Skoči na vsebino

JUŽNJAŠKI NASILNEŽI


Priporočene objave

Pred razupitem lokalom v središču LJ čifur ubil 20 letnega fanta :angry: :angry: :angry: Koliko časa bodo ČIFURJI še pobijali Slovenske fante :? Zgleda da je treba ustanovit SLO KKK ker takim se ne da drugače pomagat kot z SILO

P.S. Nisem nasilnež, samo take stvari me pa ubijajo

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sayo a ti to o krutem nasilju varnostnikov pred Globalom ali si lih kar priletel iz srbsko hrvaške meje kjer slo nacije niso pustili preko meje ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred razupitem lokalom v središču LJ čifur ubil 20 letnega fanta :angry: :angry: :angry: Koliko časa bodo ČIFURJI še pobijali Slovenske fante :? Zgleda da je treba ustanovit SLO KKK ker takim se ne da drugače pomagat kot z SILO

P.S. Nisem nasilnež, samo take stvari me pa ubijajo

Pa vrži gor kak link - ziher je bilo o tem kje tudi kaj rečenega.

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, da ni bil kkšn šved :whistle:

Jebemu mater, mogoče maš pa prav. Si gledal "Na kitajskem jedo pse"? Tam točno pokažejo kake barabe so Švedi! :P

takim se ne da drugače pomagat kot z SILO

s silo, ne z silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je potem bil po vaše ? Pa vi ne nabijajte, al mate slabo vest :? Pa mal razmislite,v 80 % pretepaških ali drugih nasilnih dejanj so vključeni naši nekdaj bratje. Zgleda da nekateri tukaj taka nasilna dejanja odobravajo. Pa še to, z varnostniki te firme imajo policisti že veliko izkušenj, zgleda da zaposljujejo vročekrvne ljudi ki samo iščejo pretepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je potem bil po vaše ? Pa vi ne nabijajte, al mate slabo vest :? Pa mal razmislite,v 80 % pretepaških ali drugih nasilnih dejanj so vključeni naši nekdaj bratje. Zgleda da nekateri tukaj taka nasilna dejanja odobravajo. Pa še to, z varnostniki te firme imajo policisti že veliko izkušenj, zgleda da zaposljujejo vročekrvne ljudi ki samo iščejo pretepe

Kaj pa če je ta 20-letnik težil in iskal pretep. :krneki: :krneki: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je ta 20-letnik težil in iskal pretep. :krneki: :krneki: :alien1:

Ne ga no srat. Kje si pa že videl, da bi 20-letniki kdaj komu težili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred razupitem lokalom v središču LJ čifur ubil 20 letnega fanta :angry: :angry: :angry: Koliko časa bodo ČIFURJI še pobijali Slovenske fante :? Zgleda da je treba ustanovit SLO KKK ker takim se ne da drugače pomagat kot z SILO

P.S. Nisem nasilnež, samo take stvari me pa ubijajo

A če bi varnostnik bil Janez, bi blo pa OK, al kaj?!?

Kaj pa če je ta 20-letnik težil in iskal pretep. :krneki: :krneki: :alien1:

Ja pa kaj če je? A to daje varnostniku pravico, da ga prebuta do smrti!? In pri tem je vseeno, ali je varnostniku ime Čedo ali pa Janez... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je ta 20-letnik težil in iskal pretep. :krneki: :krneki: :alien1:

Ej, pa ga ni bilo treba potem pretepsti do smrti. Postavi se v kožo staršev pokojnega fanta, ki so svojega sina v dobri veri pustili s prijatelji v LJ da bi praznovali rojstni dan, potem ga pa dobijo v trugi domov :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mal razmislite,v 80 % pretepaških ali drugih nasilnih dejanj so vključeni naši nekdaj bratje.

