Skoči na vsebino

Blokada Pri SF2 "007 letnik


budracing

Priporočene objave

Lep pozdrav

Mene zanima koliko blokad ima skuter Peugeot Speedfight 2 letnik 2007.

Meni so na servisu rekli da ima samo eno v izpuhu ampak moj prijatelj ima isti model isti letnik in je imel blokado tudi v variomatu. Meni pa so na servisu rekli da v variomatu ni blokade. Mene zanima kai je res moj prijatelj si je dal blokado iz variomata.Pa zanima me kako zgledajo blokade ker sem na skuter temah cisti novinec.

Hvala za odgovore.

Ce ze tema kje obstaja se opravicujem ker sem na forumu nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahk sam ven daš...odpri dekl pa veternico odšravfi pa je blokada zuni. no probi pa napiš pol tu al je ratalo al ne pa zakaj ne pa bomo zrihtal.

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tNX cPI50 samo ko jaz dam dekl dol ne morem odsraufat naslednjega dela ker je variomat od zadaj desno. spredaj pa je se neki zobnik. Da ta zobnik dobim dol rabis neki posebni odvijac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veternico misliš..7rl-Slika851.jpg

no to se da tud tako dol dobit da na drugi strani skuterja pokrov magneta dol vzameš pol pa z enim klučom držiš matico na magnetu z drugim pa odviješ matico z veternice(dobro je met še nekoga zraven)...šlo je pri sošolcu upam da bo tud pri teb :OK:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei cpi ni slo dol. na koncu sma vetrnico se malo zvila tak da kurac. bom na servis reko da ce mi ne dajo blokade dol hocem dnar nazaj. pa me bk pa itaq mi crkuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahk sam ven daš...odpri dekl pa veternico odšravfi pa je blokada zuni. no probi pa napiš pol tu al je ratalo al ne pa zakaj ne pa bomo zrihtal.

Variomat je levo spredaj !! Za unim zobnikom, to zadaj je sklopka !!! Rabiš pa rotacijsko pištolo ono na kompresor al pa poseben ključ,čene pa pojdi enmu serviserju pa reč sam da ti to dol odšraufa al pa neki, bw k za servis boš plaču , od kod pa si???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Prodam SF2 z odstranjenimi blokadami, drugače vse original in nikoli nič predelano. Za več info -> PM ;)

post-26407-052444300 1279376069_thumb.jpg

post-26407-061124900 1279376088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako luft pištolo.....če ima veternica kronasto podložko.....potem vzameš patentcange(to so one ko jih našraufaš in stisneš skupi in tako tudi ostanejo) in pač ključ(nvm kolk je mislim da 17) al pa gedoro+ ročno in odtegneš....kak problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!