Skoči na vsebino

Nabijanja o Grobniku


Priporočene objave

2000*1000 je odločno preveč. Zelo malo dirkališč po svetu je na tako velikem zemljišču. Že na 1000*700 se da lepo naredit. Pa saj ni pomembno. Recimo, da dobiš zemljo za 5€ na kvadratni meter in potrebuješ zemljišče veliko 1 kvadratni kilometer = 5 mio. € (pa raje daš občino za solastnika in zemljišče stane = 0). Asfalt bi, recimo dobil po 10€ za kvadratni meter. Rabiš pa ga malo več, recimo širina 15 (zelooo velika) in dolžina 4500 m = 6.75 mio € (pa daš cestno podjetje za solastnika)... ...nekaj potegneš iz skladov, nekaj investitorjev... :P

Zdaj, če si podjeten, lahko zraven narediš kongresni center, naselje vil, garaže, jezero, pa še oval, kros, enduro, kart in še marsikaj. :P

Prideš pomagat? :naughty:

na taki zemlji ki bi bla samo 5 eur po kvadratu bi že verjeten najdli kako zaščiteno žival ali pa bi bil del te zemlje zaščitena kmetija in se nebi smela razparcelirat in en kupc soglasij bi bilo treba ki jih po vsej verjetnosti v tej naši foušljivi državi nebi dobil :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janih mislim da ima antares popolnoma prav, panonia ni čist nič dražja pa ponuja mnogomnogo več, hrvati še kr naprej glumijo majmune z to razvalino od grobnika, glupi slovenčki pa jim celi happy nasedamo.

BTw:Kaj se je tam že spremenilo od tistih daljnih let ko so tu bile še dirke svetovnega ranga....?????Oni pa se menijo o dirkah gp-ja, lepo vas prosim....za začetek bi lahko vsaj travo pokosili. :angry: :angry: :angry:

no zdej pa povej kilometrino maribor-panonia ali postojna-grobnik???

Na grobnik grem dostikrat sam na kofe na panonio nebi mogu it!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj se pizd... sej nobeden nobenga ne sili dol res je blo mal preveč gužve ampak jst sm se čist ok navozu naredu čez dan okol 60krogov res da bol uizi :rolleyes:

antares zakaj si pa sploh pršu dol če ti je pa grobnik tolk beden!!! sej po tvojih izjavah sodeč si mislim kdo si!! a si na proti koncu dneva stal za ograjo v zagrebškem in dvem starim nakladal(primorski naglas) kolk je grobnik beden in ima star asvalt in da maš ti motor kr v milanu ker tuki je brez veze!! in tebi kot vsemogočnem ti je blo težko dat 4eur za vstopnino :headbang: neboš verjel jst sem jih dal cca 85eur pa se lepo navozu ne pa jokal za ograjo!!!!!!

:OK:

Glavno, da si se mel fajn! :) In kolikor sem videl ti je slo prav fajn :OK:

Ah, ja; zvečer so hoteli imeti CELODNEVNO vstopnino.

Prisli v soboto okoli 17h, mogoce 17.30. Noben nas ni niti povohal za vstopnino, smo se enostavno peljali noter se ukampirali in to je bilo to :) Free camping, free strom, dobri motorji, fajn druzba, nam je bilo prav super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nakladal(primorski naglas) kolk je grobnik beden in ima star asvalt; ne boš verjel jst sem jih dal cca 85eur pa se lepo navozu ne pa jokal za ograjo!!!!!!

Na grobnik grem dostikrat sam na kofe na panonio nebi mogu it!!!!

:OK:

Prisli v soboto okoli 17h, mogoce 17.30. Noben nas ni niti povohal za vstopnino, smo se enostavno peljali noter se ukampirali in to je bilo to :) Free camping, free strom, dobri motorji, fajn druzba, nam je bilo prav super :D

Na Ridah j premrzlo za valiti jajca, pa so nas Ridaši s svojim tipično šarmatnim pristopom (ki smo ga navajeni iz njihovih tem Kačje Ride II-dikler jih niso bili prisiljeni ukiniti; Kačje Ride III, Kačje Ride pasti in nevarnosti,..itd.) prišli malo zabavati.

Ja, brez vas ga ni Motohappeninga!

Žeks se je peljal po dirkališču in hkrati uspel videti mene in še slišati kaj govorim!!! Neverjetno!

AH ja, cena je 100 euro SAMO za trening, 30euro za sodelovanje na tekmovanju, proba 30 euro. Ti si dal neverjetnih 85 euro; ne čudi, da poročaš kaj naj bi se dogajalo pred vhodom.

Žeksi, Ridaški bogataš, da 100 eurov vstopnine (pa še več kot pol toliko za priti do Grobinika) zato, da lahko tam popije eno caffe za 1 euro. Uau! A delaš konkurenco Paris Hilton?

No, in kjer se oglasi en Ridaš je še ostanek prestižnega članstva.

