Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

...tudi jaz sem iz zaupnih virov izvedel, da se je potuhnila v ilegalo in kot osmatrač v vojski z rašpetlinom :eek: opazuje okolico, kje bo kakega :bum: in ga še :wacko: odpeljala na :pos: v svoj štab...

...izvedel sem tudi, da je trenutno njena baza na Sinjem Vrhu...to se pravi, da je ravno Wajdušna na udaru....

..tako, da namesto :zzz: moraš imeti oči :eek: , da te ne doleti :pos: ....

:OK:

bom bejžu, kokor mašina vleče grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi jaz sem iz zaupnih virov izvedel, da se je potuhnila v ilegalo in kot osmatrač v vojski z rašpetlinom :eek: opazuje okolico, kje bo kakega :bum: in ga še :wacko: odpeljala na :pos: v svoj štab...

...izvedel sem tudi, da je trenutno njena baza na Sinjem Vrhu...to se pravi, da je ravno Wajdušna na udaru....

..tako, da namesto :zzz: moraš imeti oči :eek: , da te ne doleti :pos: ....

:OK:

Zivnorc sm mogla pridt nazaj...Nism zmogla več.....Si me pa nasmejal do hlačk in naprej.......... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivnorc sm mogla pridt nazaj...Nism zmogla več.....Si me pa nasmejal do hlačk in naprej.......... :lol1:

..kuko pa ...oduspod protinagor proti hlačkam, al oduzgor protinadol....

Pouk:

Umetnica, ne se umikat iz te teme, ker ne moreš iz svojih hlačk..mislim kože..in se boš stalno vračala če ne pisat, pa vsaj gledat to temo...

..in če se umakneš, te bo skelelo ko hudić, ko boš trpela ko boš sama sebe prepričevala, da NE, čeprav ti tvoj notranji O:-) govori da DEJ!!!

To je isto, kot si se že 28x spravila hujšat, pa si bila potem vsakič samo še hujša...

Če ti zapaše čokolada, si jo privošči, pa ne zdej celo tablo, ena vrstica bo dost.... in potešiš svoje želje...in to blagodejno vpliva na telo in duha. Pa še zredila se ne boš zaradi tega.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi vidva tole raje povlekla na PM-e. Ker ni tako inovativno, da bi bilo zanimivo, ni tako podrobno, da bi bilo poučno..ampak je samo "gak!".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi vidva tole raje povlekla na PM-e. Ker ni tako inovativno, da bi bilo zanimivo, ni tako podrobno, da bi bilo poučno..ampak je samo "gak!".

Tečka. Prav ganljivo je bilo. Vse te drobne nežnosti pa to. Zlasti pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi vidva tole raje povlekla na PM-e. Ker ni tako inovativno, da bi bilo zanimivo, ni tako podrobno, da bi bilo poučno..ampak je samo "gak!".

Gospa moderatorka:

Kolikor vem, ta tema s tem naslovom ni namenjena takim ljudem, ki jih to ne zanima, zato je tudi najbrž ne berejo. Ti ljudje naj si odprejo druge teme naprimer ....Izdelovanje jabolčnega kisa.... ali pa .... izmenjava receptov rahlega peciva...novi vzorci v čipkah... ali pa tekmovanje brenclov s slamico v riti...ipd....

Teli posti resda so sila nezanimivi in neinovativni in nepoučni, zato bi pa bilo toliko bolj zanimivo, gospa moderatorka, če bi se še vi vključili v to temo, da bo ravno nasprotno od zgoraj omenjenega... :winkiss:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa moderatorka:

Kolikor vem, ta tema s tem naslovom ni namenjena takim ljudem, ki jih to ne zanima, zato je tudi najbrž ne berejo. Ti ljudje naj si odprejo druge teme naprimer ....Izdelovanje jabolčnega kisa.... ali pa .... izmenjava receptov rahlega peciva...novi vzorci v čipkah... ali pa tekmovanje brenclov s slamico v riti...ipd....

