Skoči na vsebino

JUŽNJAŠKI NASILNEŽI


Priporočene objave

Hem :huh: In kdo je izvajal te statistične raziskave in po kateri metodologiji :whistle:

Jaz, po metodologiji izkušenj...

In ne mi rečt, da če postavim ob bok čefurja z pravnikom, arhitektom, študentom, medicinsko sestro, kmetovalca Jožeta iz podboršta, Severino, Prosinečkim, Alijo Izedbegovič....ne boste mogli, sodeč po videzu, izbrati osebo, katera deluje najbolj nevarno in nasilno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Must be the EMO haircut. :hmm: :)

Must be the desire of 2 young man to intimidate random persons walking nearby.

Sodeč po tem, da je druga klapa naletela na ista osebka in so tudi bežali brez razloga, lahko sklepamo, da se jima je zaželelo nasilnega pohoda po Ljubljani. Tako malo za hec.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, po metodologiji izkušenj...

In ne mi rečt, da če postavim ob bok čefurja z pravnikom, arhitektom, študentom, medicinsko sestro, kmetovalca Jožeta iz podboršta, Severino, Prosinečkim, Alijo Izedbegovič....ne boste mogli, sodeč po videzu, izbrati osebo, katera deluje najbolj nevarno in nasilno :closedeyes:

Severina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Severina?

Nevarna zato ker s trdim tičem ne razmišlaš trezno in bi se v takem stanju spustil v verbalni konflik z varnostnikom pred Globalom, kateri bi te nalomil in bi po trh dneh umrl v kliničnem centru :headbang:

No pa sej je brez veze. Malo glejte uboje v Sloveniji in kdo so povzročitelji (pa ne govorim uboje na cestah, uboje v družinskem krogu in naklepne umore).

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevarna zato ker s trdim tičem ne razmišlaš trezno in bi se v takem stanju spustil v verbalni konflik z varnostnikom pred Globalom, kateri bi te nalomil in bi po trh dneh umrl v kliničnem centru :headbang:

No pa sej je brez veze. Malo glejte uboje v Sloveniji in kdo so povzročitelji (pa ne govorim uboje na cestah, uboje v družinskem krogu in naklepne umore).

Milica Makoter :unsure:

Metod Trobec :unsure:

Silvo Plut :unsure:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta. A si ti slišal to ženšče pet :xx:

post-1019-1192107771_thumb.jpg

Jaz se mal hecam, pa sem že imel podobne izkušnje s Šiškarji, okrog K4. In kaj češ, lahko jih postreliš, pretepeš na mrtvo itn. in si isti kriminalec kot oni. Torej ostaja policija, sodstvo itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po tem, da je druga klapa naletela na ista osebka in so tudi bežali brez razloga, lahko sklepamo, da se jima je zaželelo nasilnega pohoda po Ljubljani. Tako malo za hec.

Kaj pa je to takega. V najlepših časih smo tudi od marsikoga zahtevali smokije. Če jih ni imel (in imel jih ni nikdar nihče), si ga pač na gobec. Zimska varianta je bila pa prodaja kep. Če je ni hotel kupit, oziroma ni imel denarja, si ga pač spet na gobec. Če jo je pa slučajno kupil, si mu pa samo opozorilno hruško stisnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milica Makoter :unsure:

Metod Trobec :unsure:

Silvo Plut :unsure:

Maš prav. Vsi Pravniki, arhitekti, doktorji, računovodkinje, čefurji...vsi smo enako nasilni. Skratka razlike v karakterjih sploh ni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, Vapotek.

Mi smo se tudi fajtali ko smo bili mladi, pa nismo čefurji. Cigle, kepe in podobno so sicer samo Maribosrki gnijeki prodajali, ampak to tudi niso bili čefurji, ampak mariborski gnijeki.

Problem današnje mladine pa je, da so čisto navadni mehkužci.

Cele dneve sedijo doma, se držijo mamice za kiklo in ji pomagajo cel teden kuhati, da lahko gredo v soboto ven. In potem pridejo ven, tam pa jih dobijo v roke t.i. čefurji, ki pač niso cel teden zraven mamice.

In potem jokcajo po forumih in iščejo razloge za to, da so jih fasali, tam, kjer jih ni.

Kot recimo Brihta, ki trdi, da sta dva tipa hotela nabutati eno skupino, potem pa še njiju. Če bi Brihta in njegov "prjatu" in skupina, ki je bila prva tepena poiskali vsak svoj kol, pa šli obračunali z DVEMA osebkoma, onadva osebka več ne bi tepla ljudi po pločnikih, ker bi ju izučilo, da to lahko boli.

Sedaj pa bereta tale forum in se smejita mehkužcem, ki jokcajo, kako so jih fasali.

V diskoteko v mojem selu veselem so pred nekaj leti prišli neki Brazilci iz Maribora in špilali tipe in so nekaj srali. Ne bi sedaj opisoval vmesnega dogajanja, a po oba avtomobila, s katerimi so se pripeljali iz Maribora, so prišli v ponedeljek. V temi.

