Skoči na vsebino

Ljubljana - Dunaj


PeterK

Priporočene objave

Zdravo,

Kje se gre/je najbolje it na Dunaj. Tako da se izogneš avtocestam. Kje je pametno prespat na dunaju, da se da zraven varno motor parkirat.

Razmišljam da bi šel jutr gor in v nedeljo nazaj.

lp,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcnej boš prespal v kakemu hostlu, glede ponudbe niso nič slabši od hotelov, vsak ma pa, za doplačilo seveda, tudi garažo...

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zabookiral meininger. Garaža je 8€ za avto, motor so pa rekl, da če ni prevelik, lahko kam stlačjo.

Najcnej boš prespal v kakemu hostlu, glede ponudbe niso nič slabši od hotelov, vsak ma pa, za doplačilo seveda, tudi garažo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem kampu se že bil par let nazaj, ko sva z takratno drago, šla na roadtrip z Uno-tom :)

Tudi takrat se je slišal "domač" glas :) Po izkušnjah se v vseh evropskih predstolnicah sliši domač glas :)

Poceni se spi tudi tukaj (bungalovi).Odprto celo leto.V restavraciji pa boš slišal nekam znan jezik. :naughty:

http://www.tiscover.at/campingwien

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole. Bil sem v meininger hostlu.

Soba oz. pojstla( bil sem v 6 postelni sobi z še enim tipom, ki sploh nisem videl ) 19€

Zajtrk 2€

Garaža 2€ ( manager je reku "motorcycle ha? hmm... we had never thought of that. I guess it take less space than a car. Would 2€ be ok?"

Je pa vse novo.

Kje se gre/je najbolje it na Dunaj. Tako da se izogneš avtocestam. Kje je pametno prespat na dunaju, da se da zraven varno motor parkirat.

Razmišljam da bi šel jutr gor in v nedeljo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

poznam par primerov, ko so motorje sredi belega dneva odpeljali.

"mirna dusa" samo s ketno in alarmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je bolj skrbelo da zjutraj zaradi nizkih temperatur nebi hotel vžgat. Kar se mi zadnje čase dogaja.

Drugače je po dunaju precej motorjev zunaj parkiranih, je pa res da so to večinoma starejši motorji.

:nono:

poznam par primerov, ko so motorje sredi belega dneva odpeljali.

"mirna dusa" samo s ketno in alarmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, daš dva orla in mirno spiš, se ne splača komplicirat. PeterK kaj vse si pogledal na Dunaju? Meni je bila carska galerija reporterskih fotk.

post-5959-1192798257_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozna mogoče kdo kakšno bol pocen varjanto prenočitve na Dunaju. Predvsem bi prišli v poštev kakšni apartmaji in podobno. Je pa kar problem ker rabim prostor za 11 ljudi konec Aprila.

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoče kdo kakšno bol pocen varjanto prenočitve na Dunaju. Predvsem bi prišli v poštev kakšni apartmaji in podobno. Je pa kar problem ker rabim prostor za 11 ljudi konec Aprila.

Hvala!!

galy apartment. 100 metrov od maria hilfer strase. ti ku3 zrihtam naslov, ker grem ravno na dunaj. aja parkirišče ima tudi veliko tako da. pa dokaj ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bom kar tukaj vprašal da ne odpiram nove teme.

Ali gre kdo v kratkem na Dunaj? Imam neke težave z vizami in iščem dobrotnika, ki bi mi dostavil potni list na ambasado uzbekistana.

Plačilo po dogovoru.

Če je kje kakšen junak me lahko kontaktira tukaj ali na 041 723 550.

LP

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!