Skoči na vsebino

Kletvice


enduraš

Priporočene objave

Se jih odvajam trance_17_emot-angel.gif ..čeprou ko se ti kšna neumna nardi, ko je najmejn treba, res komot uteče kšn kisla rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dons še enkrat slišim belo snežino, bom enmu glavo odpru in se not poscal :angry:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurbir črn belogardističn !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nabijem v 3 pm kurčeve tovornjakere v 3pm se enkrat, da bi jim vse kure pocrkale fuking idioti, po snegu prehiteva po prehitevalnem pasu . mater da mu vidim cigani smrdljiviheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

pa ne moreš vrjet kaj vidis v 20 km avtoceste

aaaa pol pa babi fukjeni preklejem se vse kaj ma, ker sfali izvoz z avtoceste pa po voznem rikverc voziheadbang.gifheadbang.gif

se opravičujem za moj izpadtrance_33_sleep.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nabijem v 3 pm kurčeve tovornjakere v 3pm se enkrat, da bi jim vse kure pocrkale fuking idioti, po snegu prehiteva po prehitevalnem pasu . mater da mu vidim cigani smrdljiviheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

pa ne moreš vrjet kaj vidis v 20 km avtoceste

aaaa pol pa babi fukjeni preklejem se vse kaj ma, ker sfali izvoz z avtoceste pa po voznem rikverc voziheadbang.gifheadbang.gif

se opravičujem za moj izpadtrance_33_sleep.gif

kaj se opravičuješ ..še zelo blag si bil..da bi se jim čreva zafentlala okol semenovoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!