Skoči na vsebino

TV SERIJE


PURPLE

Priporočene objave

Tereza Orlowsky.....deep anal penetration

Mislim....da je blo okol 20 nadaljevanj!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tereza Orlowsky.....deep anal penetration

Mislim....da je blo okol 20 nadaljevanj!!!!

nebo držalo, vsaj naslov ni bil tak. verjetno misliš serijo TO - Foxy lady, te je blo ogromno delov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Space: Above and Beyond

Po tanovem si moj najrajši prijatelj, saj sem že skoraj obupal nad tem,da bi se še najdu nekdo ki ve za to odlično in na žalost prerana pokopano serijo....... :(

Here we go........zgoraj omenjeni S:AAB, Smallville, Heroes, Jericho, Band of Brothers, SG-1&Atlantis, vsi Star Trek-i(tanov Enterprise pa Voyager sta med favoriti), First wave, Northern Exposure, Quantum Leap, Sliders, CSI, NCIS,Earth 2, Parker Lewis ,Scrubs, My name is Earl, X-Files,................pa še kej bi se najdl B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

tanartabulš humor je trenutno Little Britain USA (najde se na eztv.it)

tanartabulš nadaljevanka pa True Blood (se tud najde na eztv.it)

najtaboljš poljudno znanstvena pa House :-) (se tut najde na eztv.it)

Little Britain pa res priporočam, tudi stare (3 sezone obstajajo, nekaj vzorčkov pa seveda na youtubu)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Meni najljubša serija je Prison break, je ful napeto tko da jaz se sploh nisem mogu ustavit gledat.

Potem pa je vredu še My name is Earl (komedija). Všeč pa mi je bila tudi serija Kyle xy, ki govori o najstniku, ki lahko uproablja 90% možganov, ker baje, da drugače jih povprečen človek uporablja samo 5%. Pa akcijska serija 24 tudi ni tako slaba.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

South Park zmaga! :trance_27_notworthy: :)

post-1190-126848234705_thumb.gif

Screw you guys, I'm goin home!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . ena od trenutnih, ki jih gledam od začetka je Super Natural . . .

Trenutno naj "jača" serija (balkanska): Lud, zbunjen, normalan. COPY-PASTE iz opisa serije: trance_21_laughing1.gif

Tri generacije muške obitelji Fazlinović žive u jednom stanu. Luckasti djed udovac, zbunjeni sin glazbenik i pametni unuk student.

Izet, Faruk i Damir, tri su generacije obitelji Fazlinović. Svaki od njih sa specifičnim generacijskim problemima koji se, s obzirom da žive u istom stanu, isprepliću. «Ženska ruka» u njihovim životima je prostodušna kućna pomoćnica Šefika. Njih četvero čine dramaturšku okosnicu priče u kojoj svatko, originalnošću svoga karaktera, doprinosi zapletima i komičnim situacijama.

trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost Whisperer je tanajtabuljs. Grozljivi duhci, ki postanejo prijazni, cel kup custvenih problemov za zenske za gledat in jokat zraven, pa se glavna igralka ima vedno kak zanimiv ... no, dekolte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coupling (angleška verzija), tipičen angleški humor. Vsako stvar pokažejo z moškega in potem še z ženskega zornega kota.

Black adder (vse serije) - kjer je Hugh Laurie (dr. House) igral bedaka.

The Darling Buds Of May (z mlado Katarino Zeta Jones)

Buses (z mladim Davidom Jasonom) kot avtobusnim šoferjem

Foyles' war

Dva moža in pol

After You've Gone (z Nicholasom Lindhurstom)

V glavnem angleške serije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!