Skoči na vsebino

MOTO ZBOR Satans Brothers


STARI

Priporočene objave

Jaz grem jutri popoldan iz Ljubljane, v večernih urah pa domov, ker grem v nedeljo na zaslužen dopust. Upam da bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče v soboto, če bo čas in vreme. Pa če bodo Škorpijoni zanič. :wink:
Ali veš kateri bandi bojo igrali?Sicer pa imajo satani vedno dobre zbore
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14:30 pristal v Trstu iz Grčije... v LJ ob 16:15 ... tuš, preobleka ... v Trbovljah (iz LJ štartal v dežju) okoli 19h... ravno v času tekmovanja v pitju piva... srečal Pervy-ja, SF, Suzukija, Rude-ja, Wild Thing, Firestarterje z Einherjerjem in verjetno še koga ...

Muzika ok, družba ok, pijača ok .. glava danes ok ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prisel, videl, pil, se zabaval in zacuda dobro prezivel danasnje vstajanje. srecal zgoraj nastete, fakerja in mogoce se koga ampak mi nekaj vecera manjka tako da...... :wink: :roll:

satani - dobro kot vedno, pa se muzika je bla dobra ceprav nimam pojma katere skupine so bile. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je bilo letos bolje še mal boljš organizirano, kot prejšnja leta. Oder, ozvočenje, lajt šou, itd, je blo super. od skupin so pa mankal Drinkersi, sicer so bli pa tud ti bendi O.K., recimo sploh Razvaline :onfire:

Skratka: fajn je blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od bendov v soboto so bili tudi MetalSteel - mulci okoli 15 let stari, pa priredbe predrkavajo - precej dobro z obcutnim pomanjkanjem kilometrov na odru (parkrat so prav fino zafushal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor je bil tak, kot se za satane spodobi... glede muzike - v petek je bila boljša (Venera, Razvaline) kot v soboto (Razvaline so začele igrat šele po striptizu), do takrat pa je blo tako, kot pravi Einherjer. Panoramska vožnja v soboto je bila vsekakor boljša kot prejšnja leta (več motorjev, pa v vsakem križišču policaji).

Vreme je zdržalo (brez dežja), družba je bila "ta prava", žural smo ga do zgodnjih jutranjih ur.... piva in jegra ni zmanjkal, čeprav smo se zelo trudil... :wink: Bilo je super....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družba je bila "ta prava", žural smo ga do zgodnjih jutranjih ur.... piva in jegra ni zmanjkal, čeprav smo se zelo trudil... :wink: Bilo je super....

Točno tako! :lol:

Po dolgem času sem srečala Starega Fakerja in Einherjerja. Gianni, Kiki in Viking pa so bila tako ali tako vseskozi zraven.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na zboru.Striptiz je bil kar ok.Drugače pa je bilo premalo akcije.Če ne bi bilo unih dveh jodlarjev,ki sta pokala z mopedi bi bilo pa še bolj dolgočasno.Zjutraj sem se pa zajebal,ker sem šel ob 6.Me je zeblo ko psa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa žal nisem bil tam. Sem šel na Škorpijone v Kostanjevico z namenom, da grem nazaj grede skozi Trbovlje. Ker sva se s Horjotom zagovorila, sem se na koncu odločil, da grem kar domu. Zdej mi je pa žal, ko vidim kva je bla dobra druščina zbrana! :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sej! Jaz sem bil pa tud buča, saj bi šla lahko skupaj še h knapom. Ma sem bil še pod vplivom v šibkem trenutku danih obljub! No, sem pa aspirine prišparal. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma se sicer ne spomnim... :oops: Ampak kar se je blo ful dober. Suzuki, hvala ker si mi masiral gleženj, me nič več ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sicer nisem šla tja, zato pa sem 3 forumaše tja poslala: Suzukija, Rudeta pa Ajo. No onadva sta imela predvsem nalogo, da dostavita Ajo, ampak kot berem se je vsaj Suzuki tut zadržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma se sicer ne spomnim... :oops: Ampak kar se je blo ful dober. Suzuki, hvala ker si mi masiral gleženj, me nič več ne boli.

Ni blema, Wildinja... Itaq nisem imel drugega dela :lol: 8) :lol: ...

Samo da je zaleglo - za naprej pa pazi... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sicer nisem šla tja, zato pa sem 3 forumaše tja poslala: Suzukija, Rudeta pa Ajo. No onadva sta imela predvsem nalogo, da dostavita Ajo, ampak kot berem se je vsaj Suzuki tut zadržal.

... :) vsem trem še enkrat hvala! :wink:

Zbor je bil tapravi, mi ni nič žal, da se vsega spomnim! :twisted:

:oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Ja Kiki, pa se ga menda ja nisi spet napila? :P :? :P

HA,HA si pa res duhovit.... zraven bi bil, pa bi videl, če te že tako zanima... Sicer pa, če se poznava veš, a sem se ga al ne (sam očitno me ne poznaš preveč dobro, da prideš s svojo prvo objavo s tako ven) :roll:

P.S.:skrivat se ti pa tudi ni treba... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, imaš prav, lahko bi bil zraven, pa me zaradi družinskih obveznosti ni bilo. Mogoče bova pa kdaj drugič skupaj zlivala Jegra po grlu, tako kot včasih... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!