Skoči na vsebino

R.A.T. fura!


KeC

Priporočene objave

blo je cool, tako vremensko kot vzdušje :worship:

Dobro si povedo...

pa še foto dokumentacija

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo prav fajn videt skupino 30 motoristov na cesti. So kar staremamke ven na dvorišče hodle gledat, kaj to hrumi mimo njihovih bajt :D

Družba odlična, bograč tudi !!!

Največi car je bil pa Danci z svojo kobilico :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fenomenalno. Nabralo se nas je 11 triumphatorjev in vsaj še dvakrat toliko simpatizerjev Triumphov :whistle:

Hvala vsem za dobro družbo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo fenomentastično! Pa še ratal mi je sledit ne glede na novo lepotico ki se je še navajam in ceste na katerih nikoli nism bla :yea1: :OK:, še ko me nebi nazeblo na poti nazaj, huh..mislim da naslednji teden grem po zimske rokavice :whistle: ! Res prijetna nedelja! Edino nekam mal žensk nas je blo, :hmm: sicer se pa ne pritožujem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino nekam mal žensk nas je blo, :hmm: sicer se pa ne pritožujem :lol1:

Kdo je pa tebe kaj vprašal? Kaj pa jaz in moja čustva.... :(

:P

Mah kurc, res je blo fajn. Še več kot to... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa tebe kaj vprašal? Kaj pa jaz in moja čustva.... :(

:P

Sočustvujem s tabo če ti to kej pomen, bom js vse več svojo zasvojenost z motorji prenesla na še kakšno pa nas bo več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sočustvujem s tabo če ti to kej pomen, bom js vse več svojo zasvojenost z motorji prenesla na še kakšno pa nas bo več :naughty:

Zakon! Sam prej me pokliči v žirijo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo fenomentastično! Pa še ratal mi je sledit ne glede na novo lepotico ki se je še navajam in ceste na katerih nikoli nism bla :yea1: :OK:, še ko me nebi nazeblo na poti nazaj, huh..mislim da naslednji teden grem po zimske rokavice :whistle: ! Res prijetna nedelja! Edino nekam mal žensk nas je blo, :hmm: sicer se pa ne pritožujem :lol1:

Malo ? No,niti ne..opazil sem enega,ki je imel na hrbtu napis Pussy...no,res pa ,da je poleg pisalo še rider... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, hvala vsem, ki ste pršli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak! Pa še posebej vsem pohvala in zahvala za odlično vožnjo v skupini. Ena najbolj vzornih in hitrih, kar sem jih kdaj videl v tako velikem številu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak! Pa še posebej vsem pohvala in zahvala za odlično vožnjo v skupini. Ena najbolj vzornih in hitrih, kar sem jih kdaj videl v tako velikem številu. :worship:

Seveda, tako se vozi kolona Triumphašev. Super je blo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fenomenalno. Nabralo se nas je 11 triumphatorjev in vsaj še dvakrat toliko simpatizerjev Triumphov :whistle:

Hvala vsem za dobro družbo :yea1:

Jaz sem naštel 14 triumphgatorjev. No ja vsaj v Bakovcih jih je blo tolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, tako se vozi kolona Triumphašev. Super je blo :worship: :worship: :worship:

Aha, pa nekateri so imeli celo možnost v živo videt, kako leži Tiger v ovinku :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa nekateri so imeli celo možnost v živo videt, kako leži Tiger v ovinku :naughty: :whistle:

Nekateri smo ga imeli celo možnost dvigat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!