Teli posti resda so sila nezanimivi in neinovativni in nepoučni, zato bi pa bilo toliko bolj zanimivo, gospa moderatorka, če bi se še vi vključili v to temo, da bo ravno nasprotno od zgoraj omenjenega... :winkiss:

Sj Cufa ma deloma prav...Zivnorc midva se greva res mau preveč perverzne :blush:

Sam naslov teme pa je...Skolk motosvetovci ste se dali dol....? Zivnorc a se dava dol...Bova potem lažje nadaljevala..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še z nobeno motosvetovko nisem nič imel so rekle tiste ki me poznajo da nimam šans zato sem dobil le dolgi nos.wallbash.gif

Probaj pr motosvetovcih, mogoče bo več sreče :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj Cufa ma deloma prav...Zivnorc midva se greva res mau preveč perverzne :blush:

Nisi li se možda malo precjenila?

V bistvu sta premalo perverzna in preveč osnovnošolska.

Ko bosta pa mela res kaj perverznega za pokazat, pa vama takoj naredimo posebno poglavje v temle prekatu foruma.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi li se možda malo precjenila?

V bistvu sta premalo perverzna in preveč osnovnošolska.

Ko bosta pa mela res kaj perverznega za pokazat, pa vama takoj naredimo posebno poglavje v temle prekatu foruma.

Mogoče samo preveč osnovnošolska ..........:rolleyes: Perverzna pa tam nekje vmes :blush:

Justin Kdo pa je Tadej? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to je to...

..nekdo ima vedno prav...

Zdej so počitnice in to temo berejo otroci, zato bom od zdej tiho :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justin Kdo pa je Tadej? :hmm:

Se hecaš ali si zadnje desetletje res preživela odrezana od sveta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se hecaš ali si zadnje desetletje res preživela odrezana od sveta?

A je bil to kakšen seksualni navdušenec??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to je to...

..nekdo ima vedno prav...

Zdej so počitnice in to temo berejo otroci, zato bom od zdej tiho :closedeyes:

Zivnorc tokrat se celo jaz strinjam..... Torej se poslavljam do 1 septembra :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr fukaj (mislim: srečno hódi)!

Hvala JUSTIN.....lepo od tebe :notworthy: .... Sam to ne pomeni da ti v rit lezem :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se hecaš ali si zadnje desetletje res preživela odrezana od sveta?

Povej mi kater umetnik pa ni mal odrezan od sveta :slap: .....Šele letos kupla računalnik.... :yes:

Kar se pa tiče seksa...... se pa tud odrezani od sveta znajdemo s petrolejko al svečkami.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu, umetnine na plano! Da vidimo :)

Justin jest mam vse slike spravljene v fasciklih...le platna so še postavljena u kotu...

Ko boš kaj okol moje vasi na gas pritiskal prid na kufe...Če se ne bojiš umetnic take sorte od sveta odrezanih.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Platna pač ne sodijo v kot in slike ne v fascikle. Na srečo je motosvet izrazito kulturen ferajn in premore celo lastno galerijo, kamor komot napopaš svoje umetnine, pa ne bo nihče zameril. Še fajn bo, ker je glavni motosvetov malar in ustanovitelj galerije že pred časom prodal svojo dušo, emigriral in odvlekel s seboj vse Meduse in kompanijo, nas pa pogreznil v somrak barbarstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Platna pač ne sodijo v kot in slike ne v fascikle. Na srečo je motosvet izrazito kulturen ferajn in premore celo lastno galerijo, kamor komot napopaš svoje umetnine, pa ne bo nihče zameril. Še fajn bo, ker je glavni motosvetov malar in ustanovitelj galerije že pred časom prodal svojo dušo, emigriral in odvlekel s seboj vse Meduse in kompanijo, nas pa pogreznil v somrak barbarstva.

Matori mau počak nooooooo.... So tako grozne slike,da bo neki cajta trajal,da sploh izberem najmanj grozno... :lol:

Itak je pa tale tema o .......... " DOL DAJANJU Z MOTOSVETOVCI..." šla čist u druge vode....... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!