Skoči na vsebino

Odločil/a sem se ...


maus

Priporočene objave

Ja pol bo pa to tist (k nisi) :grim ....drgač pa, jz vse vidm, slišm,vem (hudič babji pač :devil: :krneki: )

Prej rečeš k sem pil, zdej pa k nisem :oops: . Nekak v kalni vodi loviš ribe :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej rečeš k sem pil, zdej pa k nisem :oops: . Nekak v kalni vodi loviš ribe :grim .

U šit, a nis vedu d maš dvojnika....zlobni brat dvojček :evilgrin: .

Zdle sm se odločla d začnem južno kuhat, če bo kdo lačn slučajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja težko je, k ne veš kaj bi sam s seboj počel :evilgrin:

js mam zmer kaj počet.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U šit, a nis vedu d maš dvojnika....zlobni brat dvojček :evilgrin: .

Zdle sm se odločla d začnem južno kuhat, če bo kdo lačn slučajn :whistle:

Aja, tist je pa moj kaskader. Sam ne okol govort. On se sprav v akcijo, k rata nevarn, je pa tak nepredvidljiv :yes: .

No le skuhaj kej dobrga, boljš kot pa da tle bederije pišeš :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam zmer kaj počet.... :evilgrin:

Pol pa ne jamrat :grrr . Kuhanco pa vajler v roke in gasaaaaaa! Na motor itak ne moreš k pada dež :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da za dons nebom več ležu v postli . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D tole torto, k sicer še nima imena, bo treba pa še kdj nardit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D dons nardim izjemo od prvič-zadnjič-in-nikoli-več kar se tiče zlaganja na zadn zic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sm se ja :grim ..ma ne sam enkrat.. :lol1: Sam kaj mormo če sm pussy, pa ne upam..prekleta kojn :slap: Pa reeeeeesss si želiimmm :cry: ....sam pokazat ne upam in pol kažem glih nasprotno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se bom zdej nek cajta pogovarju po telefonu . . .. . . z eno prikupno osebico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja . . . . odloču sm se . . . . . . :yes:

uhhhhh . . . . .kwa sm se že odloču? :?

aja . . . . kwa vas briga . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D ne bom po naših hodnikih več tko ovinkov sekala, d nau še kšnga karambola .) , čprov tale zjutri je bil pa faaaajn :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D ne bom po naših hodnikih več tko ovinkov sekala, d nau še kšnga karambola .) , čprov tale zjutri je bil pa faaaajn :naughty: :whistle:

A sii noraaaa??!! Križ dajem čez to!! :xx: Ma dej to je pa ja najboljša taktika - jst se skoz ko grem po hali igram z mobitelom ko vidm ful naprej kšno zanimanje-vzbujajoče bitje, de se pol KAO ponesreč v njih zabivam :lol1: Tko da se vsaj kej stiskam, če me že drgač ben noče :cry: :rolleyes: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sii noraaaa??!! Križ dajem čez to!! :xx: Ma dej to je pa ja najboljša taktika - jst se skoz ko grem po hali igram z mobitelom ko vidm ful naprej kšno zanimanje-vzbujajoče bitje, de se pol KAO ponesreč v njih zabivam :lol1: Tko da se vsaj kej stiskam, če me že drgač ben noče :cry: :rolleyes: :lol1: :lol1:

Pismo sj je fajn, sm kle pr nas je treba mal pazt kterga pokneš, te lohk kr na mestu kter pol tož :krneki: . Tko d sm se napikirala sm na enga, pa mava dnevne karambole :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sii noraaaa??!! Križ dajem čez to!! :xx: Ma dej to je pa ja najboljša taktika - jst se skoz ko grem po hali igram z mobitelom ko vidm ful naprej kšno zanimanje-vzbujajoče bitje, de se pol KAO ponesreč v njih zabivam :lol1: Tko da se vsaj kej stiskam, če me že drgač ben noče :cry: :rolleyes: :lol1: :lol1:

to je pa laž :whistle:

:friend2:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!