Skoči na vsebino

reši me software-ski mogotec


Priporočene objave

PROBLEM v real času

imam win-XP, uporabljam administratorsko geslo za dostop do sistema, drugih uporabnikov ni, geslo je obvezno za vstop

win-XP mi crknejo

na drugi fizični disk naložim win-XP še enkrat, prejšnji disk z sesutim sistemom je sedaj v slave-u

na slave disku imam v direktoriju administrator/my docum... 500 MB slik in filmčkov od mojega fotiča vendar do teh podatkov ne morem dostopati ker so verjetno zaklenjeni z prej omenjenim admin geslom, vse ostale zadeve iz nezaščitenih območij sem prenesel ali uporabljam b.p.

kako hudiča bi lahko razbil to NT zaščito

p.s. nisem noben kompjutorist ampak imam zelo slab občutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te vpraša za prejšnje geslo, mu ga pač vpiši, sicer lahko probaš spremenit zdajšnje admin geslo na isto, kot si imel prej.

Seveda lahko nejprej probaš mal se poigrat z nastavitvami...

Klikneš enkrat na folder z desnim knofom, properties, security, pa se malo pozabavaš...

Sicer se pa sigurno najde kje kakšna zadeva, da ti resetira te nastavitve...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdajšnje geslo isto kot prejšnje- ne deluje, ker je sistem na novo naložen na drugem disku, na prejšnjem disku pa je nedelujoč in tam gesla sploh ne rabim ker se tam winsi sploh ne zaštartajo več.

na propertiesih na sharing and security sem z sharanjem edino uspel urediti dostop v direktorij ADMINISTRATOR, naprej so pa vsi dir nedostopni NOT ACCESSIBLE- ACCESS DENIED

in tudi kakršnihkoli sprememb na njih pač sploh ne dopušča: rename, sharing, dvojni klik....

problem pri 2000 in XP je ravno to da imajo zaščito kot windowsi NT, to pa je pizdar***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sicer ne poznam toliko XPjev, ampak sodec po tem, kar je napisal, vsebino domacih direktorijev zakodira ... ce je pa to res, lahko MSCE hotschko pove, jaz ne vem :wink:

Ce ni nic zakodirano bi z linuxom vsekakor slo, nfts/vfat, odvisno od tega kak datotecni sistem ima ...

Sumljivo se mi zdi, da mu po ponovni namestitvi z admin userjem ne dela ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. nisem noben kompjutorist ampak imam zelo slab občutek
...........samega sebe

hotsc.

kako se popravi ownership........ :?: :?: :?:

to bo še dolga razprava............................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. nisem noben kompjutorist ampak imam zelo slab občutek
...........samega sebe

hotsc.

kako se popravi ownership........ :?: :?: :?:

to bo še dolga razprava............................................................

Zvečer pridi do mene ... 1. nadstropje - Sajovic pa greva skupaj pogledat :wink: :wink:

P.S. A dons zjutraj motor ni hotu vžgat ? ... se glih zbudim pa oblečem, da ti grem pomagat, pridem nazaj v sobo in že prede sam od sebe :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil pozen, ne vem do kdaj bi lohka prišel, i'll have to take a rain check,

motor mi ni vžigal ker sem imel premajhen razmak na svečki (elektrode),

pa še ventile mi je naštelal od vragice polbrat- zdaj spet dela, a si pogosto na ********, da te potegnem do sebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!