Jebi ga, pač niso bili sami mamini sineki v tistem lokalu.

Must be the EMO haircut. :hmm: :)

Pa ni EMO že malo iz mode??? Kaj pa če sta bila iz modne policije, pa sta hotela ostriči???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Vsi Pravniki, arhitekti, doktorji, računovodkinje, čefurji...vsi smo enako nasilni. Skratka razlike v karakterjih sploh ni :rolleyes:

Čefur :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot recimo Brihta, ki trdi, da sta dva tipa hotela nabutati eno skupino, potem pa še njiju. Če bi Brihta in njegov "prjatu" in skupina, ki je bila prva tepena poiskali vsak svoj kol, pa šli obračunali z DVEMA osebkoma, onadva osebka več ne bi tepla ljudi po pločnikih, ker bi ju izučilo, da to lahko boli.

zakaj pa kol?

pištolo in strel v glavo - zagotovo ne bi nikoli več težila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, Vapotek.

Mi smo se tudi fajtali ko smo bili mladi, pa nismo čefurji. Cigle, kepe in podobno so sicer samo Maribosrki gnijeki prodajali, ampak to tudi niso bili čefurji, ampak mariborski gnijeki.

Problem današnje mladine pa je, da so čisto navadni mehkužci.

Cele dneve sedijo doma, se držijo mamice za kiklo in ji pomagajo cel teden kuhati, da lahko gredo v soboto ven. In potem pridejo ven, tam pa jih dobijo v roke t.i. čefurji, ki pač niso cel teden zraven mamice.

In potem jokcajo po forumih in iščejo razloge za to, da so jih fasali, tam, kjer jih ni.

Kot recimo Brihta, ki trdi, da sta dva tipa hotela nabutati eno skupino, potem pa še njiju. Če bi Brihta in njegov "prjatu" in skupina, ki je bila prva tepena poiskali vsak svoj kol, pa šli obračunali z DVEMA osebkoma, onadva osebka več ne bi tepla ljudi po pločnikih, ker bi ju izučilo, da to lahko boli.

Sedaj pa bereta tale forum in se smejita mehkužcem, ki jokcajo, kako so jih fasali.

V diskoteko v mojem selu veselem so pred nekaj leti prišli neki Brazilci iz Maribora in špilali tipe in so nekaj srali. Ne bi sedaj opisoval vmesnega dogajanja, a po oba avtomobila, s katerimi so se pripeljali iz Maribora, so prišli v ponedeljek. V temi.

Jebi ga, pač niso bili sami mamini sineki v tistem lokalu.

1. Na nasilje naj vračam z nasiljem??

2. Ne, ker medtem ko so se oni učili nasilja sem se jaz učil matematiko in fiziko.

3. Tudi če bi bil, človek, kateri bi se upal zoperstaviti, se ne bi hotel. Ker ne bi šel nikoli več sproščeno ven. PA tudi če bi bil slučajno mi sposobni ukrotiti tista 2 modela in bi šli naprej v ortota bi nas zunaj čakala verjetno armada.

4. Tudi jaz sem se bockal. Enkrat sva se stepla da sva bila krvava, drugi dan sva šla na pivo. Nikoli te ni bilo strah posledic oz. maščevanju. V opisanem primeru me je.

5. Še enkrat povem nisem nasilnež in na silje ne bom odgovoril z nasiljem. Za to naj poskrbi policija. Ne pa da je tisti varnostnik še vedno na prostosti :rolleyes:

Aja pa drugače ne živim več doma in sis am plačujem pijačo v soboto zvečer.

Aja pa moj 50 letni sodelavec je bil lani 1 teden v bolnici. Se je s kolesom vozil po kolesarski stezi. PA je bila pred njim grupa ljudi. Jim je rekel naj se umaknejo. Naprej se je odpeljal v rešilcu :whistle:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali žuti je bil najbolj nevaren - prosinečki ! v napadu seveda ! saj prvim fuzbal je zakon ! :whistle:

ah, a sem že off topic ?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta. A si ti slišal to ženšče pet :xx:

post-1019-1192107771_thumb.jpg

Jaz se mal hecam, pa sem že imel podobne izkušnje s Šiškarji, okrog K4. In kaj češ, lahko jih postreliš, pretepeš na mrtvo itn. in si isti kriminalec kot oni. Torej ostaja policija, sodstvo itn.

Točno tako. Samo v primeru zaradi katere je tema odprta, bosta verjetno obe inštitucije zatajile :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še komentar iz drugega zornega kota :whistle:

Ne vem kaj mate proti čefurjem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne

več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri.

Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo.

Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn

delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno

stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala

enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo

sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta

kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k

njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu

ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do

cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa

ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab.

Pranje nog vsak večer, postrežba on inkluzive, nobenega španskega sranja na

TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo

pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še

kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še

podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se

navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po

mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj

gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za

štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v

strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vesi. Zato živeli

Bosanci!

:lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Na nasilje naj vračam z nasiljem??

