Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

Eto, prisla s pijace z LongLegs... saj bi kaj napisala, samo kaj ko ne sodi v to temo :whistle:

pa v virtualno pivnico napiš, :evilgrin: smo firbčni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo...sej veš, da je najbolj napeto in najbolj željno pričakuješ razplet, če....če se nič ne zgodi :)

Tudi tukaj se ne bo nič.

Ma mene vseeno zanima kdo koga nateguje :photo: :P - kot kakšna španska limonada (sej so še španske? Mehiške? Taljanska? eh, jeb** ga, ne vem več)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se dou učer z mitofreakam dol.. tko da :) moj odgovor je sedaj "1" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, prisla s pijace z LongLegs... saj bi kaj napisala, samo kaj ko ne sodi v to temo :whistle:

hmmm a tok gut al tok bad :D no ja po moje nam res lahko kej zaupaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,... ja ne vem kaj vas zanima? Videz? Pamet? Noge? :D

(vse od nastetega ima ;) sem preverila...aja edino moje noge so daljse, ker je punca malenkost nizja od mene) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,... ja ne vem kaj vas zanima? Videz? Pamet? Noge? :D

(vse od nastetega ima ;) sem preverila...aja edino moje noge so daljse, ker je punca malenkost nizja od mene) :naughty:

Kaj pa joški? Velikost, čvrstost, izgled, dolžina, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,... ja ne vem kaj vas zanima? Videz? Pamet? Noge? :D

(vse od nastetega ima ;) sem preverila...aja edino moje noge so daljse, ker je punca malenkost nizja od mene) :naughty:

Hi, hi, hi.......mogoče je pa res..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jaz sem zenska, tujih josk ne gledam tako podrobno :D

Je pa lepo oblikovana, torej nekaj riti in josk ze ima ;)

pol je dobr da sm njen prjatu hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj svoj prispevek k tej debati tokrat pričnem z opozorilom:

NIKOLI NE HODITE NA PIJAČKO Z GORSKOROZO!

Punca zelo dobro ve, kaj hoče in še bolje ve, kako to doseči. V tisti dobri urci me je začarala, odkrila, razkrila in zadovoljila na vse možne načine, ki ste si jih sposobni predstavljati. Njene čarobne oči so poskrbele, da so padle vse moje obrambe. Zvok, ki je prihajal iz njenih opojnih ustnic, je nežno visel v zraku in dražil vse moje čute. Oh, kako mi je bilo žal, da se nisva dogovorili za srečanje v kakšnem bolj intimnem kotičku, kjer bi lahko z vso močjo udarila nazaj... ...tako ta naloga ostaja vam! Sama se umikam v svoj varen 090 kotiček, kjer me nihče ne doseže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj svoj prispevek k tej debati tokrat pričnem z opozorilom:

NIKOLI NE HODITE NA PIJAČKO Z GORSKOROZO!

Punca zelo dobro ve, kaj hoče in še bolje ve, kako to doseči. V tisti dobri urci me je začarala, odkrila, razkrila in zadovoljila na vse možne načine, ki ste si jih sposobni predstavljati. Njene čarobne oči so poskrbele, da so padle vse moje obrambe. Zvok, ki je prihajal iz njenih opojnih ustnic, je nežno visel v zraku in dražil vse moje čute. Oh, kako mi je bilo žal, da se nisva dogovorili za srečanje v kakšnem bolj intimnem kotičku, kjer bi lahko z vso močjo udarila nazaj... ...tako ta naloga ostaja vam! Sama se umikam v svoj varen 090 kotiček, kjer me nihče ne doseže.

:blush:

(am.... in kaj naj jaz zdej recem nazaj? :blink: ostala brez besed)

A jaz te bom se vedno lahko kaj dosegla? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah fantje fantje, dejstvo je, da je LongLegs dobra punca! In ce si vsaj malo odprt za zanimivo komunikacijo, je pogovor z njo lahko zelo zanimiv.Vroc. Informativen. Zgeckljiv. Zabaven.In topel. :winkiss:

Sem vesela da sem te spoznala Tadeja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bila na kavi ena oseba! :hmm:

@Gorskaroza in LongLegs:

A upata obedve z mano na pijačo?

:naughty:

Podpis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!