Sem skoraj prepričan, da to drži za Beograd, v preostalih 20% pa slovenci za novo leto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je potem bil po vaše ? Pa vi ne nabijajte, al mate slabo vest :? Pa mal razmislite,v 80 % pretepaških ali drugih nasilnih dejanj so vključeni naši nekdaj bratje. Zgleda da nekateri tukaj taka nasilna dejanja odobravajo. Pa še to, z varnostniki te firme imajo policisti že veliko izkušenj, zgleda da zaposljujejo vročekrvne ljudi ki samo iščejo pretepe

Ja in stepejo se s kmeti k so prevec trdi da bi jim potegnil da se tko ne resuje konfliktov. Kdo je slabsi? Ne posplosuj, ker tko tud ti izpades trd.

Pa nism na nikogaršnji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa ga ni bilo treba potem pretepsti do smrti. Postavi se v kožo staršev pokojnega fanta, ki so svojega sina v dobri veri pustili s prijatelji v LJ da bi praznovali rojstni dan, potem ga pa dobijo v trugi domov :( :( :(

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je (ne vem, če je, ampak predvidevam da je) težil in delal zgago????

In kje so bili njegovi prijatelji, ko so njihovega prijatelja pretepali???

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je po pretepu obležal na avtobusni postaji???

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je kar lep čas pretepen in v nezavesti ležal na avtobusni postaji?

vserjem se ti jaz na take prijatelje.......

sicer pa mislim, da je neprimerno kogakoli obtoževati česarkoli, dokler zadeva ni razjasnjena.

Po enih virih ga je varnostnik - a kaj za hudiča je potem delal na avtobusni postaji nekaj 100 m od lokala? Ga je varnostnik tja zavlekel??

Po tvoji Sayo, so ga čefurji, lahko pa bi ga tudi Janezi ali Lojzeki.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je (ne vem, če je, ampak predvidevam da je) težil in delal zgago????

In kje so bili njegovi prijatelji, ko so njihovega prijatelja pretepali???

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je po pretepu obležal na avtobusni postaji???

In kje so bili njegovi prijatelji, ko je kar lep čas pretepen in v nezavesti ležal na avtobusni postaji?

vserjem se ti jaz na take prijatelje.......

sicer pa mislim, da je neprimerno kogakoli obtoževati česarkoli, dokler zadeva ni razjasnjena.

Po enih virih ga je varnostnik - a kaj za hudiča je potem delal na avtobusni postaji nekaj 100 m od lokala? Ga je varnostnik tja zavlekel??

Mal cajtenge odpri pa boš vedel kje so bili njegovi prjatli in kako da so ga pretepli stran od lokala :hmm:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po meni znanih podatkih sicer ni bil "čefur", je pa bil varnostnik podjetja VIP varovanje oziroma Muminović&Co. In v tem je težava, kako se nekatere varnostnik obnašajo. Itak je v Sloveniji cela štala na tem področju, tale VIP varovanje pa zraven še BBR so pa vrh ledene gore in bi bilo treba samo vse zapret.

Poleg tega da računajo uradno stroške varovanja, zraven pobirajo še t.i. reket, ki ni majhen BTW. Tako da pričakovat od lastnik kluba da bi kaj naredil glede tega, zamenjal varnostno službo je iluzorno, ker bi mu vse razbili, pa ne zagovarjam kapitala, da se razume.

Je glede tega velik problem v Sloveniji, tole pred Globalom, v Celju pred Escapom, v Kranju je zloglasni Butterfly, kjer je bil recimo pred mesecem dni poskus umora policista.

Ukrepat bi morala država, natančneje MNZ in policija. Odvzet licenco, odgovorne pa zapret ali kako drugače sankcionirat.

Ampak žal pri nas to ne deluje.

Dajmo raje policistom še nižje plače (kot se nekateri zavzemate), še bolj blage kriterje za sprejem v službo (itak je že vsak bučman žandar), pa bo cela veselica drugo leto, ko se uvede šengen in bodo k nam še v večjem številu hodili razni Rusi in Ukrajinci ter ostala kompanija....

HURA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vidim, da nekateri tu ne vidijo, da je nekdo umrl nasilne smrti. samo "sam si je kriv" "si je iskal" "se je nekdo "samo branil"" "kurc pa prjatli taki"...prjatli kaj je blo 8 bab in še dva tipa??