Imate moje priznanje, jaz vam konkurence ne morem delati. Resnično ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah j premrzlo za valiti jajca, pa so nas Ridaši s svojim tipično šarmatnim pristopom (ki smo ga navajeni iz njihovih tem Kačje Ride II-dikler jih niso bili prisiljeni ukiniti; Kačje Ride III, Kačje Ride pasti in nevarnosti,..itd.) prišli malo zabavati.

Ja, brez vas ga ni Motohappeninga!

Žeks se je peljal po dirkališču in hkrati uspel videti mene in še slišati kaj govorim!!! Neverjetno!

AH ja, cena je 100 euro SAMO za trening, 30euro za sodelovanje na tekmovanju, proba 30 euro. Ti si dal neverjetnih 85 euro; ne čudi, da poročaš kaj naj bi se dogajalo pred vhodom.

Žeksi, Ridaški bogataš, da 100 eurov vstopnine (pa še več kot pol toliko za priti do Grobinika) zato, da lahko tam popije eno caffe za 1 euro. Uau! A delaš konkurenco Paris Hilton?

No, in kjer se oglasi en Ridaš je še ostanek prestižnega članstva.

Imate moje priznanje, jaz vam konkurence ne morem delati. Resnično ne!!

prosim vse v temo vpletene, da takim provokacijam na osnovnošolskem nivoju ne nasedate več.

Grobnik je kar je. it's all we have. enim je tam všeč drugim pač ne. verjamem da je v Misanu ali Valelungi precej lepše. pa ko voli, nek izvoli. eni bomo šli še na Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je :) Meni osebno je Grobnik prav zakon in komaj cakam na pomlad, da se po njemu zapeljem z malo vec KM pod ritjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600kn trening + 150kn dirka , samo dirka 300kn kva tle ni jasen? :closedeyes: vsak let grejo za 50 kn gor,..jebi ga, inflacija :alien1:

Grobnik je še zmer naše edino pribežališče-dirkališče...predvsem najbližje in cenovno dovolj ugodno,...res da ga eni že mal manj kt z zavezanimi očmi odvozjo, ampak jebi ga jz se dol zlo dobr počutm, tako kot gledalec kot tud takrat (bolj redko) ko vozim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej antares pejd na banko ali menjalnico pa vpraši kolko kun dobiš za 85 eur

v italiji dobiš 53 kun za 85 evrov..pol je pa mal preračunal.. :whistle:

pa tut če bi blo 100 evrov..odločitev vsakega posameznika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je Grobnik prav zakon in komaj cakam na pomlad, da se po njemu zapeljem z malo vec KM pod ritjo :OK:

Brez zamere, ampak, a ga ti na Grobnik hodiš ajnfarat? Vsaj 1000 KM moraš met, preden greš tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak, a ga ti na Grobnik hodiš ajnfarat? Vsaj 1000 KM moraš met, preden greš tja.

čist tko vprašanje..zakaj že???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko vprašanje..zakaj že???

Ker maš pri 1000 KM ponavadi prvi servis, do takrat pa ga je treba malenkost ahtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker maš pri 1000 KM ponavadi prvi servis, do takrat pa ga je treba malenkost ahtat.

ja sam glede na to da si dexu odgovarjal vem iz prve roke da ne bo nov motor kupoval ampak že lepo ajnfaran .)

sm mislu bl da zarad navajanja na motor..k to se lahko pa konec koncev tut dol navadiš nanjga..sam preveč "pameten" ni fajn bit..

sicer je pa že v neki temi debata o ajnfaranju motorja..pa so eni rekl da kr novga na puno..kar se pa tut ne strinjam..že zarad tega k bi me mal bolel novga na puno tišat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa če je slučajno s KM mislu na konje ne na kilometre?!... :naughty:

Aja vidiš, tega se pa niti spomnil nisem... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žeks se je peljal po dirkališču in hkrati uspel videti mene in še slišati kaj govorim!!! Neverjetno!

Jah kaj čmo vsak ma vohune okol... Mislim da se bo iz slik ki smo jih naredili dol v tistem času dalo razbrat kdo je ta vsemogočni Antares :whistle:

pol bomo pa tiste ki so imeli to srečo da so lahko prisluhnili njemu pač prašali če je to tisti "nakladač" kakor so se pač oni izrazili :)

Ah ja kako pa, da je vaši visokosti spljoh uspelo prit do grobnika... a so mela italijanska dirkališča štrajk??? :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa če je slučajno s KM mislu na konje ne na kilometre?!... :naughty:

ta bi bla pa huda..pol bi pa mogl kmal menjat asfalt na grobniku in bi bil antares mogoče malo manj kritičen do točke našega užitka potem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj čmo vsak ma vohune okol... Mislim da se bo iz slik ki smo jih naredili dol v tistem času dalo razbrat kdo je ta vsemogočni Antares :whistle:

pol bomo pa tiste ki so imeli to srečo da so lahko prisluhnili njemu pač prašali če je to tisti "nakladač" kakor so se pač oni izrazili :)

Ah ja kako pa, da je vaši visokosti spljoh uspelo prit do grobnika... a so mela italijanska dirkališča štrajk??? :unsure:

LP

Cakam slike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!