Skoči na vsebino

R.A.T. fura!


KeC

Priporočene objave

dobra ta RAT fura ! bograč pa še boljši ! :worship: verjetno je slednji pripomorel k pojačanemu delovanju perestaltike in posledičnemu izločanju odvečnih plinov in s tem izgubo tablice ! ostalo sem vse pripeljal domov ! :P

tudi Klimbrino malo pivo, seveda prijetno ohlajeno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE Triumphatores! Fajna furca, vzorno vedenje .) in odličen bograč. Mislim, da je nastopil čas, da postane zadeva tradicionalna!

:worship: :worship: :worship:

Motorček , motorček

Pošlji svojo sliko in gabarite na moj PM, pa te mogoče peljem... :evilgrin:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri smo ga imeli celo možnost dvigat. :P

točno, HWALA še enkrat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE Triumphatores! Fajna furca, vzorno vedenje .) in odličen bograč. Mislim, da je nastopil čas, da postane zadeva tradicionalna!

:worship: :worship: :worship:

Pošlji svojo sliko in gabarite na moj PM, pa te mogoče peljem... :evilgrin:

:krneki:

Nikol ne veš , morda te pa res fehtam za eno furco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino nekam mal žensk nas je blo, :hmm: sicer se pa ne pritožujem :lol1:

Mene je tudi to motilo... :naughty:

Drugače je pa vse skupaj super ratalo. Najprej me je sicer malo skrbel zaradi števila udeležencev, saj mi ni bila želja vozit teh 400km v panoramskem stilu. Skrbet ni blo, ker je vse laufalo dokaj hitro, sploh nazaj.

Sicer me je pa nazeblo in prepihalo in, ker že pred furo nisem bil zdrav me je ob prihodu položlo v posteljo (zato pa čaj namesto piva ob postankih). Ampak se je vseeno splačal.

Skratka, super vse skupaj - upam, da me še vzamete kdaj zraven...

lp,

d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splendid, Mr. Kec. :worship: :worship: :worship: Še prekmurski Anglež ni mogel verjet, kaj se mu je zgodilo. :o Jep, lepo je blo videt :photo: in slišat toliko bojevnikov Njenega Veličanstva (s simpatizerji :OK: ) na d mestu. :grim Se mi je kar milo storilo, ko ste odhajali :cry: , ampak me je go. Andreja počastila z gibanico in božanskim O:-) jurkovim sladoledom. Pa še deci modrega pinota je navrgla, ko je slišala za mojo prisilno mobilizacijo v pešadijo. 'till next year... :evilgrin:

Pa še za nove gume nama je s Kec-om ostalo. :lol1: :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še za nove gume nama je s Kec-om ostalo. :lol1: :naughty: :lol1:

Samo tolko, a se ni včeraj že kar o motorju govorilo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeblo.......niti zjutraj....niti zvečer.

Manjkala kava......predvsem jutranja....ampak sem si sam kriv......bo treba prej vstajat.

Bolela rit.....jap....na trenutke.

Bograč......bem mu mast........še zdej s ceglom na nogah okol hodm, da me ne odnese.

Držba........prva liga!!!!!

Vožnja.......noro dobra......predvsem nazaj!!!

Jebice......sem biu kregan doma, ker se nisem nič javil.........ma, človek kar pozabi na telefon, ko pa je tolko drugega za počet!!!!

za prihodnjič.....

.....pridem....( by KIII )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še za nove gume nama je s Kec-om ostalo. :lol1: :naughty: :lol1:

Saj sem vedel!!!! Banda izkoriščevalska!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugače je bilo vse lepo in prav, ampak bograč se mi je pa res zdel malenkost predrag. Mislim 5,50 eura ni tako malo. Sem ga v eni gostilni jedel že za 5,30 eura. Tak da za naslednjič, razmišljajte malenkost bolj racionalno, ker drugače ne grem več poleg in boste spet žalostni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhhhh.....Vapo........ti pa res nič ne razumeš.

Bograč je bil 2 Evro........razliko boš pa še videl :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugače je bilo vse lepo in prav, ampak bograč se mi je pa res zdel malenkost predrag. Mislim 5,50 eura ni tako malo. Sem ga v eni gostilni jedel že za 5,30 eura. Tak da za naslednjič, razmišljajte malenkost bolj racionalno, ker drugače ne grem več poleg in boste spet žalostni. :P

Thja to pa je ko za žretje izberete najbolj skomercializirano oštarijo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bograč je bil 2 Evro........razliko boš pa še videl :evilgrin: :evilgrin:

Saj vem, Širniku se že blede od veselja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja to pa je ko za žretje izberete najbolj skomercializirano oštarijo. :grrr

Kdo je kaj izbral? To nas je T-boy, v navezi s KeCom in windom, tja napotil. Koliko % so pokasirali, pa ti raje ne povem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je kaj izbral? To nas je T-boy, v navezi s KeCom in windom, tja napotil. Koliko % so pokasirali, pa ti raje ne povem...

Rajnglafahrer! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa vse skupaj super ratalo. Najprej me je sicer malo skrbel zaradi števila udeležencev, saj mi ni bila želja vozit teh 400km v panoramskem stilu. Skrbet ni blo, ker je vse laufalo dokaj hitro, sploh nazaj.

Kdo je že prvi prišel iz Bakovcev v Maribor, kjer je nato imel še čas natankat in malo relaksirat, preden so se prikotalili Triumphi?? :whistle: :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!