žrtev je že kriminalizirana, napadalec in povzročitelj smrti pa je ravnal "pravilno". tipično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal cajtenge odpri pa boš vedel kje so bili njegovi prjatli in kako da so ga pretepli stran od lokala :hmm:

Direkta in Slovenskih novic ne berem, ostali časopisi pa pišejo, da nihče nič ne ve, policija še raziskuje, nekateri pa naj bi obtoževali varnostnika.

že vidim, da nekateri tu ne vidijo, da je nekdo umrl nasilne smrti. samo "sam si je kriv" "si je iskal" "se je nekdo "samo branil"" "kurc pa prjatli taki"...prjatli kaj je blo 8 bab in še dva tipa??

žrtev je že kriminalizirana, napadalec in povzročitelj smrti pa je ravnal "pravilno". tipično...

Nihče ne krimininalizira žrtve.

A me moti, ko takoj pograbijo nek članek iz Direkta in pišejo neumnosti, ki so poleg tega še nacionalne osnove.

Poleg tega mislim, da je Sayo tisti stavek o starših, ki so poslali sina da gre s prijatelji praznovat, pa ga dobijo v krsti iz Direkta ali Slovenskih novic.

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še komentar iz drugega zornega kota :whistle:

Ne vem kaj mate proti čefurjem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne

več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri.

Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo.

Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn

delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno

stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala

enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo

sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta

kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k

njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu

ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do

cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa

ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab.

Pranje nog vsak večer, postrežba on inkluzive, nobenega španskega sranja na

TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo

pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še

kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še

podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se

navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po

mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj

gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za

štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v

strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vesi. Zato živeli

Bosanci!

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če je 20 letnik iskal pretep ampak do njega ni prislo ga varnostnik ne sme udarit, sploh pa ne ce se potem sam umakne in sam ne zacne s fizicnim kontaktom. Varnostnik NIKOLI ne sme prvi vdarit, lahko se postavis pred cloveka in mu zapres pot, ce te odrine, udari ali kaj podobnega pol pa pride v postev strokovni prijem ali met, nikakor pa ne prekoracitev silobrana s tem da ti nekoga brcas in udarjas vse povprek. To niti slucajno ni v pristojnosti NIKOGAR, niti policistov, ki to tak radi delajo s pendreki, tak da, bo treba nardit kak izpit najprej pa pamet v roke. Jaz sem mel ogromno takih prmerov ko me je melo da bi koga kdaj razbil ko kanto pa sem se zadrzal in ga magari preklel in poslal nekam, samo ne mors pa ti cloveka udarit ce ti samo grozi z besedami! Tud z psom so ze prisli nad mene pa kaj naj, ga zato pocim kot bi to nardili v ZDA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je potem bil po vaše ? Pa vi ne nabijajte, al mate slabo vest :? Pa mal razmislite,v 80 % pretepaških ali drugih nasilnih dejanj so vključeni naši nekdaj bratje. Zgleda da nekateri tukaj taka nasilna dejanja odobravajo. Pa še to, z varnostniki te firme imajo policisti že veliko izkušenj, zgleda da zaposljujejo vročekrvne ljudi ki samo iščejo pretepe

vserjem se ti jaz na take prijatelje.......

sicer pa mislim, da je neprimerno kogakoli obtoževati česarkoli, dokler zadeva ni razjasnjena.

Po enih virih ga je varnostnik - a kaj za hudiča je potem delal na avtobusni postaji nekaj 100 m od lokala? Ga je varnostnik tja zavlekel??

Mal cajtenge odpri pa boš vedel kje so bili njegovi prjatli in kako da so ga pretepli stran od lokala :hmm:

že vidim, da nekateri tu ne vidijo, da je nekdo umrl nasilne smrti. samo "sam si je kriv" "si je iskal" "se je nekdo "samo branil"" "kurc pa prjatli taki"...prjatli kaj je blo 8 bab in še dva tipa??

žrtev je že kriminalizirana, napadalec in povzročitelj smrti pa je ravnal "pravilno". tipično...

ne nabijaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo nabija si ti. preberi si kar sem omenil pri postih od drugih. nekateri že dajejo prav ubijalcu :whistle: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!