Skoči na vsebino

trokira


robertox

Priporočene objave

ker nism najdo iste teme sm odpro novo pa me zanima zakaj ko zjutraj vžgem skuterja in se pelem recimo povn gas še preden dobi povne ture mi trokira enim 100-200m daleč pol pa ne več ka je vzrok tega gre pa za skuterja kiwey matrix-a imam pa gr technigas nex-r izpuh in 17,5 fergazer dellorto pa brez blokad je lp hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertox. Zanima me koliko ti gre motor sedaj z izpuhom in vsem drugim ker prijatelj kupuje ta motor pa me zanima kakšna bi bila končna po tvojih predelavah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertox. Zanima me koliko ti gre motor sedaj z izpuhom in vsem drugim ker prijatelj kupuje ta motor pa me zanima kakšna bi bila končna po tvojih predelavah :rolleyes:

lej prevozo sem zelo veliko skuterjev zračno hlajenih in z nobenim nisem biv tako zadovoljen kot z tem je res vredo sedaj mi gre realnih 80km\hpo ravnini sedaj pa čakam še na variomat hebo in bom vido gre se mi pa za pošpešek brez luknje drugače pa js ga priporočam je vreden tega denarja lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!