Skoči na vsebino

R.A.T. fura!


KeC

Priporočene objave

Neke savinjske fore.... :whistle:

to niso savinske fore, to je splošno znano :grim

sicer je pa tvoj tudi nekaj podobnega, vsaj kar se števila narejenih tiče :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

R.A.T. fura je bila ta, vse ostalo naj bo kaj drugega...Ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

Sem takoj za. Sam mi datum ne odgovarja. Imam cel dan službo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

KeC sem ti že v nedeljo rekel - Get a life!!!!! or a woman :whistle:

za 28.10. ti večletna statistika napoveduje od 2 zjutraj do 12 stopinj čez dan. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 28.10. ti večletna statistika napoveduje od 2 zjutraj do 12 stopinj čez dan. :rolleyes:

Obljubim, da tokrat ne pozabim arcnej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC sem ti že v nedeljo rekel - Get a life!!!!! or a woman :whistle:

za 28.10. ti večletna statistika napoveduje od 2 zjutraj do 12 stopinj čez dan. :rolleyes:

Pa to je ta prava temperatura...

za

Laško pivo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ta prava temperatura...

za

Laško pivo :beer2:

12 stopinj je pa že malo prevroč pir, se ti ne zdi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 28.10. ti večletna statistika napoveduje od 2 zjutraj do 12 stopinj čez dan. :rolleyes:

A boš sam jamral al bi šel? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tako po tihem, ampak močno, fejst mislil, da te srečam med rižarji, kjer te je vedno polno. Ampak tebe ni in ni hotelo bit od nikoder. :cry: Tako ni bilo nič z objemi, :friend2: nič z poljubi. :004 :004 :004

Rocky - Triumphator B)

kako me boš srečal med rižarji, če ni bilo nobenega, tudi med njimi me ni tako veliko, ta vikend sem se vozila v družbi špagetarjev :evilgrin:

z objemi bomo pa počakali do...... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš sam jamral al bi šel? :whistle:

če si ti organizator ne. prvo me goniš par ur brez kave, potem na hitro pojem in me spet goniš nazaj po enem pivu, pa še golaž preplačam da boš ti za gume mel.

lahko pa poveš turo pa jaz po jutranji kavi sam prikolovratim, itak morem malo trenirat za elefanta če bodo letos zvezde naklonjene :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako me boš srečal med rižarji, če ni bilo nobenega, tudi med njimi me ni tako veliko, ta vikend sem se vozila v družbi špagetarjev :evilgrin:

Hehe, dobra družba je dobra družba :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si ti organizator ne. prvo me goniš par ur brez kave, potem na hitro pojem in me spet goniš nazaj po enem pivu, pa še golaž preplačam da boš ti za gume mel.

Torej se goni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se goni :rolleyes:

ja se ja, trpimo pa mi. zakaj misliš da sem mu višje že nekaj svetoval :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

Bi bili zainteresirani! (Tako mi je rekla žena, zato govorim v množini, ker njo vikam, zato ker je presedlala iz bicikla na moped )

Točnost vremenske napovedi pa pada s kvadratom časa ( 1 / s kvdratom )

Jaz imam vsaj gretje na ročkah, mati pa me gnjavi, da ji zmontiram. Do takrat bo že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk a bi bli zainteresirani za še eno podobno zadevo še v tem letu oz. tem mesecu? V mislih se mi podi 28.10. Več infota sledi.

Jaz imam 27.10 en hud žur na Pohorju v neki lovski koči,... tako, da dvomim, da bom naslednji dan opravilno sposoben.

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, dobra družba je dobra družba :winkiss:

daj se še ti mal pridruži, da ne bom samo jaz takolev elitni družbi kvazi najboljših motorjev z enim Japončkom, ki pa je še vedno car.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj se še ti mal pridruži, da ne bom samo jaz takolev elitni družbi kvazi najboljših motorjev z enim Japončkom, ki pa je še vedno car.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

kolkrat si pa že bla????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj se še ti mal pridruži, da ne bom samo jaz takolev elitni družbi najboljših z enim Japončkom, ki pa je še vedno car.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Saj vem da si vredi :winkiss: , da maš pa tako pomembne kolege :naughty: , kdo bi si mislo?

post-13350-1192731914.jpg

kaj te naj kličemo "madam von tati"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!