Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

Med fukom oz. seksom pa zlo dvomim da se katerakol ženska lohk smeji... :hmm:

...da se smeji, glih ne...se ji pa smeji... :rolleyes: ...( pa ko se ji učke začnejo okol obračat je pa zaželeno, da je pol , po tistem, vsaj eno uro tih... :yes: )

...grem stavit da si ti v tej skupini umetnic, da med akcijo :l_01:

nisi tiho ali pa da se naglas smeješ...

baj d'wej:

Kaj to pomeni umetnica51?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...živ a ti ne obračaš očk.... :naughty:

Anči ZIVNORC obrača samo jezik,nardit pa bo težko kaj če bo samo tipkal tuki gor kako se mu fuka.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da se smeji, glih ne...se ji pa smeji... :rolleyes: ...( pa ko se ji učke začnejo okol obračat je pa zaželeno, da je pol , po tistem, vsaj eno uro tih... :yes: )

...grem stavit da si ti v tej skupini umetnic, da med akcijo :l_01:

nisi tiho ali pa da se naglas smeješ...

baj d'wej:

Kaj to pomeni umetnica51?

MED AKCIJO SE DEREM KO SRAKA, smejim pa takrat ko po pomoti padem iz postle .... po akciji se rada u miru najem,spijem cviček....in gremo dalje..... :pos:

umetnica51 pomeni,da sm od daleč videti stara 51 let,da imam 51 kil in rit do nebes..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bumbar. A ne vidiš, da šele nabira kandidate za raziskavo? :glare:

Ne vidim, ker imam zadnja leta montiran filter čez zaslon, da me fukotožje iz foruma ne zaliva :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grem stavit da si ti v tej skupini umetnic, da med akcijo :l_01:

nisi tiho ali pa da se naglas smeješ...

Evo, kot vrhovni forumaš te pooblastim, da to iz prve roke preveriš in se že končno skavsáta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MED AKCIJO SE DEREM KO SRAKA, smejim pa takrat ko po pomoti padem iz postle .... po akciji se rada u miru najem,spijem cviček....in gremo dalje..... :pos:

umetnica51 pomeni,da sm od daleč videti stara 51 let,da imam 51 kil in rit do nebes..... :lol1:

Takorekoč sanjska ženska. Se človek vpraša, zakaj takole sama trobezljaš po forumih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takorekoč sanjska ženska. Se človek vpraša, zakaj takole sama trobezljaš po forumih ...

Justin še zdaleč nisem sanjska... Trobezljam pa zato ker sm nedolgo nazaj šele odkrila ta računalniški svet...

Pa sj niti fejstbuka nimam... Umetnica pač........ vse narišem in napišem in naredim najraje ročno... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...živ a ti ne obračaš očk.... :naughty:

a tkole :wacko: ...al tko.. :blink: :eek: ...pa tko :eek: ..al tko :doze:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MED AKCIJO SE DEREM KO SRAKA, smejim pa takrat ko po pomoti padem iz postle .... po akciji se rada u miru najem,spijem cviček....in gremo dalje..... :pos:

umetnica51 pomeni,da sm od daleč videti stara 51 let,da imam 51 kil in rit do nebes..... :lol1:

:slap: bogi tvoj dec k te mora furat...

..a pa se ti to večkrat dogaja?

..bo treba na kako terapijo.

...pri 51 kilah ne moreš imeti riti do nebes, razen če te kdo tja ne pošlje... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: bogi tvoj dec k te mora furat...

..a pa se ti to večkrat dogaja?

..bo treba na kako terapijo.

...pri 51 kilah ne moreš imeti riti do nebes, razen če te kdo tja ne pošlje... :)

Ja trenutno sm itak srečno samska.... Tko da edin sama včasih padem...Danes recimo s kolesom .... :slap:

Na terapijo...kako ostati na postelji med fukom.... :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ampak to mora bit pa hecn..a pa pol nadaljuješ na tleh, al vsakič znova na postlo splezaš pa naprej furat?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ampak to mora bit pa hecn..a pa pol nadaljuješ na tleh, al vsakič znova na postlo splezaš pa naprej furat?

Sej me hitr izuči da med fukom le mal pogledam kje je rob postelje.... ker me potem preveč boliiii..... :slap:.............:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja trenutno sm itak srečno samska.... Tko da edin sama včasih padem...Danes recimo s kolesom ....

A pa si taka po celem telesu?

Sej me hitr izuči da med fukom le mal pogledam kje je rob postelje.... ker me potem preveč boliiii..... :slap:.............:lol:

A tko se reče 2-urni masturbaciji dandanes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si taka po celem telesu?

Ah Justin sam bedra so mal plava.... Drgač ni take sile

A tko se reče 2-urni masturbaciji dandanes?

:lol1: .........A pa ni dve ure po moje mal preveč....:hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z novim batreijam gre najbrž res hitreje... :eek:

...pa probi v štrom uštekat..

..jest sem doma 3 fazno dozo u spalnci zmontiral...sam da mamo mir.. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z novim batreijam gre najbrž res hitreje... :eek:

...pa probi v štrom uštekat..

..jest sem doma 3 fazno dozo u spalnci zmontiral...sam da mamo mir.. :zzz:

Sam nenazadnje Zivnorc ga ni čez tapravga tiča................... Pa bom spet dobla minuse :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nenazadnje Zivnorc ga ni čez tapravga tiča................... Pa bom spet dobla minuse :slap:

...pa še res je...

..in to čez SVOJGA tiča...

..pa še najbl fajn je da gre takrat ven, ko njemu paše... :yea1::slap::yea2: :zzz:

...tisti, ki ti minuse popa, naj gre kam drugam to delat, ti pa če češ, da se ti ugled popravi v tej temi, samo nakaži, pa ti grem kuj en plus prtegnt..

..samo povej kje in kdaj.. :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še res je...

..in to čez SVOJGA tiča...

..pa še najbl fajn je da gre takrat ven, ko njemu paše... :yea1::slap::yea2: :zzz:

...tisti, ki ti minuse popa, naj gre kam drugam to delat, ti pa če češ, da se ti ugled popravi v tej temi, samo nakaži, pa ti grem kuj en plus prtegnt..

..samo povej kje in kdaj.. :)

A PRTEGNIT AL NATEGNIT :pos: ..........? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kuko pa zgleda en plus nategnt?? :surrender:

Ne vem ....Ti povej Zivnorc....Pri svojih 30 letih pa res vsega še ne vem... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se poslavljam od teh tem...malo je bilo provokacije,malo več resnice...Kakorkoli vsem zadovoljivo spolno življenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ilegalo se je povlekla...ph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi jaz sem iz zaupnih virov izvedel, da se je potuhnila v ilegalo in kot osmatrač v vojski z rašpetlinom :eek: opazuje okolico, kje bo kakega :bum: in ga še :wacko: odpeljala na :pos: v svoj štab...

...izvedel sem tudi, da je trenutno njena baza na Sinjem Vrhu...to se pravi, da je ravno Wajdušna na udaru....

..tako, da namesto :zzz: moraš imeti oči :eek: , da te ne doleti :pos: ....

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!