Skoči na vsebino

Odločil/a sem se ...


Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

Odloču sem se, da zamenjam notranja vrata po stanovanju. Gre za kratko obnovo, sedaj pa so na vrsti vrata. S katerimi ponudniki imate najboljše izkušnje sepravi razmerje cena/kvaliteta. V ožjem izboru ponudnikov so tile http://www.vrata-jereb.si/notranja-vrata.html saj so mi precej blizu, bili pa naj bi kvalitetni. Ima kdo še kakšen predlog? hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odloču sem se, da zamenjam notranja vrata po stanovanju. Gre za kratko obnovo, sedaj pa so na vrsti vrata. S katerimi ponudniki imate najboljše izkušnje sepravi razmerje cena/kvaliteta. V ožjem izboru ponudnikov so tile http://www.vrata-jereb.si/notranja-vrata.html saj so mi precej blizu, bili pa naj bi kvalitetni. Ima kdo še kakšen predlog? hvala :)

Na prave si se obrnil. Motoristi imamo z vrati ogromne izkušnje. Pa s šiberdahi, stranskimi okni, centralnim ogrevanjem, ...

 

Zresni se. Tu še o mopijih ne boš zvedel kaj pametnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odloču sm se, da v takih trenutkih ne bom zraven Žiuganorca :lol1:

Pa bognedaj, da si čik prižgeš. Se ti lahko zgodi enako kot fotru in sinu v AUT pred dnevi, ki sta doma delala petarde. Baje reševalci še danes puzzle pobirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u bisvu... odloču sm ce... sam pol nism mogu...

priznaj raje, da si se usrou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k si se preveč trudu prdnit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sm se ja ... čeprav ... ne čist ... kaj pa vem

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10885228_786259918110229_231204936930134

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo spet SX :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Odločil sem se, da vsaj 14 dni ne napišem ničesar v nobeni temi, razen v Krneki :P

To pa zato, da bo forum pregleden in bom bral nasvete tistih, ki najbolj jamrajo, da je forum nepregleden :jezik:

Če bo koga kaj zanimalo (ne odgovarjam na PM-je niti ne repliciram) me lahko kontaktira na moj mail ... tisti ki ga nimate se boste že potrudili in ga dobiste :ninja:

lep dan :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom pomagal moderatorjem sploh moderatorki da bo pri svojem delu kar se da učinkovita , opozarjal bom in s prstom kazal , da bo forum res pregleden ..............vrjetno bom zaradi svojega truda ali pa ker bom pokazal na nabijača ki jim je pri srcu sankcioniran :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, ilegalci gredo med Forumske Policiste :blush: Borutt ogranak d.o.o.

Pošteno, tudi jaz sem se odločil, da bom priden, da bom spoštoval teme ( razen v Krneki :blush: ) in da bom naznanjal vsakršno nesnago tukaj na forumu !

Naredimo ta forum zopet motorističen !

Za domovino - z motorjem naprej !

... če pa me kdaj zanese, pa me prosim lepo opozorite !

AMEN 

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je pa še prezgodaj, dab se kej odloču, sicer sem pa itak bolj neodločen, najbrž bom pa nabijal, ampak samo v zato primernih temah, ampak samo zato, da me "odločeni" ne opozorijo :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!