2. Ne, ker medtem ko so se oni učili nasilja sem se jaz učil matematiko in fiziko.

3. Tudi če bi bil, človek, kateri bi se upal zoperstaviti, se ne bi hotel. Ker ne bi šel nikoli več sproščeno ven. PA tudi če bi bil slučajno mi sposobni ukrotiti tista 2 modela in bi šli naprej v ortota bi nas zunaj čakala verjetno armada.

4. Tudi jaz sem se bockal. Enkrat sva se stepla da sva bila krvava, drugi dan sva šla na pivo. Nikoli te ni bilo strah posledic oz. maščevanju. V opisanem primeru me je.

5. Še enkrat povem nisem nasilnež in na silje ne bom odgovoril z nasiljem. Za to naj poskrbi policija. Ne pa da je tisti varnostnik še vedno na prostosti :rolleyes:

Aja pa drugače ne živim več doma in sis am plačujem pijačo v soboto zvečer.

Aja pa moj 50 letni sodelavec je bil lani 1 teden v bolnici. Se je s kolesom vozil po kolesarski stezi. PA je bila pred njim grupa ljudi. Jim je rekel naj se umaknejo. Naprej se je odpeljal v rešilcu :whistle:

1. Da. Če mu boš vrnil s poljubom, te bo še enkrat.

2. Marsikdo se je učil, nekateri razen matematike in fizike tudi kemijo, pa je vedno bil čas za kaki fuzbal ali podobne zadeve.

3.A zdaj, ko se ne upaš zoperstaviti, pa si upaš iti sproščeno ven??

4. To je značilno za Slovence, se mi je tudi že zgodilo. Zakaj misliš, da bi te šel iskat? Da bi jih še enkrat fasal? Si bo rajši kakega mehkužca poiskal.

5. Judo recimo so iznašli kitajski kmetje, da so se branili pred nasilneži. In verjemi, kitajski kmetje niso bili nasilneži. In tisti, ki se brani ni nasilnež. Nasilnež je tisti, ki napada, ki se izživlja, ki mu je nasilje užitek.

To, da imaš svoje stanovanje še ne pomeni, da ne greš tu in tam malo mamice pozizat. Glede plačevanja pijače, pa mislim, da nisem nikjer napisal, da ti daje mama.

Tvoj sodelavec pa bi naredil pametneje, če bi

a ) peljal naprej z nezmanjšano hitrostjo in skupina bi se na hitro umaknila, da jih ne bi povozil

b ) brez besed bi se izognil skupini.

On pa je našel tretjo varianto, se ustavil in jim rekel, da se umaknejo.

Taktično zelo nezrela poteza. Kajti ko si na kolesu imaš obe roki na balanci, kar pomeni, da ne moreš blokirati udarca, si neokreten, itd itd...

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Da. Če mu boš vrnil s poljubom, te bo še enkrat.

2. Marsikdo se je učil, nekateri razen matematike in fizike tudi kemijo, pa je vedno bil čas za kaki fuzbal ali podobne zadeve.

3.A zdaj, ko se ne upaš zoperstaviti, pa si upaš iti sproščeno ven??

4. To je značilno za Slovence, se mi je tudi že zgodilo. Zakaj misliš, da bi te šel iskat? Da bi jih še enkrat fasal? Si bo rajši kakega mehkužca poiskal.

5. Judo recimo so iznašli kitajski kmetje, da so se branili pred nasilneži. In verjemi, kitajski kmetje niso bili nasilneži. In tisti, ki se brani ni nasilnež. Nasilnež je tisti, ki napada, ki se izživlja, ki mu je nasilje užitek.

To, da imaš svoje stanovanje še ne pomeni, da ne greš tu in tam malo mamice pozizat. Glede plačevanja pijače, pa mislim, da nisem nikjer napisal, da ti daje mama.

Tvoj sodelavec pa bi naredil pametneje, če bi

a ) peljal naprej z nezmanjšano hitrostjo in skupina bi se na hitro umaknila, da jih ne bi povozil

b ) brez besed bi se izognil skupini.

On pa je našel tretjo varianto, se ustavil in jim rekel, da se umaknejo.

Taktično zelo nezrela poteza. Kajti ko si na kolesu imaš obe roki na balanci, kar pomeni, da ne moreš blokirati udarca, si neokreten, itd itd...

Maš prav, kot vedno.

Aja fuzbal igram, redno.

P.S. če bi prišel naprimer ti in bi me usekal, bi te usekal nazaj. Z lahko. Čefurja ne bom. Me je preveč strah njegovih 20 prjatLov :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.A zdaj, ko se ne upaš zoperstaviti, pa si upaš iti sproščeno ven??

Kolikor vem se je nekdo 3 dni nazaj zoperstavil. Ko ga srečam mu bom čestital za pogum. Aja ne morem. Na žalost je mrtev :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čefur :krneki:

Tole sem sedaj slišal.... :lol1:

Dihur vpraša ježka: "Sem kosmat, imam dve beli črti in smrdim. Kdo sem?"

"Čefur!", odgovori ježek. :lol1: :lol1:

Vale Vale Vale........ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!