Skoči na vsebino

Yamaha lead 100cc


nov

Priporočene objave

Pozdrav vsem.Po pomoti sem postavil vprašanje med motocikle torej sedaj prestvaljam temo sem.

Potrebujem nasvet od izkusenih motociklistov.

Minilo je že skoraj 10 let odkar sem bil lastnik motorja, tako da sem čisto out of the scene.

Imam ponudbo: Yamaha lead 100cc,Letnik 2004 par prask, vsi papirji reg. zavarovanje , servisi, kar negovan.

Vendar motorček ima precej kilometrov in sicer 25.000. Vprasanje je koliko bo motor še zdržal.

Jaz na bi motor uporabljal vsak dan povprečno 20 km.

Se zahvaljujem vnaprej za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.Po pomoti sem postavil vprašanje med motocikle torej sedaj prestvaljam temo sem.

Potrebujem nasvet od izkusenih motociklistov.

Minilo je že skoraj 10 let odkar sem bil lastnik motorja, tako da sem čisto out of the scene.

Imam ponudbo: Yamaha lead 100cc,Letnik 2004 par prask, vsi papirji reg. zavarovanje , servisi, kar negovan.

Vendar motorček ima precej kilometrov in sicer 25.000. Vprasanje je koliko bo motor še zdržal.

Jaz na bi motor uporabljal vsak dan povprečno 20 km.

Se zahvaljujem vnaprej za odg.

Najprej popravek, gre za Hondo Lead 100. Motor bo verjetno še nekaj zdržal, vendar če si navajen "večjih" motorjev potem tole verjetno ne bo ravno prava zadeva. Za moje pojme je premalo močen da bi se odpravil na kak izlet. Če boš delal 20km na dan bi si jaz na tvojem mestu omislil kuter oziroma motorček s cca 11-15 KM, kar bo ob solo vožnji omogočalo dovolj dobre pospeške pri prehitevanju pa tudi s dvema bo zadeva normalno "letela" svojih 90-100km/h.

Drugače pa je o Hondi Lead 100 teče debata tukaj: Honda Lead 100 4T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej popravek, gre za Hondo Lead 100. Motor bo verjetno še nekaj zdržal, vendar če si navajen "večjih" motorjev potem tole verjetno ne bo ravno prava zadeva. Za moje pojme je premalo močen da bi se odpravil na kak izlet. Če boš delal 20km na dan bi si jaz na tvojem mestu omislil kuter oziroma motorček s cca 11-15 KM, kar bo ob solo vožnji omogočalo dovolj dobre pospeške pri prehitevanju pa tudi s dvema bo zadeva normalno "letela" svojih 90-100km/h.

Drugače pa je o Hondi Lead 100 teče debata tukaj: Honda Lead 100 4T

Oh jap je Honda in ne Yamaha. Ne vem kako sem to zamešal.

Hvala za odgovor Skuterist.,

Gledal sem tud mal močnejše skuterje naprimer Pantheon, Dylan, Kymco Miler,Huatin Spider. Skrbi me velikost teh malo večjih skuterjev(maxi). Ali bom lahko tud maxija stisnil med dvema avtomobiloma ob cestenm zastoju. Zgledajo kar precej dolgi in široki. Maxiji me zanimajo zato ker se mi zdijo bolj varni in ker bi lahko moja punca bolj udobno in varno sedela zadaj.

Le kot sem rekel me skrbi kako je z mestno vožnjo kjer je malo prostora. Živiva v zelo naseljenem mestu, kje je tudi parkiranje včasih problem.

Popravljeno . Popravil nov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš namen iti kam s punco potem pozabi Honda Lead 100 4T. Glej vsaj 125ccm skuterje ki imajo vsaj 12KM. Bolje kakšen več kot manj.

Mislim pa da bi za kak daljši izlet bil bolj priporočljiv vsaj kakšen 200 ali 250ccm. Npr. X9 180-250, Phateona si že sam opazil, potem je še tu Kymco Exciting 250 ali Grand Dink 125-250, Aprili Atlantic 250 ali Leonardo 125-300 in še bi se dalo naštevati.

Mislim da jih na net-u med oglasi najdeš kar nekaj.

Drugače z maxijem ni problem mestna gužva saj niso toliko večji od "tamalih sesalcev". Sam sem imel 50 nato 180 in sedaj 500ccm pa s "tavelikim" zaradi tega nisem v mestni gužvi nič bolj okoren. In tudi parkiranje ni problem.

Debata o maxi skuterjih teče tule: Moj maxiscooter

Tako da lahko najdeš kakšen info ali pa še kaj vprašaš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!