Skoči na vsebino

pizdarija pa ta volja


Priporočene objave

spet mi ne delajo tuje strani :evil:

samo slovenske lahko odpiram, pri vseh drugih je: cannot find server

no ja podarjenemu konju se ne gleda v zobe pravjo (čeprou mam pa telefona tok več za plačat :roll: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nimajo dost linka za vse userje. Moreš le vedet, da dnar vlečejo sam iz reklam in jim je težko hitr nadgrajevat.

Pomojem je pa še vedno najboljši Arnes če rabiš Dial-up dostop. Vsej skoz dela na normani hitrosti. Seveda pa si moreš kje dobit, kak 'šolski paket' ki je zastonj. Sam minute plačaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zastonj bi se svercal, banda pokvarjena :twisted: :twisted:

Racing! Pa saj ti si se di(v)jak, a nisi? Sej imas pravico do arnesovega accounta ... :idea: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zastonj bi se svercal, banda pokvarjena  :twisted:  :twisted:  

Racing! Pa saj ti si se di(v)jak, a nisi? Sej imas pravico do arnesovega accounta ... :idea:  :?:

Cyc odvzeli so mi ga.....zaradi poskusa vdora v kao neko bazo podatkov....oz enga compa..... ampak ni paniqe...mam teh arnes accountov ze kar nekaj zdej doma tko da se ne sekiram! Mojga mi pa bojo baje vrnili to leto... banda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc odvzeli so mi ga.....zaradi poskusa vdora v kao neko bazo podatkov....oz enga compa.....

Oho, 31337 5Cr|p7 k|ddy, | b0w 70 7h33 :D

LOL ... mularija. :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh ne vem kaj so ustimal ampak v glavnem mi ze 2 dni volja dela super :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem tud že ves v oblakih, ker so rekli na Telekomu da bo do konca leta ADSL tudi v Železnikih...

BC, kolk kb/s ti povprečno downloada kakšno zadevo (filmček al kaj podobnega)?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, zakon to!

Men Volja sicer dela zelo solidno, ampak kar je več od 5kb/s pri downloadanju je hudimano podarjeno... Večinoma pa se vrti okrog 3kb/s...

Se že slinim, če bomo res dobili ADSL...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, danes je bil bl slab dan. eOsel je vleku dol ko pa jajcih. Očitno Mafije še ne bom mel pred šolo :x :?

Drgač pa zna vlečit špile tui s 30-40kb/s če zunej sonce sije. Pa navadit se boš mogu butastih SiOLovih 20s intervalov. Ko ti sred dneva link preprosto crkne in neha delovat za par sekund.

Sicer pa bo od 1. septembra naprej SiOL nadgradil svoj link. Jupi. Pa še stalen IP bomo dobli. Torej ni več vprašanja o tem ADSL - kabl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!