Skoči na vsebino

Odločil/a sem se ...


Priporočene objave

Ob 21. 1. 2017 at 11:51, Kmet2 pravi:

Odločil sem se da ne pišem več  .....sem ter tja ja , ali pa vtise in izleti , za vse ostalo se pa jebite .....nou mor svetovanja od mene .......bodo ostali pametnjakoviči vse napisali .....

pametno :P .. js sm se tut odloču, da se do konc tega meseca ne oglasim v drugih temah ... čeprav me včasih mau zasrbijo prstki, se brzdam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

pametno :P .. js sm se tut odloču, da se do konc tega meseca ne oglasim v drugih temah ... čeprav me včasih mau zasrbijo prstki, se brzdam :P

 

Jz sm že padu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Jz sm že padu :lol1:

js se pa kr držim odločilnih odloćitev :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

pametno :P .. js sm se tut odloču, da se do konc tega meseca ne oglasim v drugih temah ... čeprav me včasih mau zasrbijo prstki, se brzdam :P

 

dj no dj, a prou res moraš bit tok načelen? Zakaj tema ZX 10 grrrr izumira? A neb kake slikce svoje lupce prlimou, Pliiis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Jz sm že padu :lol1:

teb hitr zdrsne v Stop policija, neprilagojena hitrost?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

dj no dj, a prou res moraš bit tok načelen? Zakaj tema ZX 10 grrrr izumira? A neb kake slikce svoje lupce prlimou, Pliiis

ne :P

kaj koga briga, kako se RR pele :P ... itak majo vsi najboljše motorje na svetu .. pa tut če so stara jajca :D

pa res me ne zanima ker gume vozjo in kdo bo koga pelu in kter motor si bo kdo kupu al pa kako bo začetnik ovink spelu ... :jezik:

tko je vsaj forum pregleden, ker sem se jas tako odloću, da se ne oglašam v drugih temah .. pa še fajn mi je ... pa tut če me citirajo kako ne znam z igračko ovinka spelat .. ampak ne vedo, da je bla prekinjena črta in da sm Kmeta pihnu v ovinku :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

ne :P

kaj koga briga, kako se RR pele :P ... itak majo vsi najboljše motorje na svetu .. pa tut če so stara jajca :D

pa res me ne zanima ker gume vozjo in kdo bo koga pelu in kter motor si bo kdo kupu al pa kako bo začetnik ovink spelu ... :jezik:

tko je vsaj forum pregleden, ker sem se jas tako odloću, da se ne oglašam v drugih temah .. pa še fajn mi je ... pa tut če me citirajo kako ne znam z igračko ovinka spelat .. ampak ne vedo, da je bla prekinjena črta in da sm Kmeta pihnu v ovinku :lol1:

 

sam ne laž :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, VS800 pravi:

Sm se pred minutko odloču da MS odprem, evo zdej mam paspet za ceu šiht dela (branja):P

Slaba odločitev ... Tut jest sn se narobe odloču :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

odloćil sem se, da postanem kita in tetiva, ker sem brau temo hujšanje :jezik: 

pol si zihr zračunal kolk kav vnosa dnevno moraš nardit? :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...de grem zdele tečt...ko pa pridem domov bom pa speku 4 jajca na zaseki, namest kruha bom pa narezu suho klobaso...mogoče še slikam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

...de grem zdele tečt...ko pa pridem domov bom pa speku 4 jajca na zaseki, namest kruha bom pa narezu suho klobaso...mogoče še povabim...

Pa dej no :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

odloćil sem se, da postanem kita in tetiva, ker sem brau temo hujšanje :jezik: 

Odloču sem se ti odločilno pomagat , ker si ti premajhen da bi kaj odločal , zato bom odločal odločno v tvojem odličnem imenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, mladench pravi:

stariiii berem temo hujšanje in si mislim moral se bom resno vzet v roke... na pa vidim tole objavo in si grem špehovko narezat :lol1:

odločil sem se, da še nebom fit :D 

Mah ... jaz sem se tud odloču .... HUJŠAL BOM!

Ja, ampak naslednjih 100 let!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

...de grem zdele tečt...ko pa pridem domov bom pa speku 4 jajca na zaseki, namest kruha bom pa narezu suho klobaso...mogoče še slikam...

Jaz tud tečem ... vsak dan in sicer po zaloge v klet! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DL650 pravi:

Jaz tud tečem ... vsak dan in sicer po zaloge v klet! :P

Boš pokazal enkrat ...pri meni velja en pogled več kot tisoč besed  , kaj šele , če začnem z usti gledat .....:D odloču sm se da to podelim s tabo ...evo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Boš pokazal enkrat ...pri meni velja en pogled več kot tisoč besed  , kaj šele , če začnem z usti gledat .....:D odloču sm se da to podelim s tabo ...evo :P

Ufff .... še dobro, da paziš na vsak grižljaj in si na dieti! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, mladench pravi:

stariiii berem temo hujšanje in si mislim moral se bom resno vzet v roke... na pa vidim tole objavo in si grem špehovko narezat :lol1:

odločil sem se, da še nebom fit :D 

res nimaš pojma, to je idealen obrok na keto dijeti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Frenk 67 said:

res nimaš pojma, to je idealen obrok na keto dijeti

No to pa nism vedu. Čist resno. Tole mi je zapasal k sm pršu dam...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

No to pa nism vedu. Čist resno. Tole mi je zapasal k sm pršu dam...

Dej ne seri! To jst ne bi prebavu brez dveh kosov sirkovga kruha  preden sem šel na keto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!