 60. in 70. letom bodo po novem LAHKO preckali cesto pri rdeci luci

-upokojenci na 70. letom pa bodo MORALI preckati cesto pri rdeci luci biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videno na neki ˝spoznavni˝ zadevi (za prijateljevanje in mogoče kaj več ... mah ne zajebancija :whistle: )

Q:Najboljša stvar, ki se ti je kadarkoli zgodila

A:Jst

:huh::?

aja pa deklič ni biu str 15 let .... :unsure:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava Brazilskega presdendika Luiza Inacio Lula da Silve, ki jo je v svoji zbirki Nikoli prej v zgodovini te države, objavil novinar Marcel Tasa.

"Moja mati je ženska, ki se je rodila nepismena"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava Brazilskega presdendika Luiza Inacio Lula da Silve, ki jo je v svoji zbirki Nikoli prej v zgodovini te države, objavil novinar Marcel Tasa.

"Moja mati je ženska, ki se je rodila nepismena"

Vsi smo se rodili nepismeni. Ali kdo misli, da je pismen na svet prijokal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo se rodili nepismeni. Ali kdo misli, da je pismen na svet prijokal?

ma ne, da si ti tudi to pogruntal :? ... ravno zato sem to izjavo dal med najbolj neumne izjave :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

"Rahlo zadržan, toda z velikim občutkom za težave soljudi, preudaren pri izbiranju besed in tonu pogovora, ker nikoli ne želim prizadeti čustev sogovornika, vendar nadvse odločen, ko je potrebno zagovarjati skupno sprejete odločitve. Sem pa izjemno kritičen do svojega dela in zahteven do svojih sodelavcev." Tako se bivši minister in šef upokojencev 50 letni Karl Erjavec predstavi na svoji spletni strani in ne pozabi dodati da je zaljubljen. V slikarstvo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

celo noć smo fukal, zjutri so pa še ženske pršle, ali pa dons bomo fukal pa magar ženske

Popravljeno . Popravil nejcracing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!