Skoči na vsebino

APN6 kateri izpuh


tumbl

  

20 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri izpuh za apn6?

    • FM
      7
    • Lipnikov
      10
    • Leavinchi
      3


Priporočene objave

LP, imam apn6 letnik 98, 2k kilometrov, končna ~55km/h brez predelav. Razmišljal sem o nakupu 5.zobnika in izpuhu, a ne vem katerega naj kupim, rad bi novega. Na tomosovi strani sem videl akrapoviča pa me zanima, če ima kdo kaj izkušenj s tem. Sem pa našel tudi lipnika, a sem slišal tudi nekaj o mf-jih in leavinci-jih in sedaj ne vem kaj naj kupim. HELP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem predvidevu... kje naj dobim Leavinci-ja in kakšna naj bi bila cena, da me ne bo kdo... kaj pa mislite IZPUH LIPNIK-nov,45,00 EUR?

Popravljeno . Popravil tumbl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim bodi prijazen pa daj link od strani kjer vidiš akrapoviča na apn6.

tko al tko, pa vse je enkrat prvič...akrapovič, eden najbolj znanih izdelovalcev izpuhov, ne vem zakaj nebi naredil še za 50ccm, mogoče se pa obnese, kwa jaz vem, zato pa prašam, če bi ga mel bi probal, tko pa ne mislim denarja stran vrč, da bom ugotovil, da je isto ali še slabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :rolleyes: lepa tema nimaš kaj :P a se nisi mal zmoto že pri anketi npr že prva beseda fm al si mislo mf :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, imam apn6 letnik 98, 2k kilometrov, končna ~55km/h brez predelav. Razmišljal sem o nakupu 5.zobnika in izpuhu, a ne vem katerega naj kupim, rad bi novega. Na tomosovi strani sem videl akrapoviča pa me zanima, če ima kdo kaj izkušenj s tem. Sem pa našel tudi lipnika, a sem slišal tudi nekaj o mf-jih in leavinci-jih in sedaj ne vem kaj naj kupim. HELP

priporočam mf power cobra bullet,ker ga imam tudi sam,in sem zelo zadovoljen! če pa hočeš bit glasnejši od krosle,pa vzami ven celotni zadnji del avspuha kompletno z stekleno volno,pa zagotovo preglasiš krosle,samo ne pozabi na kapse,kr boš njihova glavna tarča s tako glasnim izpuhom! :yea1: :naughty: LP

Popravljeno . Popravil Ribitch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!