Skoči na vsebino

Odločil/a sem se ...


Priporočene objave

Da se absolutno :grrr , definitivno :grrr , never ever never :grrr , nikol :grrr , sm res nikolnikol...nikol več :grrr , dokler sm živa in prisebna :grrr pa tud, če voda gori :grrr , NE bom peljala na zadnjem zicu cestaka :grrr ....pa klicaj s piko spodi :grim . Je preverjeno, in to brez posvetovanja z zdravnikom ali farmacevtom :D , škodljivo za zdravje :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se absolutno :grrr , definitivno :grrr , never ever never :grrr , nikol :grrr , sm res nikolnikol...nikol več :grrr , dokler sm živa in prisebna :grrr pa tud, če voda gori :grrr , NE bom peljala na zadnjem zicu cestaka :grrr ....pa klicaj s piko spodi :grim . Je preverjeno, in to brez posvetovanja z zdravnikom ali farmacevtom :D , škodljivo za zdravje :grim .

HAHA :kva2: HAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se absolutno :grrr , definitivno :grrr , never ever never :grrr , nikol :grrr , sm res nikolnikol...nikol več :grrr , dokler sm živa in prisebna :grrr pa tud, če voda gori :grrr , NE bom peljala na zadnjem zicu cestaka :grrr ....pa klicaj s piko spodi :grim . Je preverjeno, in to brez posvetovanja z zdravnikom ali farmacevtom :D , škodljivo za zdravje :grim .

jz to vem že sedem let hehe

jz sm se pa odločila, da bom probala tud komolčkat z mopijam, mam občutek, da bi mi ratal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da NE BOM ŠLA zviševati ocene izpita, ker mi hočejo za to zaračunati 573,77 eur !!!! :SS

NORI SO!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA :kva2: HAHA

Ja za crknt, sm ne smešn, ampak boleče in to še po 14 dneh, pa napol invalid po moje :slap: , najbolš d grem tožt dotično osebo k me je prsilila usest se zadi :evilgrin:

jz to vem že sedem let hehe

Sj jz tud vem to že neki časa :slap: , pa že trikrat letos sm rekla d je blo zadnič, sm so bli res brezizhodni položaji, ampak zdj me je izučil, pač osel gre enkrat na led, kura mal večkrat :slap: , naslednjič k tko nanese grem rajš peš, če treba tud v popolni motoopremi pr 40+ stopinjah .) , moj maček mi je priča d res :yes:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se absolutno :grrr , definitivno :grrr , never ever never :grrr , nikol :grrr , sm res nikolnikol...nikol več :grrr , dokler sm živa in prisebna :grrr pa tud, če voda gori :grrr , NE bom peljala na zadnjem zicu cestaka :grrr ....pa klicaj s piko spodi :grim . Je preverjeno, in to brez posvetovanja z zdravnikom ali farmacevtom :D , škodljivo za zdravje :grim .

mislš, nikol več tkole, ne

20071111111401_snm07ip1okvq6u.jpg

mimogrede, se abs strinjam... :winkiss:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mačk fura cestaka :whistle: ?

Ja mislm, k ga tkole gledam, d ma Yamaho.....sicer je res mal oranžn, sm ne dost za kšnga repsol voznika :grrr , zlo podobn polaga ovinke po stanovanju k Rossi, pa vsake tok mu zadn konc mal poslajda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš, nikol več tkole, ne

20071111111401_snm07ip1okvq6u.jpg

mimogrede, se abs strinjam... :winkiss:

Trpim peklenske muke :evilgrin: že ob pogledu na tole kako sm zložena zadi k švicarski nož.....že zgleda grozn, filing pa..... ni šans d si kdo predstavla tako grozoto :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo podobn polaga ovinke po stanovanju k Rossi, pa vsake tok mu zadn konc mal poslajda :lol1:

mu morš vgradit "traction control" :naughty:

Pa tist zgoraj ni nobeden cestak, to je Suzuki s svojima dvema lubicama :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mu morš vgradit "traction control" :naughty:

Pa tist zgoraj ni nobeden cestak, to je Suzuki s svojima dvema lubicama :krneki:

Ma to ma že serijsko :D ....sm ne dela, če je pa Yamaha :slap: .

Jap maš prov...delno :evilgrin: ...res ni cestak ampak mučilna naprava :grim , tko kt so mel v srednjem veku razne preše in podobne peštalne zadeve za čarovnce, majo novodobni inkvizitorji takele mašince za mučenje pripadnic nežnejšega spola, k so se pripravljene, po svoji volji ali proti njej itak :whistle: , spravt na tisto poličko zadi, k se ji baje reče zadnji zic :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al dans bom vrjetno u takem stanju da lah pride 100 miranou pa jih ne bom prepoznala :D

morm se mal martinovat ka za vikend ni blo dost

Fajn se imej.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spravt na tisto poličko zadi, k se ji baje reče zadnji zic :whistle: .

tolk grozn verjetn ni, pa zamenjita vloge za en krog :whistle:

(pr suzi se da vsaj km prjet, uuuhuuuhuu grom nima te možnosti, še posebaj, če sm bik spredaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se smetiti malo v temi Odločil/a sem se....

OK :winkiss:

preber naprej kaj piše :grim.....odločil/a sem se.... kaj smo se odločili, da ne bomo počeli..... ja ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trpim peklenske muke :evilgrin: že ob pogledu na tole kako sm zložena zadi k švicarski nož.....že zgleda grozn, filing pa..... ni šans d si kdo predstavla tako grozoto :xx: .

jst si lahko to predstavljam... k moram pelat pol to grozoto :whistle:

pa u bistvu sploh ni smešno... ne bom nikol več, prsežem pr tvojmu mačku :huh: mislm, pr obeh mačkih :blink: oz vseh treh, pravzaprav (Matkowski tud šteje, al ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!