Skoči na vsebino

sym joymax 250


filozof

Priporočene objave

Pred dobrim mesecem sem za oceta kupil omenjen skuter... nov... sedaj ima narejenih okol 600km (prvi servis pri 300 je ze dal cez) pa imam ene tezave z njim.. namrec.. trese mi krmilo predvsem pri hitrosti okrog 60km/h. pa to le ,ce ga spustim.. oz.. sedaj sem opazil, da mi trese levo stran krmila, ce drzim za desno (in obratno). a je to normalni pojav pri skuterjih al je to 'korejska roba'. glede na to da je skuter prakticno nov mislim, da morajo na servisu narediti vse, da se to resi. pri servisu na 300km sem to omenil serviserju, pa je dal gumo centrirat.. zal ni nc kej dosti pomagalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobrim mesecem sem za oceta kupil omenjen skuter... nov... sedaj ima narejenih okol 600km (prvi servis pri 300 je ze dal cez) pa imam ene tezave z njim.. namrec.. trese mi krmilo predvsem pri hitrosti okrog 60km/h. pa to le ,ce ga spustim.. oz.. sedaj sem opazil, da mi trese levo stran krmila, ce drzim za desno (in obratno). a je to normalni pojav pri skuterjih al je to 'korejska roba'. glede na to da je skuter prakticno nov mislim, da morajo na servisu narediti vse, da se to resi. pri servisu na 300km sem to omenil serviserju, pa je dal gumo centrirat.. zal ni nc kej dosti pomagalo...

to pr vseh skuterjih igigurno no men nc ne trese pa ni motor narjen za hitrosti nad 50 (italjanska roba skuterjev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobrim mesecem sem za oceta kupil omenjen skuter... nov... sedaj ima narejenih okol 600km (prvi servis pri 300 je ze dal cez) pa imam ene tezave z njim.. namrec.. trese mi krmilo predvsem pri hitrosti okrog 60km/h. pa to le ,ce ga spustim.. oz.. sedaj sem opazil, da mi trese levo stran krmila, ce drzim za desno (in obratno). a je to normalni pojav pri skuterjih al je to 'korejska roba'. glede na to da je skuter prakticno nov mislim, da morajo na servisu narediti vse, da se to resi. pri servisu na 300km sem to omenil serviserju, pa je dal gumo centrirat.. zal ni nc kej dosti pomagalo...

Moje skromno mnenje je, da tudi korejci niso slabi. Doma imam kar dva in z njima nimam nobenih težav. Vsekakor ti svetujem, da si tečen, zopern, dokler ti ne odpravijo teh težav. Vzroki so pa lahko različni, najpogosteje je zato kriva guma, ki je lahko defektna. Veliko sreče in veliko kilometrov vama želim.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Pred dobrim mesecem sem za oceta kupil omenjen skuter... nov... sedaj ima narejenih okol 600km (prvi servis pri 300 je ze dal cez) pa imam ene tezave z njim.. namrec.. trese mi krmilo predvsem pri hitrosti okrog 60km/h. pa to le ,ce ga spustim.. oz.. sedaj sem opazil, da mi trese levo stran krmila, ce drzim za desno (in obratno). a je to normalni pojav pri skuterjih al je to 'korejska roba'. glede na to da je skuter prakticno nov mislim, da morajo na servisu narediti vse, da se to resi. pri servisu na 300km sem to omenil serviserju, pa je dal gumo centrirat.. zal ni nc kej dosti pomagalo...

Sicer malce pozen odgovor pa vseeno. Danes em vozil povsem novega od bratranca, pripeljal iz trgovine domov. Skratka naredil cca. 50 kilometrov pa zadeva nic ne trese. Glede kvalitete pa naj bi bili vsaj po testih zelo dobri da design in opremljenost tega modela z raznimi super resitvami sploh ne omenjamo tako da je res verjetno kaj nevsakdanjega in bodi kot ze receno malce tecen. Ker ce meni pri zelo mocnih sunkih vetra ni treslo prav nic da super slo ceste podlage sploh ne omenjam potem to nikakor ne more biti normalen pojav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem lastnik joymaxa 2 leti. Pravzaprav ga sedaj prodajam: evo link- http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3161753., pa ni to reklama ker ga prodajam, ampak sem si zaželel spremebe. Moje mnenje je po dveh sezonah in 11.000 km, da je to odličen motorček vreden svojega denarja. Do sedaj nobenih problemov. Laufa krasno, tudi dovolj hiter je, le v dvoje manjka nekoliko pospeška. Glede tresenja pa je to normalno, ker ima slabe gume maxiss. Trese oziroma pride v resonanco, če krmilo spustiš, drugače pa niti ne čutiš, poleg tega tudi slabo držijo mokro cesto, ter hladen asfalt dokler jih ne ogreješ. Predlaham menjavo za bridgestone hoop.

Zelo pomembno je redno vzdrževanje, predvsem menjava olja na predpisanih 3000 km, saj gre vanj samo 1,5litra. Menjavo lahko opraviš kar sam. Drugače pa tankaj raje 98 oktanski bencin, ker lepše pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!